Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
371 377
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kondon
0 / 4

Dlatego jedynym rozwiązaniem jest wolność (o ile nie krzywdzi się innych).
Wszyscy socjaliści, katole i im podobni są w błędzie, "troszcząc" się o innych. Oni nie mają pojęcia co każdemu jest potrzebne, a tylko chcą ustawiać świat zgodnie z własnymi przekonaniami.
To nie chodzi o żadne dobro, ale o narzucanie własnej wizji komu tylko się da.

„Pytaniem jest co tak naprawdę uzależnia. Uzależniać może myślenie „jestem dobrą osobą”. Może i tak. Jednak ktoś o umyśle psychoanalitycznym mógłby powiedzieć, że to nie to jest narkotykiem. Narkotykiem jest nienawiść, usprawiedliwienie do użycia siły, pragnienie totalitarnej kontroli i tyranicznych rządów. Maska dobroci jedynie to przykrywa. (...)
Mam ujście dla moich najgorszych impulsów. Nie muszę ich nawet świadomie zauważać, bo mam tę maskę dobroci, więc mogę pozwolić ”demonicznym siłom”, będącym częścią ludzkiej psychiki, na swobodne działanie, jednocześnie mówiąc, że jestem dobry.”

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
-2 / 2

@kondon Tak zwani "wolnościowcy" też niestety chcą urządzać ludziom świat na ich modłę. Konfederacja stała się karykaturą partii wolnościowej, a współpraca np. z Kają Godek albo narodowcami zrobiła z niej pośmiewisko. Plus te zależności od Kremla...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@Jur4578 Kai Godek dawno już nie ma, a była tylko przez krótką chwilę.
Nie zawsze się zgadzam z poglądami narodowców, ale bez nich nie było wolnościowców w sejmie. To był po prostu konieczny kompromis.
Żadnych zależności od Kremla nie ma.
A demot nie jest o partiach politycznych i nie chciałem ich tutaj mieszać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jur4578
-3 / 3

@kondon Godek i inni "katole" (jak ich nazywasz) są bardzo mocno obecni w Konfie, mentalnie i personalnie.

Kreml generalnie finansuje partie, które osłabiają UE. Np. partia LePen, Liga Północna, AfD, FPÖ, Jobbik, itd. To samo dotyczy Konfy i Rydzyka.
BTW, po kolejnych pro-putinowskich wypowiedziach Korwina nawet trzech posłów jego partii (Dziambor, Sośnierz, Kulesza) opuściło partię Januszka. A Korwin zaczynał jako socjalista (sic!) w ZSMP. Braun to kuriozum chore na władzę za wszelką cenę. !!! Konfa praktycznie milczy w sprawie Ukrainy !!!

Narodowcy, szczególnie ci nawiązujący do symboliki bliskiej nazistom (podobne symbole, hajlowanie) plują w twarz patriotom polskim walczącym przeciw faszystom! Ich dziadkowie walczyli przeciw nazistom, a oni liżą odbyt narodowym "ideom" führera.

Nie zamierzam prowadzić tutaj jałowej dysputy. Jak coś dotrze do Ciebie - Twój zysk. Jak nie - tkwij sobie w swoim małomiasteczkowym postrzeganiu świata. NRN

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+1 / 1

@Jur4578 No i narodowców za narzucanie innym wiary będę krytykował.

Z tym finansowaniem oczywiście dowodów nie masz, co nie przeszkadza Ci rzucać oskarżeniami.

Korwin pomylił się z oceną imperializmu Putina, natomiast poglądy Korwina nie są zgodne z planami Putina.
Kojarzysz wystąpienie Korwina w jakiejś rosyjskiej tv? Jechał tam on mocno po ZSSR. Zdaje się, że Putin chce jego powrotu = Korwin jest jego przeciwnikiem.
Za komuny były jakieś opcje wolnorynkowe?

Twoja wypowiedź w kwestii narodowców to tylko hasła, bez żadnej wartości.
Są różne odmiany idei narodowych. Ta w Konfederacji jest relatywnie wolnościowa.

Bardzo dobrze, że uciekasz. Spójrz na treść demota - uwiera Cię Konfederacja i ich poglądy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem