Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
1234 1246
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gicio
+12 / 12

Najważniejsze że wiedział pod kogo się podpiąć

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B beebear
+7 / 7

Do czasu aż wszystko pierd*lnie. Wtedy zostanie kozłem ofiarnym.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+25 / 25

Przeraża mnie, że tacy idioci jak on mają wpływ na losy mieszkańców tego kraju. Przeraża mnie jego brak wiedzy. Najgorsze jest to, że wyznawcy pislamu uważają go za mądrego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
+13 / 13

im głupszy naród tym łatwiej, nie myślałem że kiedyś to wróci, a wychowany byłem w komunie, jestem przerażony głupota tego narodu i fascynacji PiSokomuna ze wsparciem katopaloli bo o socjal-plebsie nie wspomnę

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+2 / 4

@seybr Mnie przeraża jak wielu kretynów wielbi złodzieja, mordercę i zdrajcę z żoliborza do spółki z całą mafią katolską. Jak można widzieć co wyprawia ta banda i mieć tak solidnie na to wyje*ane i jeszcze ich bronić? Przykład z Poznania, gdzie w sądzie okręgowym przed paroma laty był sądzony klecha za molestowanie dwóch nastolatek (siostry) za co banda moherowych starych pasożytów przyszła bronić "nieskazitelnego" księżulka z transparentami typu "dziwki" do sądu. I te dwie dewoty piep*zące w holu przed salą rozpraw, że matka wychowuje dwie prostytuki, które chcą zniszczyć dobrego człowieka... jakbym nie był wtedy w robocie i obejrzał na żywo relacje to bym popie*dalał do tego sądu z baseballem i napier*alał ich wszystkich po pustych łbach aż by zmądrzeli! To właśnie STARE MOHERY i katoprawica nam taką patologię w kraju urządziły i na takich jak ten tutaj na obrazku ciemniaków i złodziei głosują.

Komuna... komuna to był przy tym je*any pikuś!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+4 / 4

@Loganesko wiesz mieszkam na wsi. Mam kolegę, który na stałe mieszka w Anglii. Ma kobietę z Czech. Ona jest zdania że Polska to stan średniowiecza. Ma dużo racji. Kiedyś kolega opowiadał znajomym z Czech jak wygląda u nas kolęda. Mieli spory ubaw. Nasz proboszcz to taki typ, który chciałby powrotu chłopa pańszczyznianego. Kolega po wielu latach poszedł do naszego kościoła. Stwierdził że nic się nie zmieniło. Nadal to samo, tylko moherów mniej. W tamtym roku moja żona z dziećmi pojechała w góry do Zakopanego. Mamy tam znajomych, dla nas jak rodzina. To był czas bożego ciała. Ja nie mogłem jechać z racji zleceń. Klecha nie mógł przeboleć, że jak ktoś mógł tam pojechać. Wspomniał o niej w kazaniu. Jak się o tym dowiedziałem szlak mnie trafił. Długo nie musiałem czekać. Spotkałem jego w sklepie i powiedziałem kilka słów. On wymaga aby ktoś przestrzegał kościelnych zasad, ale sam ich nie przestrzega. Baba na boku, dzieci i wnuki. Mi daleko do kościoła. Moja żona stwierdziła że więcej nie przyjmie kolędy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CZPRK2
+5 / 5

No to za genialny to nie był

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
+3 / 3

Kazdy urzedas panstwowy mialby miec Z URZEDU nakaz zwrotu pobranych apanazy wraz z odsetkami w przypadku, kiedy po czasie jego "rzadow" okazaloby sie, ze dokonal marnotrawstwa dobra publicznego. Przepis moze i bylby dobry gdyby nie fakt, ze w tak podzielonym kraju, jak Polska - nie mialby nawet prawa bytu w obawie przed politycznym wykorzystywaniem przez rzadzacych (takich, ktorym podlegaja sady) w dowolnej sprawie.
Lawka pisowska byla zawsze krotka do obstawienia wiekszosci urzedow, ale zeby z dzieciaka zrobic specjaliste i nie miec samemu watpliwosci - to juz bym powiedzial, ze sie noz w kieszeni otwiera na takie "panstwo", ale znowu pojawi sie zaraz jakis Kowalski ze swoimi idiotycznymi oskarzeniami i kolejny problem gotowy.
Strach sie smiac, brak sil, by plakac. Jak "rzyć" ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Antycyponek
0 / 0

Pejs.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar cczesuav2
0 / 0

To tak samo jak Ziobro o prawie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem