Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 158
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kirand
+5 / 5

Co za brak empatii. Myślicie że pedofilia się tuszeje za darmo? Że pałace biskupie na drzewach rosną? Może byście się tak wczuli trochę w ciężkie życie biskupa? Zamówił 200 butelek chateu de nef rocznik '57 a dostał' 59. Na skutek covida cotygodniowe dostawy homarow mają opóźnienia, ministranci już nie tacy chetni jak dawniej do kropidła... Ciężkie czasy. A wy jeszcze mu chcecie noż w plecy wbić i statystyki wiernych zanizac. Wstyd!! Będziecie się w piekle smażyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+3 / 3

@Kirand
Masz rację. Dodaj do tego wszystkiego jeszcze pewnego ubogiego ojczulka z miasta Toruń, który "nie ma nic" i wiecznie płacze o kasę w swojej radiowej szczekaczce. Nie zapominaj, że on też potrzebuje samochodu a jest taki biedny, ze bezdomni mu swoje oddają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2022 o 16:52

D konto usunięte
0 / 2

Znam autorkę i nie mam zamiaru jej słuchać, bo nie wierzę w to co mówi. Jest chyba z Wrocławia lub, gdzieś z Dolnego śląska. Podczas rozmowy, jak mówiłem, że w Krakowie księża są okropni, zdzierają kasę itd, to ich mega broniła. Opowiadała jacy księża są wspaniali, że w Krakowie dominikanie są fantastyczni bla bla bla. Założyła blog hipsterkatoliczkę i jak jej słabo szło, a zaczął się "trend" przeciwko kościołowi, to nagle okazało się, że została za młodu zgwałcona przez księdza, czy molestowana(już nie pamiętam). Jej wzruszające wyznania można na bank zobaczyć na YT. Nie wierzę w to co mówi, bo dodając inne rzeczy związane z tą dziewczyną, jest dla mnie nie warta zaufania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 lutego 2022 o 12:54

avatar okiem_inteligenta
-3 / 7

@DarthMoon to że jest z Wrocławia, ksiądz ja molestował, być moze miała syndrom sztokholmski, i zmieniła zdanie, nie koniecznie musi oznaczać, że jest niewiarygodna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

Jakie znowy mechanizmy? Tępa indoktrynacja, nic więcej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 1

Znam setki ludzi, którzy odeszli od katolicyzmu. Sam to zrobiłem zanim to się stało modne, bo 47 lat temu, ale nie znam ANI JEDNEJ OSOBY , która z tego powodu ma jakieś traumy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem