Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
891 941
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gicio
+10 / 28

Sami nie są normalni , chodzą w sukienkach niby mają praktykować celibat a ilość dewiantów seksualnych w tej grupie jest większa niż gdziekolwiek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michaswnc
0 / 10

@Gicio jakieś dane ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+2 / 6

@Gicio jeden pedofil wypada w populacji na 30 tysiecy osob
Biorac pod uwage stan liczebny ksiezy, wsrod nich powinno byc max 2 pedofilow. W zwiazku z tym, ze jest ich wiecej, wnioski mozna wyciagnac samemu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B barabura
+2 / 4

@michaswnc
dane na demotywatorach?? - tu są bluzgi, a nie dane...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar brajanpiast
+7 / 13

Nie, to ty idź narzekać gdzie indziej!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gnus22
-1 / 3

idz zlap jakiegos za klamke

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jaryzel001
+1 / 3

chyba czego mają dotykać

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
-2 / 16

To prawda. Każdy normalny i świadomy rodzic, nawet jeśli jest katolikiem, powinien pozwolić swoim dzieciom decydować samym, czy chcą być ochrzczone itd.
Ale większość katolików rodziców woli po prostu oddać swoje dziecko, żeby ktoś się zajął.
Pozbyć się..
Raz na jakieś kolonie katolickie, raz na jakieś katechezy itd...

Nawet jak ksiądz nasika im na twarz - to mówią, że to Rosa Boża...

Trzymajcie dzieci z dala od księży...

To banda pedofilów,... oni są chronieni przez wysoko postawionych urzędników, sędziów....
Praktycznie nie ponoszą odpowiedzialności za swoje przestępstwa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adraxer12
+1 / 7

@swietyczlowiek Nie wierzący też powinien pozwolić dziecku samemu decydować, a mimo to zabraniają swoim dzieciom chodzić na lekcje katechezy nawet jak chcą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar swietyczlowiek
0 / 2

@adraxer12 Nie pozwalają i nie bez powodu: chociażby pedofila...

miałbyś rację, gdyby nie fakt, że to nie są lekcje jako takie, tam się odbywa indoktrynacja.

W szkole nie jest wykładany przedmiot religia o religiach. Ale ty mówisz, że dzieci same chcą na katechezę chodzić. To może pod nadzorem rodzica było jeszcze OK.
Takie coś jak lekcje katolickiej religii /katechezy powinno być tylko i wyłącznie poza szkołą.

Na lekcjach religii / katechezy w Polsce jest pranie mózgu, zmieniają, narzucają poglądy - mózg dziecka jest jak gąbka - wchłania to i potem tak myśli jak ksiądz...jak KK.
Dzieci mają plastyczny mózg = akceptują wszystko jako prawdę, potem w dorosłym życiu im ciężko to uświadomić sobie i zmienić poglądy - dlatego tak dużo ludzi po prostu chodzi do kościoła - bo ich przyuczono w dzieciństwie, a nie z Miłości Jezusa...
Nie z chęci głoszenia Nauki Jezusa.
Chodzą z nienawiścią w sercu, taka jest większość katolików i nie tylko w Polsce, tak zwany katolik nie świadomy, albo tacy co się nazywają katolikami - niepraktykującymi.

Chodzą albo się nazywają katolikami - bo w dzieciństwie w ich mózgu utworzyły się trwałe i bardzo grube połączenia neuronowe. Kiedy taki człowiek chce zmienić poglądy - to go aż boli psychicznie, ale na logikę dorosłego człowieka nie akceptuje mitologii żydowskiej w postaci Nauki KK. Bo widzi, że to są po prostu bajki, często niesmaczne i brzydkie, okrutne.
Mają często dysonans poznawczy lub schizofrenię...

Nie ma tego UCZUCIA w KK , że jest się jedną wielką rodziną i każdy robi i żyje dla dobra każdego. Katolicy nie dość, że wrogów nie miłują - to i siebie nawzajem.
Jest hierarchia, jak w wojsku. Pogarda dla niższych... Wyzysk słabszych.

Rasą / narodowością nadrzędna - są Żydzi, bo tak mówi Pismo Święte... Tak mówi mitologia żydowska..."Naród wybrany, umiłowany". Im wolno pójść i zabrać co się chce i komu się chce... wg Biblii.

*************
Indoktrynacja
Indoktrynacja (łac. doctrina – nauka) – świadomy i
systematyczny proces, którego celem jest wpojenie człowiekowi
określonych ideologii i doktryn, zwłaszcza politycznych lub
społecznych, korzystający z propagandy, stosowanej przez
środki masowego przekazu, system oświaty szkolnej i
pozaszkolnej.
Istotną cechą indoktrynacji jest świadome pozbawianie
odbiorców wiedzy o kierunkach przeciwnych do promowanych.
Typowym przykładem stosowania indoktrynacji jest niemiecka
hitlerowska organizacja młodzieżowa Hitlerjugend.
Współczesnym przykładem indoktrynacji jest system oświaty
w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej, gdzie u
dzieci w wieku kilku lat rozpoczyna się proces wychowywania
ideologicznego, polegający m.in. na wprowadzaniu do placówek
oświatowych przedmiotów typu „dzieciństwo wielkiego
wodza”

Zobacz też:

propaganda
pranie mózgu
obskurantyzm
******
Najczęściej spotykane wyrazy bliskoznaczne słowa indoktrynacja to:
agitacja, ugadywanie, emanacja, mieszanie się, zachęcanie, influencja, przekonywanie, podszept, propagowanie, doradzanie, działanie, manipulacja, poduszczanie, załatwianie, propaganda, namawianie, popularyzowanie, lobbing, pranie mózgu, interakcyjność, nakłanianie, interakcja, opiniowanie, lobbowanie, wpływ, werbunek, demagogia, interaktywność, agitowanie, pranie mózgów, ... .
******
Neuroplastyczność (plastyczność mózgu) – zdolność tkanki nerwowej do tworzenia nowych
połączeń, mających na celu ich reorganizację, adaptację, zmienność i samonaprawę oraz procesy
uczenia się i pamięci. Jest to powszechna cecha neuronów, występująca na wszystkich piętrach
układu nerwowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rkcb
+6 / 16

Kościół oświeca!
Tylko wtedy gdy płonie!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I konto usunięte
+2 / 10

Prawda. Jak już się może kiedyś zdecydujemy na dziecko z narzeczoną, to będzie ono trzymane z dala od tej czarnej, zboczonej i chciwej zarazy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 6

Księża kreują w głowie dzieci poglądy i kompleksy jakie tworzą ksieży i zakonników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alasmel
+3 / 11

Nie zgodzę się. Znam wielu księży, którzy nie krzywdzą dzieci. Nie możemy szufladkować całej grupy, tylko dlatego że paru jest zboczeńcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pedzacy_Jelen
+2 / 8

@Alasmel Chrześcijaństwo to idealna religia, myśląc logicznie i zagłębiając się w jej nauki. Tak jak piszesz nie należy tuszować przestępstw księży, ale nie można uznawać ze każdy jest winien tego co zrobił inny ksiądz. Znam wielu księży którzy są nimi z powołania i zajmują się ewangelizacją a nie tym czym nie powinni. Mają otwarte głowy na ludzi różnych orientacji wyznań itd. Można z nimi prowadzić dialog. Krzywdzące są zdania wrzucające ich do jednego wora.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rkcb
0 / 4

@Alasmel
Możemy!
Księża dobrowolnie i świadomie należą do organizacji, która instytucjonalnie kryje pedofilów. Każdy chodzący w sutannie i biorący kasę od kościoła, jest wspólnikiem pedofili i ich popleczników. Co gorsze, ci którzy są dobrymi i prawymi ludźmi, zapewniają im alibi.
Drugim aspektem jest to, z czego naprawdę żyją księża. Misją każdego z nich jest głoszenie i umacnianie kłamstwa. Wmawiają ludziom istnienie jakiegoś nieudowodnionego bytu i sprzedają, za prawdziwe pieniądze, nagrody, które można dostać po śmierci.
Każdy ksiądz jest albo kompletnie amoralny, bo wie, że żyje z kłamstwa, albo głupi, bo w te kłamstwa naprawdę wierzy. Nie wiem, co gorsze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Pedzacy_Jelen
0 / 6

@rkcb Zależy jak to postrzegasz. Ja jestem wierzący i idę do kościoła nie dla księdza. Każdego księdza oceniam indywidualnie jako człowieka. Nie wiem czy to dobre porównanie, ale twoim tokiem myślenia wszyscy Rosjanie na przykład są źli bo Putin i inni coś nawywijali. Albo facet z sąsiedniej miejscowości się okradł i będziesz wszędzie rozpowiadał ze w tej miejscowości są sami złodzieje.

Co do tego ze księża głoszą kłamstwo. Nie sądzę. Załóż sobie że Boga w tym wszystkim nie ma, nie istnieje itd. Rozumiem że możesz mieć takie zdanie. Wgłębiając się w naukę którą głosi kościół niesie ze sobą dużo dobra. Tylko widzisz, kwestia interpretacji, nadinterpretacji i nie zrozumienia tych nauk. Z tego wynikało wiele patologii w historii chrześcijaństwa, tak wiem, zgadzam się. Morderstwa na tle religijnym, różne nikczemne rzeczy. Ludzie którzy się ich dopuszczali przeczytali jeden wers pisma, nie czytając rozdziału aby zrozumieć kontekst.

Z tym alibi które zapewniają dobrzy księża, sadzę ze też poniekąd masz rację. Jednak idą moim tokiem dalej sądzę że trzeba oceniać jednostkowo. Głupotą jest ufać bezgranicznie innemu księdzu, tylko ze względu że ten którego znam jest w porządku chłop. Tak samo jak nie lubię ruchu LGBT , nie popieram ich postulatów, ale nie mówię złego słowa o ludziach o odmiennej orientacji itd. Oceniam tylko i wyłącznie jakimi są ludźmi, i często to są świetni ludzie, Po prostu nie szufladkuj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
+2 / 2

@Alasmel

Ogłupianie i faszerowanie głowy bzdurami jakie utrudniają samodzielne myślenie i zrozumienie na jakich prawach funkcjonuje świat wokół nas jest szkodliwe bo utrudnia potem samodzielne życie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+2 / 2

@Alasmel Możemy. A wiesz dlaczego? W każdej grupie społecznej, czy zawodowej są pedofile. Ale tylko KK instytucjonalnie ich chroni. Chroni ich biskup, kardynał i nawet papież. To dlaczego mieliby nie chronić koledzy księża. Łapka łapkę myje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alasmel
-1 / 1

@killerxcartoon No cóż, to twoje zdanie. Ja natomiast mogę o sobie powiedzieć, że sam wierzę w Boga i nie uważam, że religia ogłupia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Alasmel
0 / 0

@PIStozwis Czyli każdy polityk i księgowy to złodziej, policjant to debil i nieudacznik, dres to pewnie kibol i diler? Co do ochrony pedofilów to chronią ich pojedynczy ludzie. Wydaje mi się, że większość księży nawet nie wie, że ich kolega krzywdzi dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K killerxcartoon
0 / 0

@Alasmel
Poważnie ?
Nie tak dawno w parlamencie zrządzono modły w intencji deszczu. .....
Wiec powiedz mi , jak śpiewnie piosenki, recytacja wiersza czy inkantacja zaklęcia może wpłynąć na temperaturę , ciśnienie lub wilgotność mas powietrza nad naszym krajem. Jakie prawa fizyki to powodują.. To jest marnowanie czasu z poczuciem dla gorzej myślących że czynią coś pożytecznego.
A jeśli nie zadziała w takiem przypadku dlaczego ma zadziałać w innym.
To myślenie życzeniowe jakie jest bardzo szkodliwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
+1 / 1

dlaczego twarz tylko jednego dziecka nie jest zamazana?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M konto usunięte
0 / 4

Zawsze się zastanawiałem gdzie są ci wszyscy księża zwyrole. Nie zrozumcie mnie źle - ja ostatni raz w kościele byłem chyba 6 lat temu albo więcej...miałem chyba tego farta, że jak jeszcze chodziłem do szkoły to ksiądz i wikary u mnie na parafi to byli serio całkiem fajni goście, a nie jacyś wariaci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

A ta dziewczynka to kto?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem