Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
192 208
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Cammax
+1 / 3

Gdyby ktoś nie wiedział: cudem zdobyliśmy 1 medal (brąz). Jest to najgorszy występ w XXI wieku, bo nawet w 2018 mieliśmy też medal w drużynówce, wcześniej mieliśmy Kowalczyk, więc nie licząc skoczków zawsze mieliśmy gwarantowany choć 1 medal. No i zdarzały się też sensacje, jak Bródka w Sochi.

Zdecydowanie lepiej idzie nam na letnich igrzyskach, bo tam jest lekkoatletyka. A tu warunki treningowe najwidoczniej nie mają aż tak wielkiego znaczenia, skoro mamy tu sporo sukcesów, a w biegach największe sukcesy ma Jamajka (sprinty), Kenia i Etiopia (dłuższe dystansy).

Rozumiem, że Norwegia, Szwecja, Finlandia, Rosja, Kanada, USA mogą na przewyższać w sportach zimowych, bo klimat im sprzyja, no i każdy z tych krajów jest z 5 razy bogatszy niż my. Ale Australia, Hiszpania i Nowa Zelandia? Serio? Nie mówię, też z 5 razy bogatsze niż my, ale gdzie oni niby trenują? Raczej nie u siebie. Tyle że w ich przypadku wynika to tylko i wyłącznie z klimatu. U nas z braku pieniędzy i ośrodków treningowych.
O krajach biedniejszych niż my już nawet nie mówię...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 lutego 2022 o 23:10

avatar Pan_Szatan
+1 / 1

@Cammax
Co ty się tak Nowej Zelandii tak czepiasz?
Warunki zimowe mają rewelacyjne.
Mają góry ze szczytem ponad 3700 m.n.p., mają lodowce i blisko na Antarktydę (tu ironia).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
+1 / 1

Polacy nic się nie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Demot249
+6 / 6

Obiekty sportowe były niepoświęcone a polska ekipa nie miała ze sobą żadnych relikwii ...

W dodatku - przypominam, że ktoś w kluczowym momencie odwołał głównego uzdrowiciela Ministerstwa Sportu i Turystyki - Mejzę Łukasza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tomkosz
-1 / 1

nie przesadzalbym z byciem w czolowce najzimniejszych krajow swiata. ale co do reszty to pelna zgoda

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
+1 / 1

A co słychać w TVP Sport? Odtrąbili już sukces polskiej ekipy i Kurski z Babiarzem wypinają klaty do medali, a sierściuch Pereira napisał już pasek-paszkwil o TVN?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 22 lutego 2022 o 5:06

avatar Cammax
+1 / 3

@stach1947 pewnie powiedzieli, że wyniki były sfałszowane przez Niemców, Szwedów i Norwegów, którzy z premedytacją nadali prawa transmisji Eurosportowi (a jak Eurosportowi, to przez to przegraliśmy, bo to nie narodowo-katolicka, nienawidząca wspomnianych narodów, TVP). Niby sarkazm, ale pisząc ten komentarz czuję się jak paskowi w TVPIS.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Bongo123xyz
+1 / 1

Gdzie jest nasz wyśmienity minister sportu p. Bortniczuk? Czy zrobi sobie selfiaczka ze sportowcami podczas ich powitania na lotnisku i wrzuci na twitera?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem