Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
201 206
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar agronomista
+1 / 13

Atrakcyjności to jej akurat nie odbierzesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
+4 / 6

@agronomista To zależy, czy defekacja na pościel jest dla ciebie atrakcją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kiraftw
+3 / 3

@agronomista Mam tak, że jak ktoś odwali jakąś skrajną akcje to nagle przestaję mi się podobać i tak jest w przypadku Amber Heard. Na tej całej seksowności itd. straciła w uuj, ale ja zawsze byłem jakiś inny.

Taka anegdota z mojego życia. Kiedyś jednej znajomej powiedziałem, co tak zwiedza cały czas świat i rzucała rożne aluzje do mojego grania na komputerze, że w życiu robimy co możemy, jakby mi super laska zaproponowała wspólny wypad do Egiptu to co myślisz, żebym zrobił? (teraz to bym dodał, że jakby to była Amber Heard to kazałbym jej srać w swoje łóżko) ;-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Hamster88
+1 / 3

@agronomista prawda ... jest jaka jest ale ciało ma fajne

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
+1 / 1

@agronomista atrakcyjność to nie tylko wygląd, jeżeli wieś, o kimś że ma zły charakter lub upodobania to z automatu staje się dla ciebie mniej atrakcyjny. Czasem brzydki gość jest dla kogoś atrakcyjny bo ma kasę, lub dobre maniery i dobrą opinię. Są ludzie którzy lubią fekalia w czasie sexu, dla nich pani Amber jest atrakcyjna.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar agronomista
-1 / 1

@Thevipervip @Obiektywny1 To aktorka, ja tam mogę ją ocenić tylko z tego co zobaczę na ekranie. Innej styczności z nią nie będę mieć i raczej bym nie chciał. Jednak na ekranie była atrakcyjna, przynajmniej w "3 Days to Kill" który to jedynie z nią widziałem, i z przebłysków innych produkcji również. Zaś, że okazała suką to już inna sprawa.

P.S. Przejrzałem filmografię i się okazało, że coś jeszcze widziałem. Słabo kojarzę tych aktorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem