Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
43 54
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M Meczyk
+3 / 5

Tak durny wpis mógł popełnić tylko ktoś, kto nie zna rzeczonego nagrania...na pomniku stał BRDM-2, nie żaden czołg. Możecie sami to zobaczyć - poszukajcie na anglojęzycznej wiki "Bucha, Kyiv Oblast", zobaczycie bez problemu zdjęcie pojazdu wraz z namiarami na Google Maps.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
-1 / 1

@Meczyk Ta, bo BRDM-2 nie może strzelać...
Do rzeczonego BRDMa też nie strzelał czołg, tylko wóz pancerny, więc stosunek siły jest ten sam jak gdyby czołg strzelał do czołgu.

Sam jesteś durny, tylko o tym nie wiesz. Przyczepiasz się do nieistotnych szczegółów, a umyka ci że jakie by nie były, to i tak nic nie zmieniają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 marca 2022 o 3:50

M Meczyk
0 / 0

@Prally Trzeba było dać właściwe zdjęcie ;) A jak już mamy rozmawiać o uzbrojeniu - przewaga ogniowa w tym "starciu" leżała po stronie Rosjan, więc z tym stosunkiem sił to trochę nie tak, jakbyś chciał ;) Jakbyś już chciał napisać coś mądrego, to byś a) pokazał właściwą fotografię b) napisał, że typ wozu stojącego na pomniku nadal jest wykorzystywany (po modernizacjach) przez armię ukraińską, stąd też otworzenie ognia przez Rosjan wcale nie było bezmyślną walką z pomnikiem, tylko ostrzelaniem potencjalnego nieprzyjaciela, a w ruchu i stresie nie zawsze jest czas na dokładną analizę sytuacji i rozpoznanie :) No ale nie, wolałeś walnąć elaborat o czołgach. Masz więc to, na co zasłużyłeś ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@Meczyk Dobrze, powiedz mi czy to co jest napisane o czołgach, mocno by się różniło gdyby było napisane o wozach pancernych? Bo wydaje mi się że nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubooot
0 / 0

Nie żartuj sobie że T-34 jest jakimkolwiek zagrożeniem na współczesnym polu walki, przecież nawet Rosomak w wersji afgańskiej ma lepszy pancerz od T-34

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Cylindryk
+2 / 2

@ubooot Dla czołgów pewnie nie.
Dla ciężarówek, czy po prostu dla piechoty - nawet bardzo.

Transportery opancerzone... nie wiem. Ale znając jakoś sprzętu sowietów - ja tam bym nie chciał ryzykować oberwaniem od T-34-85.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@ubooot Może i ma, ale nawet współczesny czołg podstawowy raczej nie przeżyje strzału w bok z 50 metrów z armaty kalibru 85 milimetrów.

MBT są w miarę odporne tylko od frontu, i jak każdy czołg, tylko na dużym dystansie. Z takim podejściem właśnie byś się dał zabić, bo "niegroźny" T-34 by ci niespodziewanie strzelił w bok pojazdu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R r212
0 / 6

Ruble zarobione przez autora demota są warte czasu, który poświęcił na napisanie tego tekstu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
-1 / 1

@r212 W rublach to ty zarabiasz, sądząc po tym jak ciasny masz rozum.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem