Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
233 244
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar perskieoko
+3 / 3

Gruzińska wersja: soczewica, koło, miele, młyn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M maniekart
-3 / 11

A jak źle wymówi to na widły! Super

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
+1 / 11

@maniekart , widzę, że już trzęsiesz portkami. I bardzo dobrze. Powinniście się bać Ukrainy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+2 / 6

Walka z rosyjską armią o wolność i niezależność od Putina - dobrze.
Walka z rosyjskimi cywilami o to żeby ich nie było - niedobrze. To tylko wzmacnia rosyjską oficjalną narrację że źli Ukraińscy faszyści prześladują niewinnych Rosjan i trzeba ich ratować artylerią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 maja 2022 o 13:16

W WhiteD
-1 / 1

@Albiorix Dlatego własnie wybrano to słowo. Rosjanie albo Polacy (dowolna inna mniejszość nie będąca Ukraińcami) generalnie te podstawowe określenia zna... choćby po to żeby sobie zrobić zakupy w sklepie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+2 / 2

@WhiteD Każdy kto zna cyrylicę może to słowo przeczytać - lepiej lub gorzej. Rozumiem że chodzi o sposób wymowy. Więc kto jest tu wrogiem? Polacy? Rosyjscy cywile którzy tam akurat mieszkają od urodzenia? Rosyjscy żołnierze z dalekich krain którzy z jakichś powodów zdjęli mundury i nie możesz ich rozpoznać tak po prostu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-2 / 4

@Albiorix Ukraińcy powinni robić to, co jest korzystne dla ich państwa i przestać się oglądać, "co powiedzą rosjanie". Rosjanie gadają już na tyle wydumane bzdury, ze słuchanie ich nie ma sensu; i tak sobie wymyślą pretekst jaki chcą, albo napadną bez pretekstu. Jeśli rosyjscy cywile na Ukrainie chcą mieszkać w Rosji, to proszę bardzo, nikt ich siłą nie trzyma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+1 / 1

@Geoffrey jeśli chcą mieszkać w Rosji to powinni tam wyjechać i powinno im się na to spokojnie pozwolić. Jeśli należą do organizacji paramilitarnych walczących o odcięcie Dombasu u boku rosyjskiej armii, to trzeba do nich strzelać. Nie dlatego, że są Rosjanami ale dlatego że są po wrogiej stronie na wojnie i tyle. Ale jeśli chcą mieszkać na Ukrainie, nie uczestniczą w walkach i nie wspierają inwazji, to powinno się ich zostawić w spokoju. Bo granica między Rosjaninem a Ukraińcem jest w konfliktowych regionach rozmyta. Mnóstwo ludzi jest z mieszanych rodzin, ma Ukraiński paszport i przed 2014 w ogóle nie myśleli że jest jakiś problem. Jeśli pozwolisz cywilom strzelać do innych cywili na podstawie ich widzimisię, akcentu z jakimś ktoś mówi "chleb" itd, będą ginęli ludzie po prostu nielubiani przez sąsiadów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+1 / 1

Ta wojna jest czarno biała. Każdy kto ma odrobinę oleju w głowie wie kto jest tym złym w tej wojnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem