Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
1415 1440
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xXhefajstosXx
+56 / 58

Lepiej aby nigdy nie musielibyśmy tego potrzebować

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ZONTAR
+1 / 5

@Hangye Że nigdy aby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nielubiepisu
+21 / 61

Wołodymyr... 1/3 Polaków, da dyla z kraju , 1/3 sprzeda się za koryto plus, praktycznie będziecie musieli sami bronić Polski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 maja 2022 o 9:35

A adamis62
+15 / 53

@nielubiepisu , a jeszcze jakaś część przejdzie na stronę ruskich. Tu na Demotach jest już paru chętnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dionizyzibizy
+11 / 33

@nielubiepisu Nie mierz wszystkich swoją miarą ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+3 / 35

W radiu też ruskie trole przemawiają.Obecnie Rosja jest dużym zagrożeniem dla nas i należy każdych sympatyków tego kraju traktować jako potencjalnych zdrajców narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+2 / 14

Oczywiście, że o Wołyniu należy mówić. Właśnie dlatego, że Żeleński do tej pory nie odwołał ogłoszenia roku 2022 rokiem Bandery i UPA, nie wierzę w te zapewnienia z demota. To są tylko słowa. W dodatku zamierzone, dla konkretnego efektu. Nie oceniaj po słowach tylko po czynach. Jak z jego rozkazu padnie jakikolwiek pomnik bandery to może uwierzę w szczerość intencji.
Nie wolno mówić, że należy zapomnieć o Wołyniu. Zbrodni, jakich tam dokonywano nie da się zapomnieć. Znam z przekazu kobiety, która to przeżyła, opowieści tak straszne, że jak tylko sobie to przypomnę to mi się chce płakać. Malutkie dzieci pozbawiane żywcem wszystkich kończyn i kopane jak piłka, płody, wypruwane kobietom z rozciętych żywcem brzuchów i deptane, kilkuletnie dzieci ze związanymi rękoma i nogami palone żywcem... To należy pamiętać tak samo, jak ruskim będziemy pamiętać dzisiejsze wydarzenia.

Co do demota: Żeleński zapomniał że część Ukraińców jest prorosyjskich?? Osobiście znam takich (pracowaliśmy z wieloma Ukraińcami, współpracujemy z Polakiem który na firmę na Ukrainie, w rodzinie miałam jedną Ukrainkę, trochę wiem)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lestar
+20 / 42

Nazistowskie Niemcy też mordowały Polaków ,a obecnie masa Polaków pracuje,żyje w Niemczech.Przy obecnej sytuacji należy nie żyć historia, tylko pokonać wspólnego wroga który ma orkowskie zapędy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+5 / 45

@Assasinsninja Przestan pisac o Wolyniu!! Moze bitwe pod Grunwaldem tez wspomnisz i bedziesz mial za zle innym ze nie zapłaciliśmy za dosrawe dwoch mieczy? Ogarnij sie. To juz XXI wiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar ellaella87
0 / 34

@bajk4 Historia jest historią, nadal żyją świadkowie tamtych lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
-1 / 15

@bajk4 Jak by kacapy wygrały na Ukrainie, to niestety zmusiliby Ukraińców - jak Czeczenów - do walki u ich boku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+4 / 36

@ellaella87 no i? To znaczy że historia się powtórzy znów? A jak polscy szlachcice nabijali na pal ukraińskich chłopów to było ok bo to były wtedy ziemie polski? Powstanie Chmielnickiego to było jego widzimisie? Czy może mieli dość traktowania ich jak ludzi 5 kategorii? Historię nalezy znać, pamiętać ale żyć teraźniejszością i patrzeć w przyszłość .... a nie ciągle tkwić w historycznych wydarzeniach że ci zrobili to a tamci tamto...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+10 / 32

@bajk4 Ale na Ukrainie wciąż stoją pomniki Bandery. Wciąż jest bohaterem narodowym. Teraz. Nie w przeszłości.
Rozumny czlowiek nie żyje chwilą tylko myśli o tym co będzie dalej. Ja może jestem uprzedzony bo moja rodzina miała okazję otrzeć się w czasie wojny o Ukraińców. Dla moich rodziców słowa "Sława Ukrainie" brzmiały nieco inaczej niż dziś dla niektórych. Czy rząd Ukrainy odciął się jednoznacznie od "osiągnięć" banderowców? Może coś przegapiłem.
Ta wojna się skończy. Myślę, że jakimś remisem, który obie strony ogłoszą zwycięstwem. Niemniej nie widzę szans by Ukraina dostała z powrotem Krym czy okręgi wschodnie. W związku z tym mimo propagandowego zwycięstwa Ukraińcy, szczególnie ci spod znaku Bandery będą odczuwać niedosyt. Kto zagwarantuje, że sobie nie przypomną o Zakierzońskim Kraju? A w Polsce będzie duża mniejszość ukraińska. Co z tego wyniknie? Nie wiem, ale obawiam się, że nic dobrego. Postawa władz ukraińskich wobec banderowców nie jest zachęcająca.
Muszę jeszcze dodać jedną rzecz, która mnie męczy. Rzeź wołyńska miała miejsce gdy już widać było, że Niemcy tej wojny nie wygrają. Że z wojny zwycięsko wyjdzie Stalin. Gdy już widać było jak na dłoni, że nie ma szans na niepodległą Ukrainę. Wymordowanie Polaków nic w tym nie mogło zmienić. NIC. Na Wołyniu Ukraińcy mordowali Polaków "bezproduktywnie" Nie widzieli tego? Nie mogli nie widzieć. Nie wierzę, że nie widzieli. A jednak mordowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2022 o 18:01

avatar SzamanSlonca
-4 / 18

@Pasqdnik82
Nawet nie trzeba tak daleko sięgać pamięcią.
Wystarczy poczytać jak podziękował Józef Piłsudski Ukraińcom za pomoc w pokonaniu bolszewików w podczas wojny polsko-bolszewickiej.
Obiecując im że ich wesprze w walce o kraj a potem podpisując porozumienie z bolszewikami w 1921roku w Rydze nie spełnił tego a nawet w niezbyt chlubny sposób zmuszał mniejszość ukraińska by przeszli z greko na rzymskokatolicyzm czego następstwem mogły być też mordy na Wołyniu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+2 / 16

@rysz666 Nie wiem czy tylko się wydurniasz żeby specjalnie ferment siać ale twoi rodzice powinni się wstydzić. A tekst w stylu "Nie ma żadnej różnicy między AK a UPA." to nawet szkoda komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+17 / 23

@rysz666 Mój ojciec w czasie wojny widział z bliska wyczyny Ukraińców. Tylko bardzo szczęśliwemu zbiegowi okoliczności (NORMALNI Ukraińcy schowali ojca przed banderowcami) ja istnieję i mogę do Ciebie pisać. Do nas obecnie dociera obraz wyłącznie w redakcji ukraińskiej. Ja osobiście nie wierzę, że ze strony ukraińskiej nie doszło tu i tam do zbrodni. Musiały być. Taka to wojna. Drażni mnie ta starszliwa jednostronność przekazu. Ale drażni mnie również (cóż, jestem tylko zwykły debil) na przykład napis na kurtce bojownika ukraińskiego na zdjęciu. Taki na przykład "SS Galitzien". Bo są i tacy.
Tak, bardzo nie podoba mi się to co się dzieje w Polsce z postaciami takimi jak "Bury". Nie powinien mieć (jeśli faktycznie gdzieś ma) żadnych pomników czy tablic. Mają też prawo Ukraińcy czuć się oszukani przez Piłsudskiego. Jednak rąbać dzieci siekierami...
Jasne - najlepiej zapomnieć o przeszłości. Ja się staram, choć idzie mi trudno. Opowieści o wyczynach Ukraińców wysłuchiwałem, jako małe dziecko. Do dziś mnie wstrząsa gdy o tym pomyślę. Ale tak - nie ma co wracać. Przeszłość to przeszłość. Zamordowanych (wszystkich) do życia się nie wróci. Zbrodniarzy się już nie ukarze. Jest tylko jeden szkopuł. Jak widzę facia z automatem, w kurtce z "SS Galitzien" żyjącego i działąjącego DZIŚ to nie jestem pewnien czy ta przeszłość to rzeczywiście już tylko przeszłość. Jak mawiała moja mama "niech się moje słowa w gówno obrócą" ale czy ktoś się zastanawia co będzie za kilka lat? Wojna się skończy. Oczywiście obie strony ogłoszą zwycięstwo. Co wtedy będą robić ci goście, o których wspomoniłem? Może sobie przypomną o Zakierzońskim Kraju? Oni będą rozgrzani walką, uzbrojeni a my w kraju będziemy mieć kilkumilionową mniejszość ukraińską. To co się obecnie leje z mediów zupełnie nie bierze tego pod uwagę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O ollyon86
+10 / 22

@rysz666 ty jesteś jakimś intelektualnym idiotą nie widząc różnicy miedzy UPA a AK. Ukraińcy chwalą Banderę za ludobójstwo na Polakach właśnie dla tego że to była walka o ukrainę. Polski parlament do tej pory oficjalnie nie uznał rzezi na Wołyniu LUDOBÓJSTWEM. Jakiego ludobójstwa (szczególnie z takim okrucieństwie ) dokonało AK. Odziały ukraiśkiej armii noszą symbole SS Gailzein , k..wa ogarnij się i nie wybielaj ukraiców . Ruskich oczywiście trzeba lać , ale ani ukraińcy nie ruscy nie są do nas nastawieni pokojowo. Rok 2022 na ukrainie rokiem bandery . Blokowanie Polskich koleji w 2021 i 2022 r , to jest fałszywy naród i przekonamy się o tym już nie długo.
Ukraina to jedyny kraj w Europie gdzie gloryfikuje się Nazizm do tej pory , więc przestań pier..lić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+1 / 3

@Kar4 Jakby, gdyby. Ale tego nie wiesz. Gdyby babcia miala wąsy, to by nie była babcią. Nie zmusiliby by. Polakow tez niemcy zmuszali? Ciebie by zmusili zapewne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-4 / 8

@jeszczeNieZajety W Polsce nadal stoją pomniki wdzieczności dla Armii Radzieckiej. Nie w tym rzecz. Jesli uwaza sie ze Papież Polak wiedział że jest pedofilia i w kosciele i nic z tym nie zrobił, to uwazasz ze powinnismy sciagac go z postumentów. Dla Ukraincow Bandera to bohater. Brygada Świetokrzyskawspólpracowala z hitlerowcami anasz prezydent nadal ich promuje. Widzisz róznicę? Reasumując! PUNKT WIDZENIA ZALEZY OD PUNKTU SIEDZENIA. Dobranoc bo późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
-4 / 4

@bajk4 oczywiście że Polacy walczyli po stronie wermachtu http://polska-zbrojna.pl/Mobile/ArticleShow/34683 . Czeczeni też walczyli z Rosją o uzyskanie niepodległości. Pomimo brutalnych starć,nieliczenia się z cywilami przez rosjan, po ludobójstwo w Czeczenii, teraz walczą po stronie ówczesnego przeciwnika i się tym jeszcze szczycą w mediach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+5 / 7

@Kar4 Ale nie było jakiegoś Polnische Whermacht. Setki tysięcy Polaków po wrześniu 1939 zostały uznane za obywateli III Rzeszy i powołani do wojska. Nawet Gustlik z pancernych przeszedł tę drogę. Porównywanie ich z Czeczeńcami walczącymi u Rosjan jest raczej nietrafne.
Właśnie ci Polacy, walczący z przymusu w mundurze niemieckim stanowili główne źródło uzupełnień dla wojska polskiego na Zachodzie. Tak u Andersa jak i u Maczka. Dostawali oczywiśćie papiery na inne nazwisko by chronić rodziny i ich samych w przypadku dostania się
do niewoli niemieckiej. Czynienie tym Polakom zarzutu z tego, że znaleźli się w Whermachcie jest niesprawiedliwe i krzywdzące.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 4 maja 2022 o 4:59

J jeszczeNieZajety
+2 / 4

@bajk4 Drobna uwaga. Pomniki wdzięczności dla Armii Czerwonej były stawiane w Polsce nie do końca z inicjatywy Polaków. Nie wiem jak to było z Banderą na Ukrainie. .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
0 / 8

@bajk4 Ale masowe groby Polaków, kobiet i dzieci, ofiar rzezi wołyńskiej są dalej nie ekshumowane. Nie zgadza się na to prezydent Ukrainy. A to nie jest historia, to się dzieje tu i teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrednota
+1 / 1

@SzamanSlonca mordy na Wolyniu byly nie tylko na Polakach. To ze zaczeto od Zydow swiadczy ze Pilsudzki nie mial z tym nic wspolnego. Hitler tez usprawiedliwial mordy na Zydach tym ze niby wbili Niemcom noz w plecy pod koniec pierwszej wojny swiatowej. Nie ma usprawiedliwienia dla mordowania kobiet i dzieci. Jak uwazasz inaczej to masz pole do popisu w kacapskiej armii. Ta sama mentalnosc. Oni tez uwazaja ze to co robia jest usprawiedliwione.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 maja 2022 o 8:40

W wrednota
0 / 0

@rysz666 Problem z ocena UPA jest taki ze wiekszosc czlonkow walczacych z ruskimi dolaczyla do ruchu po rzeziach. W sumie rzezie to byla UPA + chlopi. Wiekszosc bojownikow UPA walczyla duzo pozniej. Roznica o ile pamietam to prawie 10:1. Czyli rzez to byly poczatki tej organizacji. Jednak za bohatera uznaje sie tego co rzezie zorganizowal. UPA jest duzo trudniejsze w ocenie niz AK. U nas sklad byl mniej dynamiczny i cele podobne podczas calej wojny. Ukraincy tez mordowali sie nawzajem. UPA przejela sila kilka innych organizacji np bulbowcow. Zwyciescy pisza historie…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 5 maja 2022 o 8:41

avatar SzamanSlonca
-1 / 1

@wrednota
Ja nikogo nie usprawiedliwiam
Tylko twierdzę że coś musiało się wydarzyć skoro nagle ludzie którzy kiedyś nazywali się braćmi zapalali do siebie nienawiścią. I Polacy też nie są tak całkiem bez winy bo nie jesteśmy kryształowym narodem za jaki chcielibyśmy uchodzić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrednota
0 / 2

@SzamanSlonca nacjonalizm to byl powod rzezi. Powodow do niecheci do Polakow faktycznie bylo pelno. Gdyby tylko Polakow mordowano to mozna by bylo sie doszukiwac jakis historycznych czy politycznych podlozy. Tymczasem mordowano wszystkich obywateli innych narodowosci. Nawet Ormian, ktorzy schronili sie na Kresach po rzezi w Turcji. Czechow wyrznieto, Wegrow, Zydow. Polakow bylo po prostu najwiecej stad proby tlumaczenia powodow rzezi czyms co robili Polacy. Celem rzezi nie byla zemsta na Polakach czy Rosjanach. Celem byla etnicznie czysta Ukraina. Dlatego tez mordowano dzieci z mieszanych malzenstw. Zachowaly sie papiery Bandery czy Doncowa. Prawdopodobnie gdyby Niemcy daly w 41r ograniczona autonomie Ukrainie do rzezi by nie doszlo. Rzezi by tez nie bylo gdyby bulbowcy wygrali rywalizacje. Niestety do wladzy doszli najbardziej bezwzgledni radykalowie i zrobili czystke. Polacy nie byli nawet pierwszymi ofiarami. Najpierw mordowano Zydow i Ukraincow bedacych czlonkami konkurencyjnych organizacji. Jezeli chodzi o AK to np na lubelszczyznie bataliony chlopskie powstaly do walki z AK.partyzanci kradli zywnosc a potem Niemcy rozstrzeliwali cala wioske za pomoc AK. Chlopi bronili sie wiec i donosili. W malopolsce wschodniej chlopi walczyli i z UPA i z AK. Straszne to byly czasy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-3 / 3

@pawel_brzoz Mozesz ekshumować żolnierzy wermachtu, krzyżowcow, roznych pajaców... Napisze ci jedno. Kto che dalej rwać rany po 70 latach...jego sprawa. G***o mnie to obchodzi. Teraz tam giną ludzie i dzieci. Porownujesz 70. letnia historie do teraźniejszości. Moze pojedź teraz do Ukrainy i zacznij o tym robic wypominki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-2 / 4

@bajk4 Nie rozumiem czemu mielibyśmy się interesować żołnierzami wermachtu, krzyżowcami czy innymi pajacami. Polski rząd i nas powinni interesować Polacy. Upamiętniamy Katyń, składamy tam kwiaty. Z jakiego powodu uważasz ze tysiące polskich matek z dziećmi wyrżniętych przez Ukraińców nie zasługuje na pamięć i pochówek?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-1 / 1

@pawel_brzoz Zasluguje na pamięc. ALE DLACZEGO TERAZ O TYM PISZESZ, W CHWILI GDY DZIECI I MATKI SĄ MORDOWANE przez rosyjskich bandytow. Wspomnij rowniez o tym ze w odwecie polscy żolnierze wyrżneli cała wies w Ukrainie. Czemu mialbys sie nie interesowaćinnymi ludźmi, doswiadczonymi przez wojne. Wychodzi, że twoja pamięcc jest wybiórcza. Podaj mi link, gdzie przed lutym tego roku pisales o Wolyniu i mordowaniu Polakow przez Ukraińców. Jesli mi wskazesz taki link, to napiszę że sie mylilem, tak oceniajac ciebie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-2 / 4

@bajk4 Przed 24 lutego nikt nie zaprzeczał i nie próbował fałszować historii. Było jasnym dla wszystkich że Ukraińcy wyrżneli 100 000 Polaków na Ukrainie. Było to ludobójstwo. A teraz im więcej tacy jak Ty będą krzyczeć żeby o tym nie mówić i najlepiej wymazać z książek historii, żeby Ukraińcom nie było przykro. Im bardziej polski prezydent będzie krzyczał o Katyniu, celowo pomijając ludobójstwo na Wołyniu (który był okrutniejszą i na większą skalę zbrodnią). Im więcej prezydent Zeleński będzie fałszował historię krzycząc że "Ukraińcy nigdy w historii nie mordowali cywili". Innymi słowy im więcej będzie fałszowania tym głośniej i częściej tacy jak my będziemy o tym przypominać. To jest polska historia i polska nie dokończona sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-1 / 1

@pawel_brzoz Nie podałes mii odniesienia do tekstu sprzed wojny Rus-Ukr. Dopoki tego nie zrobisz, nic mnie nie przekona, że tekst o Wolyniu jest pisany tylko po to by wywołac - przez ciebie- dyskusję o ponad 70 letniej historii. Nie wazne co mowi polityk. Wspomnij mi, gdzie pisales przed w4 lutego o Wolyniu. Wowczas podyskutujemy. W przeciwnym razie, dyskusja bedzie nakrecana tylko tymi faktami, ktore są odpowiednie do "czasu". Pozdrawiam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-2 / 4

@bajk4 Przeczytaj ze zrozumieniem, co napisałem. I tak bardzo ważne jest co mówi polityk, szczególnie na takim stanowisku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-1 / 1

@pawel_brzoz Przeczytaj ze zrozumieniem O CO PYTAM. Przypomne tylko. Wywołujesz burze wlaśnie teraz, gdy giną ludzie, a ty wlasnie TERAZ przypominasz o historii sprzed 70 lat. Nie podasz mi linka do twouch poprzednich wypowiedzi na temat morderstw popelnianych przez Ukraincow na obywatelach Polski, bo takiej wyppwiedzi nie ma. Probujesz jedynie wywolac negatywne wrazenie, ze Ukraincy nie zasluguja na pomoc bo ONI NAS MORDOWALI 70 lat temu. Pytanie, naktore nie liczę na odpowiedź. Niemcy zrobili większa krzywde Polsce i Polakom i jakos nie widzę, by ktos negatywnie wypowiadal sie na temat ich ludobójstwa sprzed 70 lat. Więcej....Polacy jeżdżą do niemca, by pracowac dla ich gospodarki. A ty przypominasz wojne na Wolyniu. W jednym celu....by Polaków ustawic przeciw Ukrainców. Nie wiecej. Nie wazne co mowi ktokolwiek.....TAM GINA LUDZIE ktorzy mieli marzenia i chcieli żyć. Chcialbym zebys ty tego doświadczyl, bo tylko wowczaszrozumial bys O CZYM PISZĘ. (KONIEC)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@pawel_brzoz Ty ruski trolu! Na tej stronie jestes od 27 maja tego roku ....nosz qrv mac Potwierdza to tylko moja opinie. JESTES TU tylko po to by czynic porutę. Szma cia rzu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 0

@pawel_brzoz

Cytuję
@bajk4 Ale masowe groby Polaków, kobiet i dzieci, ofiar rzezi wołyńskiej są dalej nie ekshumowane. Nie zgadza się na to prezydent Ukrainy. A to nie jest historia, to się dzieje tu i teraz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-3 / 3

@bajk4 I takimi właśnie wypowiedziami kończy się dyskusje jak już brak argumentów. Jak już nie wiesz co odpowiedzieć na fakty zawsze można rzucić "ty ruski trollu" :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
0 / 2

@pawel_brzoz Gó**o prawda. Wskaz mi swoje wpisy o Wołyniu ktore zostaly przez ciebie upublicznione PRZED 24 lutym tego roku. To jest wlasnie ARGUMENT na tworzenie gownoburzy.Wpisy zrobione TERAZ by nastawic ludzi i narody. Więc napisze....ruski trolu. Nie mnie oceniać ludzi. Dlaczego nie piszesz o 17 Września gdy sowieci weszli do Polski. Niw wspominasz i reszta tłuków, nie wspominacie o 1 Wrzesnia. A dlaczego? Bo to nie jest modne i nikomu nie mozna doj**ać. Nie wiem co odpowiedziec. Twoja wypowiedź zaiste jest esencją. A jaki ty masz argument? Wskaż mi swoje wpisy o Wolyniu . Gdybys zapomniał....TAM GINA LUDZIE a twoje wpisy robia z ludzi ciołasów. Może sie zamienisz z tymi ludźmi???

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
-2 / 2

@Lestar I o to chodzi. Jakoś polacy jeżdżą do Niemiec i do Szwecji. I nie krzycza tam PAMIETAMY 1 WRZEŚNIA i później POTOP SZWEDZKI.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 32

@uhahahaa , być ruskim trollem, to nie grzech. Ale wstyd jednak jest.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
-2 / 24

@uhahahaa Żebyś ty miał chociaż takie jaja jak Zełenski, a tak tylko kozakujesz w internetach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-5 / 23

@adamis62 wolę to, niż bycie czopkiem w zadzie ukra

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
-4 / 14

@uhahahaa powiedz wania czy na placu czerwonym wciąż kradną rowery. Jak odpowiesz to wyp.. do swoich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-1 / 19

@kraken11 no ty zapewne popylasz z kałachem po stepach akermańskich. ja wyśmiewam głupków z mózgiem zlasowanym propagandą. i tak mi pasuje.
rozumiem, że jaja zełeńskiego miałeś w reku, że takiś pewien.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-1 / 17

@niemlody niemłody, a dowcip z przedszkola. dużo takich tatuś opowiadał? czy tylko proste umiesz zapamiętać?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
-3 / 7

@uhahahaa Nie, ale chętnie bym miał ;).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wormz4eveR
-3 / 13

@uhahahaa Takich jak my, jest wielu, tylko są cenzurowani.
Polecam program „Musisz to wiedzieć!”, gdzie jest codzienna dawka NAGRAŃ pokazujących dzikość i barbarzyństwo Ukraińców.
A o ukraińskim kanibalu słyszeliście? Czy poprawne politycznie, propagandowe media wam nie powiedziały?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-1 / 9

@uhahahaa zlasowany mózg propagandą to masz Ty :) wracaj do swojego idola, może Cię przytuli zanim całkiem rak czy inny parkinson go wykończy... bo w jakim jest stanie to pokazał na rozmowie z Szojgu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
-2 / 8

@Wormz4eveR A słyszałeś o niemieckich kanibalach, pielęgniarce mordującej pacjentów, Tedzie Bundym i Andersie Breviku? No ni w pic ni w cyc Niemcy, Amerykanie i Norwedzy to bestie, które należy rozstrzelać :) A mówiłem Ci już o Stalinie? Ci Gruzini to dopiero są... Całe szczęście, że na nich Putin najechał w 2008, bo ni chybi już byśmy wąchali kwiatki od spodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 maja 2022 o 19:12

B bazyl73
-1 / 9

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+2 / 8

@bazyl73 Się narobiło tych trolli ostatnimi czasy. Zupełnie jak tureckich spamerów podczas konfliktu Azerbejdżanu z Armenią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-3 / 7

@bazyl73 fakt, ostatnio mnie zbanowaliście, widze, że jesteś typkiem, dla którego ważniejsze jest KTO mówi, niż CO jest mówione. jak dla mnie to głupota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-1 / 5

@Wormz4eveR staram się być na bieżąco. dlatego wyśmiewam tych głupków wierzących propagandzie. ale dla nich nie ważne, co się mówi, tylko kto to mówi. a podobno uczyć się trzeba nawet od diabła.
dziękuję za miłe słowa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-2 / 6

@Pasqdnik82 ty paskudnik to martw się o siebie, takie argumenty z du..py to swoim kolegom przy pifku wciskaj. gdybyś choć wiedział, co mówią inne media, nie pisałbyś takich głupot. ty stary, czterdziecha na karku, a nie pamiętasz, jak twoich starych PRL tuczył fake-ami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N niemlody
0 / 0

@uhahahaa dowcip w sam raz na temat gównianego państwa z gównianą armią

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar konradstru
-3 / 7

Już są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar TrinityKiller
+5 / 19

Dał lekko do zrozumienia, że powinniśmy teraz tam umierać za nich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pawel_brzoz
-1 / 3

@TrinityKiller To nie jest z lekka, to jest dość toporne :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+2 / 4

@TrinityKiller Też myślę, że należy to tak czytać. W tłumaczeniu z języka polityków na nasze:

"Jeśli ktokolwiek zaatakuje Ukrainę to Polska ma obowiązek bronić jej do końca. Polski lub Polski i Ukrainy"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wormz4eveR
+4 / 14

Kłamca - w sensie nie wiedziałem dotąd, że aż taki.
Nikt nas nigdy nie obroni, zawsze będziemy zdradzani, tak jak zawsze byliśmy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R konto usunięte
+6 / 10

@Wormz4eveR Sami się zdradzamy wybierając takich rządzących od lat. Zresztą Ukraińcy sami zostali wystawieni do wiatru pozbywając się atomówek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
-5 / 11

Bzdury gada... w źródle mowa o 38 milionowej Polsce... no niestety z obrocow wykluczyłbym dzieci, starców. wiele kobiet jak i mężczyzn.... co do pomocy z Ukrainy to też cały ukraiński naród by nie ruszył... udostępnili by sprzęt... moźe jakąś część swojej armii.... no i ewentualnie ochotnicy różnego rodzaju z organizacji paramilitarnych... Jedno wiem na pewno gdyby ktoś nas napadł to śmiało może obrać kierunek Ukraina jako kraj do ucieczki.. i rząd i ludzie pomogą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar uhahahaa
-2 / 6

@Pasqdnik82 jakoś mi się nie widzi tak ramię w ramię z banderowcem ,faszystą, naziolem. może tobie to pasuje, ale ja bym nie mógł

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
+1 / 13

To kobiety uciekają z Ukrainy a za Polskę będą walczyć?
Śmiem wątpić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@tomek_s

Te kobiety jako cywilki giną na wojnie, a faceci mają ból doopy, że mając broń w ręku ktoś im każe bronić kraju. Banda tchórzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T konto usunięte
0 / 2

@BlueAlien czyli w tym przypadku nie jesteś za równością. Nikogo to nie szokuje.
W przypadku cywilów to oczywiście większością ofiar są też mężczyźni.
Oczywiście niewykształcone lemingi myślą, że jest inaczej, gdyż śmierć jednej z płci jest przemilczana a drugiej rozjaśniana.
Nie jest ci głupio tak ciągle się ośmieszać i nie pomyślisz nigdy, żeby sprawdzić dane?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-4 / 4

@tomek_s

Przecież każda płeć ma swoje problemy.
Wojny zdarzają się rzadko, wtedy giną mężczyźni.
A w ciągu roku tysiące kobiet ginie przy porodzie - czemu współwinni są faceci.

Jest 50/50, więc sam skończ się ośmieszać, dogryzając kobietom kompletnie bez powodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien Ja mogę być bardzo odważny z bronią czy materiałem wybuchowym w ręku. Kwestia ile mi zapłacicie. Jak płacicie psi chuu... i mam żyć w pisowskiej Polsce z inflacją to proszę misia w d... pocałować. Jak przyślą po mnie żandarmerię czy inne ciulstwo to albo strzelę w krtań pięścią albo rzucę mołotowem i dam nogę

Jak faceci mają umierać w razie wojny to kobiety obowiązek urodzenia dwójki dzieci. :P Do roboty nieroby! Do roboty! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien Mogę być odważny, ale nie za odpowiednią ilość gotówki. Za takich zrytych ludzi jak Polacy nie chce mi się umierać. XD

Jak faceci mają obowiązek ginąć jako żołnierze czy strażacy to kobiety rodzić dwójkę dzieci! Niska dzietność zniszczy ten kraj bardziej niż wojna. :P Do roboty nieroby!

Admin nie kasuj komentarza. Wiesz że mam rację! :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@Jeremi978

Admin nie kasuje, po prostu musisz czekać na zatwierdzenie komentarza.
A co do dzieci - facet pracuje, do wojska idzie jeśli jest taka potrzeba a jak nie to nie musi iść, a kobieta i tak ma pracować i rodzić dwójkę?
Jeśli ma rodzić dwójkę to mąż powinien tyle zarabiać by ona nie musiała, a w razie jakby on umarł na wojnie to żeby miała stałą pensję na wychowanie dzieci samotnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien Facet idzie na wojnę bez względu ile zarabia. ;) Także ródź kobieto chociaż dwójkę żeby podtrzymać państwo, które Ci tyle daje. Jakbyś mieszkała w Afryce to nie dość zę zapieprzałabyś jak facet to jeszcze miała codzienny (realny) lęk przed byciem zgwałconą. Także dokładaj cegiełkę do państwa, bo ta ochrona może kiedyś się skończyć jak przyjdą inne kultury. Ku chwale rewolucji! :P XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-3 / 3

@Jeremi978

Facet pójdzie na wojnę o ile ta wojna wystąpi a kobieta ma rodzić niezależnie od tego czy wojna jest czy jej nie ma?

Państwo tyle mi daje XD nie bez powodu tyle się ciśnie na ZUS xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien To nadal życie w ciągłym strachu, gdzie jedna z płci (faceci) jest wyzyskiwana, a druga żyje sobie lekko miło i przyjemnie jak burżuazja. I faceci zawsze są większością w niebezpiecznych pracach typu górnicy czy strażacy (kobiety w osp istnieją ale są w olbrzymiej mniejszości).

Tak daje Ci. Polska to wbrew pozorom jeden z bezpieczniejszych krajów dla kobiet w Europie - nawet ze swoimi patologiami. Także przechodząc do meritum: dwójka dzieci to minimum żeby można było nazwać się uczciwą osobą. A pozostałe to pasożyty państwa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
-2 / 2

@Jeremi978

Ale przecież przy porodzie kobieta też może umrzeć i żyje w strachu, o siebie i o dzieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien A jak nie rodzi to jest wyzyskującym państwo i mężczyzn pasozytem. Bo oni nie mogą "wyłączyć" ryzyka bycia pogranym do wojska. Nie ma lekko.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Jeremi978

Ale wiesz, że do tanga trzeba dwojga. Jak facet takiej kobiety nie chce dzieci, to sama sobie ich nie zrobi :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

@BlueAlien Podatek od bycia pasożytem dla państwa. :P Taka motywacja bicz na d*pę do zmiany siebie czy szukania. :P

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@Jeremi978 ale szukania czego? Jeśli kobieta ma partnera, który nie chce dzieci, a jej to nie przeszkadza, to ma na siłę go zmieniać? XD i bicz dla kogo, dla niej, dla niego czy dla obu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Jury1974
+11 / 13

Polskę napadł PIS. Pomoc potrzebna natychmiast!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Duergh
+8 / 8

Mówić może wiele, liczą się czyny, zobaczymy jak będzie gdy rzeczywiście będziemy potrzebować pomocy, czy pomoże nam Ukraina z żółto-niebieską flagą czy może ponownie przyjdzie Ukraina z czarno-czerwoną flagą...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dejacek
0 / 8

z tej liczby trzeba odjąć ok 11 mln sympatyków Pisu którzy jak jeden mąż staną po stronie ruskich

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eoj
0 / 4

Jak ruski będą chciały napaść na Polskę to Ukrainy już nie będzie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S silj
-3 / 3

Ale wyżerka dla ruskich trolli. Już jestem nimi zmęczona od lutego. Nie da się zrobić czegoś, by szły w ślad za ruskim korablem?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B black_lemons
-2 / 2

"A bo Wołyń..." Kurde ludzie zacznijcie patrzyć w przyszłość a nie wciaz do tyłu, grzebać się w przeszłości, rozpamiętywać stare konflikty. Tak, w pewnym momencie w historii Ukraińcy zabijali Polaków. A Polacy zabijali Ukraińców. Z Niemcami to w ogóle, masakra. A Szwedzi? A Sowieci? Turcy też napadali. Czy to znaczy, że ze wszystkimi mamy zostać skłóceni, bo "Polak nie zapomina i nie wybacza"? To nie świadczy o patriotyzmie ani o dumie narodowej, tylko o małostkowosci, o chęci do pielęgnowania uraz, o takiej małej brzydkiej duszy. W tej chwili, na ten moment, żaden z tych ukraincow którzy walczą o swój kraj, żadna z tych kobiet czy dzieci nic was złego nie zrobili. To po co wycierać sobie non stop gęby Wołyniem? Zostawcie tych zmarłych w spokoju wreszcie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrednota
+3 / 3

@black_lemons Powod jest prosty. Do lat 90 o Wolyniu nie mozna bylo mowic i pisac. Teraz mozna. Ofiary jeszcze zyja. Dla Ciebie to malostkowosc dla innych cale zycie. Ofiarom Holokaustu tez powiesz ze sa malostkowe? Minie troche lat i o Wolyniu ucichnie. No chyba ze Ukraina bedzie co roku celebrowac Bandere, Doncowa, Kuka i innych. O Katyniu trabia bez przerwy i to od lat. Nikomu to nie przeszkadza. Wolyn zas przeszkadza Ukraincom... No cuz Polacy pomagaja Ukrainie jak moga. To chyba powinien byc najlepszy dowod ze potrafia zapomniec o urazach w trudnej chwili. Nie kaz im zapominac tego czego zapomniec sie nie da. Ja wiem ze wiekszosc Polakow nawet nie wie gdzie jest Wolyn ale ta mala czesc ktora wie ma prawo do pamieci.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B black_lemons
-1 / 1

@wrednota Ja nikomu nie każę zapominać. Takie rzeczy trzeba pamiętać, trzeba o nich uczyć nowe pokolenia, bo muszą wiedzieć, jakie są konsekwencje wojen, nienawiści, nadmiernej dumy i pragnienia władzy. Rodzice mojej babci musieli uciekać ze wschodu w latach 40stych, więc wiem, co tam się stało. Ale nie mogę znieść, że pod każdym postem o Ukrainie musi się znaleźć kilka osób, które z pianą na ustach będą wypominać Wołyń, choćby tekst czy zdjęcie dotyczyło ukraińskich dzieci w sierocińcach czy ukraińskiej staruszki która została bez dachu nad głową. Tak, wiemy, tak, pamiętamy, tak, to było straszne. A teraz skupmy się na tym, co jest teraz, zanim będzie za późno.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BlueAlien
0 / 0

@wrednota

Ofiary jeszcze żyją? Mam jakis dysonans...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wrednota
0 / 0

@BlueAlien malo ich jest. Najczesciej to byly dzieci, ktore poranione przezyly udajac ze sa martwe. Znam juz tylko jedna taka starsza pania - ma blizne na plecach gdzie na zywca wycieto jej skore jak miala okolo 5 lat. Wiekszosc ktorych znalem zmarla w latach 90 albo wczesniej. Jeszcze pare lat i nie bedzie ich wcale. Nie wszystkie ofiary rzezi zginely. Troche dzieci przezylo na szczescie. Dzieci ofiar tez nadal zyja i pamietaja. Mysle ze trzeba jeszcze wielu pokolen zeby zapomniec. Gdyby nie uciszanie tematu na sile to prawdopodobnie rozeszloby sie to jak w przypadku Niemcow. Sprawe utrudnia tez fakt ze oprawcy sa bohaterami narodowymi a nie tak jak u Niemcow skazani na potepienie. To troche tak jak Turcja i rzez Ormian.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Ddrek
-1 / 1

Djakuju

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K krzysiekzet
0 / 0

Nawet 82 wychodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem