Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
46 47
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pasqdnik82
+10 / 12

A gdzie nie stacjonowało wojsko radzieckie? No akurat Polacy mieli tyle do gadania gdzie kacapy będą stacjonować co teraz na to jakie premie sobie wypiszą za wspaniałą "służbę narodowi" :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+4 / 4

No to Świdnica już wie jak głosować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ludek_z_lasu
+11 / 13

Debil chciał Zyskać a wtopił do kwadratu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kontousun1ete
+14 / 14

Przecież ni od dzisiaj wiadomo że PiS to inteligencja nie grzeszy no i niech się w końcu zdecydują zamach czy katastrofa bo kwa gubię się.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+8 / 8

to jest chyba kacap bo kwestionuje polskość linii Piastów
najgorzsze jest to że jest ministem w polskim rządzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+16 / 18

Wybór pomnika polskiego Księcia Bolka... jest wyborem antypolskim? Fanatyzm u niektórych (jak nie u wiekszości PiSowców co do katastrofy smoleńskiej) sięgnął już chyba zenitu..... Swoją drogą nie wiem czy było więcej możliwości bo jeśli tylko te dwie... to jak na ponad 50tys miasto a wybór pomników dokonało niespełna 1100 osób... to tak reszta jakoś niespecjalnie była zainteresowana jaki pomnik stanie. Ja nie mam nic wspólnego ze Świdnicą za wiele (robiłem tam aby pół roku ale nie mieszkałem tam i chrzestny mojego brata tam mieszka), ale brawa dla mieszkańców że wybrali jednak pomnik osoby, która była związana z tym miastem i jakoś zapisała się w historii miasta i regionu... a nie jakiś pomnik nieudanej wycieczki. a PiSowski minister niech weźmie rozpęd... pochyli głowę i w końcu pieprznie w coś twardego tym pustym łbem. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 kwietnia 2022 o 18:37

T TarakaN
+8 / 8

jeszcze dojdzie do tego że każdy mieszkający w Polsce będzie zobligowany do posiadania zdjęcia upamiętniającego tą "nieudaną wycieczkę" obok zdjęcia wodza i jakiegoś kościelnego oszołoma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+6 / 6

Mam nadzieję że te smoleńskie pomniki wyleca szybciej na śmietnik niż te radzieckie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K katem
+3 / 3

A ;po cholerę jakikolwiek pomnik ? Nie mają na co pieniędzy wydawać ? Może jakiś kawałek drogi by naprawili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+5 / 5

Kto nie znami ten przeciwko nam...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G konto usunięte
+3 / 3

Wrzucę tylko, że wyborów się dokonuje a nie wybiera.
A wojsk rosyjskich w Świdnicy nie było. Stacjonowały wojska radzieckie.
Poza tym, jeśli musiał już dostać tekę, a został ministrem od klimatu, to tylko dlatego, że resortu od WFu nie mamy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+4 / 4

Nie mogę się doczekać dnia, gdy wszystkie pomniki smoleńskie runą co do jednego. Mam nadzieje, że jeszcze szybciej niż pomniki komunistyczne. Mamy już tu prawdziwy kult jednostki i to jest dramat. Cały świat się śmieje z nas i z teorii o zamachu. Ci PISowscy dygnitarze, którzy zginęli w wyniku WYPADKU (!!!) Nie mieli nawet żadnych zasług dla Polski.
Jak tak dalej pójdzie, to pod groźbą więzienia każdy będzie musiał mieć w domu ołtarz smoleński i modlić się przed nim minimum 2 razy.

To tylko pokazuje, że rozwinięcie skrótu PIS powinno brzmieć Paranoja I Smoleńsk. A ciemny lud to kupuje i serio wierzy w jakieś sztuczne mgły, spisek Tuska i Merkel, trotyle, czy inne materiały wybuchowe. No i nie zapominajmy, ze w jakiejś sekundzie słychać strzały...

Na szczęscie mieszkańcy Świdnicy mają mózg, czego nie można powiedzieć o PISowcach, którzy mózgi mają, a to że nie używają, to inna sprawa.

A i kim niby byli Piastowie, jak nie Polakami? Czyli jeśli Piastowie, to nie-Polacy, to można tak mówić o niektórych dygnitarzach PISu, np. Mullerze, Schreiberze? Bo to "chyba" nie są nasze naziwska, a nazwiska pochodzące z najbardziej znienawidzonego przez PIS kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 28 kwietnia 2022 o 0:31

B blndlvr
0 / 0

Witam, akurat jestem ze Świdnicy, i nie głosowałem ani na to, ani na to. Świdnica ma ok. 60 tys. mieszkańców, 1074 głosy to za mało.
Jestem za tym, aby nigdzie i w ogóle nie stawiać pomników. Koszt takiego przedsięwzięcia wycenili na 100 tys zł, na co już zorganizowali zbiórkę... Jestem zdania, aby przeznaczyć te pieniądza na lokalne schronisko dla zwierząt, a nie na pomnik z którego używanie będą miały głównie gołebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem