Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
662 675
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
F Forget_about_it
+5 / 5

Nieaktualne ! Od kilkunastu miesięcy Pan Marek jest już na pokładzie utrzymywanego przez patronów radia 357 (www.radio357.pl).

Trójka - cenzurowana przez funkcjonariuszy władzy - jest teraz cieniem samej siebie sprzed pandemii.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar bartoszewiczkrzysztof
0 / 0

@Forget_about_it Ale tu właśnie dlatego napisane jest, ''legendarny redaktor Programu III Polskiego Radia'', a nie ''trujki''. Gdzie by obecnie nie zaokrętował, to zawsze będzie mi kojarzył się z listą w trójce, czołówką ''ABC - The Look Of Love'' podkładem z '' Miami Vice'', czy ''Song for Denise - Piano Fantasia'', oraz wspaniałym głosem. Sto lat Panie Marku.
https://www.youtube.com/watch?v=jzasoJSY2wk

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 marca 2022 o 20:32

avatar Wolfi1485
+2 / 2

@Forget_about_it To prawda, sam z początku często słuchałem 357 ale od jakiegoś czasu z pewnych względów przestało mi się podobać... Obecnie słucham po trochu Antyradia, Radiowej 2 (o dziwo, nie zepsuta!!!) i regionalnych rozgłośni z mojego miasta.

Na przyszłość mam plany wrócić do 3, ale to po zmianie władzy, jak to radio trochę się oczyści i powywalają tych wszystkich Cejrowskich, Kodymów, Krautwurstów etc... Nie ukrywam że liczę tutaj na kilka powrotów typu pan Klatt, pan Orzech, pani Dobroń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
F ff_1
-1 / 1

"Dziś", tj. kiedy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LocosPPG
-1 / 1

Nie kleję typa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
0 / 2

Kiedyś był gwiazdą. Słuchało się listy trójki...jednak nie zapomnę mu, że to on stokrotkę wypromował jak tatuś ją do niego przyprowadził

Odpowiedz Komentuj obrazkiem