Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
414 424
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sancz79
+1 / 3

@stach1947 tylko że samo w sobie SS Galitzen nie walczyło przeciwko Powstaniu Warszawskiemu. Natomiast rosyjskie RONA pod dowództwem płk. Bronisława Kamińskiego już tak .Odpowiedzialne było za np rzeź Ochoty. Warto sięgnąć do zródeł historycznych bo trolle rosyjskie szerzą dezinformacje i próbują na zlecenie Putina wbić klin pomiedzy naszymi narodami i sięgają po historyczne resentymenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
0 / 0

@stach1947 ucz się historii sowiecki trollu wymieniona dywizja nie walczyła z powstańcami warszawskimi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 0

@niemlody - ja ruski troll, a ty faszystowski nieuk (Ukraińska dywizja Waffen SS Galizien (Hałyczyna) nie brała udziału w dławieniu Powstania Warszawskiego. Jednak jest faktem, że 150-osobowa ukraińska kompania policyjna, stacjonująca przy alei Szucha, należała do SS Galizien. Oprócz tego 10 ukraińskich podchorążych z 14.) i wg ciebie te hitlerowskie suk**syny stali podczas Powstania Warszawskiego z bronią u nogi? Lecz sie, póki nie jest za późno. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
+1 / 1

@stach1947 mówiłeś o ukraińskiej dywizji teraz wyszła z tego wzmocniona kompania, nie mam zamiaru bronic ukraińskich faszystów z czasów II wś ale trzymajmy się faktów. Obecnie naród ukraiński broni swojej wolności i należy ich wspomagać wszelkimi możliwymi metodami

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
0 / 0

@stach1947 NIe wydaje mi się żebyś znał sprawę .Myślę że jesteś zwykłym rosyjskim manipulatorem . Dajesz ruskim trollem na 10km. Po pierwsze udziął rosjan z RONA (ok 1500 żołnierzy ) nie da się porównać z 150 policjantami do służby porządkowej. Jednak z sobie wiadomych powodów postanowiłeś uwypuklić rolę Ukraińców. Ze względu na sytuacje wojny na Ukrainę i napaści Rosji na ten kraj, oraz Polskiej solidarności z ofiarą afiaru takie uwypuklanie nie może być przypadkowe. Działasz jak rosyjski propagandzista. Twoje "obawy " mają nadszarptąć reputację ludzi którzy teraz walczą z twoimi mocodawcami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
0 / 0

@stach1947 Wiec poukładajmy to sobie. Trwa napaść Rosji na Ukrainę , trwa wojna. Tysiące Ukraińców poszkodowanych , żołdaki rosyjskie mordują cywilów ,bombardują bez powodu miasta. Ukraińcy się walczą o swoją ojczyznę z Rosją. Wolny świat i każdy przyzwoity człowiek który brzydzi się przemocą ich spiera. Rosjanie grożą Polsce ,Rumunii ,Filandii Szwecji ,państwom bałtyckim. Społeczeństwa zachodnie min. Polacy pomagają uchodzcą i wysyłają broń aby mogli powstrzymać ruskich barbarzyńców. A ty w takiej sytuacji piszesz o SS Galitzen (zresztą jak łatwo udowodnić na podstawie PW -błędnie, jakoś o roli ruskich w PW nie zajągnołeś się co jest znamienne). Co można o czymś takim myśleć ,jak nie o PRÓBIE grania na historycznych resentymentach które mają przysłonić obecną sytuację lub wywołać niechęć do Ukraińców.
Dla twojej informacji ja historię Polski i IIwś świetnie znam (także zbrodnie niemieckie,rosyjskie czy UPA) i wiem że warunki do działania ukraińskich nacjonalistów stworzyli Niemcy i Rosjanie poprzez napaść na Polskę w 1939 i likwidację jej państwowości. Gdyby nie pakt Ribentropp -Mołotow i sojusz Niemców z Rosjanami i ich wspólną napaść nigdy by nie zaistniał Bandera czy UPA. Bardziej jednak teraz mnie interesują twoje motywy grania na historycznych zaszłosiach w obecnej sytuacji. Po prostu dla mnie jesteś powielającym propagandę kremla trollem albo pożytecznym idiotą Moskwy bo innego wyjaśnienia nie ma.
Moje pytanie brzmi wprost -dlaczego to robisz ,dlaczego grasz w jednej drużynie z ruskimi przeciwko Polsce

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 0

@sancz79 - odpowiadam, pisałem o tym dla tego, że dając Ukrainie broń pomagamy pokonać Ruskich, ale jednocześnie odnoszę się sceptycznie do takich działań, bo wciąż budzi moje obawy czy Ukraina po zwycięstwie nie odezwie się o powrót Przemyśla i ziem na wschód od Sanu do ich kraju, już takie głosy z stamtąd dochodziły i czy nie wyniknie z tego konflikt zbrojny, w którym dana im przez nas broń nie zostanie wykorzystana przeciw nam. Jak wspomniałem w pierwszym wpisie, USA dozbroiło Talibów w Afganistanie, a oni parę lat później skierowali broń im daną, przeciw Amerykanom. Czy to tak trudno zrozumieć, że Ukraina NIGDY nie była przyjaźnie nastawiona do Polski? I myślę, że na tym poprzestanę i możesz nie odpisywać, bo i tak już nie będę dalej czytał tych insynuacji na temat ruskich trolli i pożytecznych idiotów, bo tylko dureń może myśleć o dniu dzisiejszym, bez spojrzenia perspektywicznego i o tym, że wróg mojego wroga to mój przyjacielem, to niestety tak nie działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
0 / 0

@stach1947 A ja sądzę ze jesteś ruskim trollem. Nigdy a współczesna Ukraina istnieje od 1991 nikt poważny (nie licząć planktonu nacjonalistycznego -u nas też tacy są takie debile ) nie podnosił kwestii rewizji granic
"Czy to tak trudno zrozumieć, że Ukraina NIGDY nie była przyjaźnie nastawiona do Polski? "-mylisz się . Są problemy z innymi też mamy (chodzby my mieliśmy ostatnio spór z Czechami ,czy z Litwą o jezyk miejszości ) ale nie ma wrogości a od czasu 2014 Ukraina jest przyjaznie usposobiona do Polski. Zwłaszcza w wyniku ostatniej migracji stosunki się jeszcze bardziej zacisnęły i są pozytywne.
Przykłąd z Afganistanu oczywisce z przysłowiowej du...py bo analogii nie ma.
" myślę, że na tym poprzestanę i możesz nie odpisywać, bo i tak już nie będę dalej czytał tych insynuacji na temat ruskich trolli i pożytecznych idiotów"-a co prawda w oczy kole?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 0

@sancz79 - masz i ucz się, skoro mnie każesz się uczyć:
https://www.youtube.com/watch?v=xkPPQqfRpJY
i przestań używać inwektyw, którymi się posługujesz, wiedząc że nie masz racji.
Mógłbym tak w nieskończoność, ale ponieważ byłoby to biciem głową w mur kończę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2022 o 15:08

S sancz79
0 / 0

@stach1947 Wykaż mi wieć że nie mam racji .Oczywiście że mam racje. Znamienne jest to że się boisz Ukraińców a nie Rosjan którzy wprost grożą Polsce ,nacji która napadła na nas ,okupowała terroryzowała. Grasz na antyukraińskich resentymentach. Doskonale wiem czym był Wołyń (nie wycieraj sobie ludobójstwie na Polakach gęby ruski agencie) .I wiem dlaczego TERAZ jest to przez ruskich trolli wyciągane i uwypuklane . A inwektywy ci się należą bo grasz w drużynie jednej drużynie z rosjanami i Putinem . Teraz rosyjska propaganda ma jeden cel, zohydzić Ukrainę i w tym celu robią prowokacje czy grają na trudnej historii polsko-ukraińskiej którą ruska propaganda używa podmiotowo. Jest to bardzo łatwe do przejrzenia. Tak z ciekawości wiesz co stało się z polskimi "pożytecznymi idiotami " służącymi tak oddanie ruskim panom w ZSRR w latach 30tych?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2022 o 20:17

S stach1947
0 / 0

@sancz79 - POMIDOR

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 0

@sancz79 - Nie kończyłem gimnazjum, jak ty, nie chodziłem na oazę, nie kochałem się w PiS'ie, bo to partia sprzyjająca Putinowi i popełniłem błąd odpowiadając żółtodziobowi, którego jedynym argumentem jest powiedzenie "Troll Ruski". Powinienem właściwie odpowiedzieć tobie - POMIDOR i od teraz na każde twoje odezwanie, taką usłyszysz odpowiedź.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 marca 2022 o 23:54

S sancz79
0 / 0

@stach1947 czyli ucieczka .Uciekaj wiec ruski trollu bo na polu dyskusji nie masz żadnej szansy ... PS znam doskonale historię oraz wiem co się dzieje wiec nie masz szans sprzedać swojej prorosyjskiej propagandy. Uciekaj

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L luki527
+1 / 1

W pełni rozumiem heroizm jakimi pchani są Ci ludzie, ich ducha walki i chęć powstrzymania najeźdźcy. Lecz osoby bez jakiegokolwiek wyszkolenia militarnego stanowią bardzo duże zagrożenia dla swoich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem