Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar kiraftw
+8 / 16

@kibic777 No były nawet ścieżki zdrowia, ale było dużo kultury w całym zdarzeniu. Prawdziwy hit, tego nie słyszałem, a co do całej rocznicy Smoleńskiej. To chyba nawet jakby sam Putin wyszedł i powiedział, Polacy zayebałem wam prezydenta, jego żonę i 90 innych Polaków i uszło mi to płazem to wydaję mi się, że i tak w naszych relacjach nic by się nie zmieniło. Jesteśmy już tak podzieleni; głównie na biednych i bogatych i jest to winna nasza, partii rządzących, księdza z ambony i chyba już nic tego nie zmieni.
We wszystkim widzimy problem, prawdę akceptujemy tak jak nam pasuje, wybiórczo. Widzimy czubek własnego nosa, nic więcej się nie liczy i niech się opozycja martwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar zWinna
0 / 10

@kibic777, czas zwijać kiecę z tej miejscówki, w której powiela się takie teksty, jak w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kupanty
+8 / 26

A czy cytowany "autorytet" to przypadkiem nie członek PZPR, komunista? Bo jeśli tak, to nie powinien mieć prawa do zabierania głosu w jakiejkolwiek sprawie, tylko siedzieć cicho jak mysz pod miotłą i się wstydzić!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+1 / 17

@kupanty Napisz rowniez o sędziach zasiadajacych z ramienia PiS a ktorzy byli na uslugach PZPR ... zapomnialo ci się. Rozumiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kupanty
+4 / 8

@bajk4 Nie jestem zwolennikiem PiSu. To, że gardzę pułkownikiem Mazgułą, nie znaczy od razu, że muszę popierać oponentów, których również nie szanuję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+1 / 1

@kupanty To ze nie lubię PO, PiS i reszty politykow, nie znaczy ze jestem za kimkolwiek Jako oficer LWP musiał byc żolnierzem. Znam komunistow, ktorzy nie dorobili sie dodatkowej złotowki i nikomu nie zaszkodzili, w recz przeciwnie - pomagali w zakresie swoich możliwości. Swoj post tak napisales, jakby ow oficer za samo bycie komunista, nie mal żadnych praw. Z tym sie z tobą nie zgadzam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arqs1986
+3 / 23

debil

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U ubinjlit
+6 / 22

faktycznie autorytet...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-1 / 21

@ubinjlit Co nie zmienia faktu że w tej jednej kwestii ma 100% racji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+3 / 5

Trudno może mówić o odkryciach, ale kilka rzeczy na temat Rosji i Rosjan zobaczyliśmy ostatnio szczególnie jaskrawo:

1. Dotrzymywanie umów, przestrzeganie prawa międzynarodowego, respektowanie norm cywilizowanego świata nie jest dla nich wartością.
2. NIE postępują racjonalnie.
3. Kłamią, zaprzeczają, odwracają kota ogonem w żywe oczy, nie wahając się przed przekraczaniem granic absurdu i groteski.

A więc, wg mnie, byliby w stanie zamordować niewiele znaczącego w świecie prezydenta, kończącego kadencję i bez szans na reelekcję, bo tak. Z jakiejś małpiej złośliwości. Śmierć dodatkowych 95 osób pewnie by ich dodatkowo ucieszyła.

Widzę jednak jeden, bardzo mocny, argument, który przeczy tezie o zamachu. Oni są jak PiSiory - niczego nie potrafią zrobić dobrze. Nie potrafili nawet skutecznie załatwić nowiczokiem faceta w parku, bez ochrony. Na Ukrainie odwalili lameriadę, że mała bania. A więc nie podejrzewam ich o tak mistrzowski zamach, żeby się go przez 10 lat nijak nie dało wykryć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+3 / 3

@daclaw . A swoją drogą, gdybyś w pierwszym zdaniu zamiast "Rosji i Rosjan" wstawił "PiS" to te trzy punkty byłyby tak samo prawdziwe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O OrnitologEmil
-4 / 10

Co mnie obchodzi zdanie starego komucha, który czerpał korzyści z ludzkiej krzywdy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-1 / 5

pulkownik pierdoła znowu w akcji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem