Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
770 778
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
Z ZiOLONwE
+8 / 8

To nawet nie byli pracownicy, tylko "katarscy niewolnicy", to będzie mundial hańby, można ich stawić w jednym szeregu z putinem. FIFA - liczy się tylko kasa..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Klebern
+4 / 4

@ZiOLONwE

Od bardzo dawna wiadomo, że gospodarzem przyszłych mistrzostw, czy to Europy czy świata, zostaje ten, który najwięcej posmaruje. Oficjalnie nazywa się to działaniami marketingowymi. Raz tylko udało się aresztować tą mafię, bo te debile myśląc, że są wszędzie bezkarni, uzgadniali wysokość wyrazów podziękowania za wybór Rosji na gospodarza MŚ 2018 na terenie USA.

W Europie ta mafia jest bezkarna. Oni nawet nie specjalnie się z tym kryją już.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 4 kwietnia 2022 o 18:53

M Makukar
+2 / 2

A ci co dostają najwięcej w łapę to ciagle się zasłaniają słowami że sport nie miesza się w politykę. Bo zalegalizowanie przez wszystkie międzynarodowe federację piłkarskie jak I krajowe, klękania na znak protestu przeciw rasizmowi po śmierci jednego czarnoskorego prawdopodobnie ćpuna to nie polityka. A jest nagonka na sportowców solidaryzujących się z Ukraina gdzie giną tysiace niewinnych obywateli. Bo nie mogą nawet ubierać we włosy wstążki w barwach flagi ukraińskiej....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kaczor666
+1 / 1

Nie wiem, skąd ma te cyfry. Nie wiem, na ile są prawdziwe. Ale podoba mi się to, kurva podoba.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jakisgoscanonim
+3 / 3

A to zaskoczenie.
Organizacja organizuje głupie mecze, których koszta są niebotyczne czy też nieziemskie, wręcz absurdalne koszta, bo przecież trzeba zapłacić za stadiony i piłkarzy, a przychód i tak jest gigantyczny dający im wielokrotnie więcej niż koszta.
W końcu ludzie chętnie obejrzą meczyki, tak chętnie, że aż kipią z nich ogromne emocje do tego stopnia, że kibole bez powodu masakrują przypadkowych ludzi albo niszczą, a to wszystko przynosi absurdalnie wielki zysk. Już od dawna to wszystko jest po prostu nonsensem.
No co za zaskoczenie, że organizacja dla pieniędzy doprowadza do zgonu kilku tysięcy ludzi albo wielu innych złych rzeczy, bo i tak nic nie jest w stanie zniechęcić ludzi do meczów...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem