Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Jeden z najbogatszych ludzi w Polsce, założyciel InPostu Rafał Brzoska właśnie ogłosił, że jego osobisty projekt "Konwój Polskich Serc" jest w drodze na Ukrainę

0:42

www.demotywatory.pl
+
708 721
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A Ashardon
+7 / 9

Swoją drogą trzeba oddać, że miał facet "pomysła". Oczywiście, być może wzorował się na już gotowych rozwiązaniach - jego historii nie znam - ale należy zauważyć, że to on rozpoczął w Polsce biznes paczkomatów. Wręcz genialny w swej prostocie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2022 o 11:15

avatar GarryBary
+6 / 8

@sebek272 Ty się Sebek do rządu czepnij, że Cię okradają, a nie przedsiębiorcy, który Ci daje zarobić w sposób jedyny opłacalny. Jakby się dało mieć szczęśliwego pracownika (dobra umowa i placa) do tego zarobić to kto by się zastanawiał. To z ekonomicznego punktu widzenia najlepsze rozwiązanie. Przedsiębiorcy umieją liczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A akam91
0 / 2

@sebek272 oskarzenie wyjete z d :)
No chyba ze mowisz o jakiejs bardzo starej sprawie :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

Skoro to w takiej wielkiej tajemnicy jest wysłane... to czemu wizualnie tak się rzuca w oczy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+5 / 7

dzięki Inpostowi nie muszę łazić na pocztę. Gość uwolnił mnie od tej kulawej instytucji, gdzie kradną listy "nie polecone", przepłacasz za paczki i stoisz pół godziny do odbioru czegoś a pincet ludzi przed tobą płaci rachunki a większość z nich ma apki bankowe i mogą to zrobić sami i nie płacić prowizji. nie wiem nawet jak wygląda właściciel inpostu ale dzięki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar klient_na_szpan
+1 / 1

@reevox i już nie trzeba na kuriera pół dnia czekać, no, ewentualnie urlopu brać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+2 / 2

wysłał im paczki dobrze że kasa nie wyprała go z ludzkich odruchów. PS. po wojnie myślę że wejdzie na Ukrainne i paczkomatami ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wkurzonyrodzic
0 / 0

Gość z Nędzy (mieszkaniec Gminy Nędza) potrafi przekuć sprawę z Nędzy do pieniędzy i to w słusznej sprawie!
Brawo!
Powinieneś to eksponować, skąd pochodzisz! Jesteśmy dumni!
Mieszkańcy Gminy Nędza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 kwietnia 2022 o 23:11

S sebek272
-2 / 2

Sukces i bogactwo pochodzi z pracy innych ludzi...O.K nie kazdy moze miec pomysł na biznes ale Inpost swoje bogactwo i Pan prezes zbudował na biednych ludziach ktorych zatrudnia na umowe zlecenie i palci im marne stawki . Zrabia na biedocie podwojnie wykorzystujac ich prace i marnie oplacajac a do tego wymyslil sb bznes na dostarczaniu przesylek nie powiem ze zły jednakze kazdy z nas placac za przesylke doklada sie do tego interesu. Pomysl troche o swoich pracownikach firmo ktora placisz marne stwaki zatruniajac pracownikow Ale naie ma to ja poprawic swoj piar kosztem placy swoich pracowników Dodam tylko ze ten transport nie pochodzi z kieszeni prezesa Inpost z z pieniedzy pracownikow Inpostu i ludzi ktorzy pracuja na''umowach zlecenie'' czy tez ludzi kt sa pod Inpostem posiadajac wlasna dzialanosc gospodarcza. ALE INPOST CHE SIE WYCHWALAC JAKOBY TO ON WYSLAL TEN TOWAR ZA SWOJA KASE ...TYLKO PO TO ZEBY BUDOWAC SWOJ WIZERUNEK KOSZTEM WIELU TYSIECY PRACOWNIKOW

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 maja 2022 o 12:50