Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
270 280
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
M mudia
+5 / 7

Jak ktoś chce czereśni na początku maja, to płaci. Ja poczekać na przełom czerwca/lipca.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar AVictor
+1 / 1

@mudia a od kiedy w USA obowiązują kilogramy? 1 uncja (ounce) = ok. 28g; 1 funt (pound) = ok. 0,45kg...
Ogólnie masz racje bo na świecie cena zależy od występowania i sezonu na niektóre owoce.... były miejsca jak podróżowałem w których cena mango była znacznie niższa niż cena jabłek..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R raj
+3 / 7

Te czereśnie za 260 są pewnie właśnie przywiezione z tego Nowego Yorku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gerix11
+1 / 3

Tam nigdzie nie jest napisane, że za lb. To chyba cena: 2szt za dolara

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+1 / 3

Przyczepię się drobiazgu, nie po 9 a po 18, bo oni na funty sprzedają a to około 1/2 kilograma.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O oczkoo85
+3 / 3

ludzie to maja problemy. Wszystko kosztuje tyle ile jest ktoś w stanie za to zapłacić. Jak ktoś nawet zapłaci 1000zł za czereśnie to jest jego sprawa i jego pieniądze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
-2 / 2

trzeba jeszcze poczekać aż geniusz autora odkryje ile kosztuje tam paliwo...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ac18milan99
0 / 2

ja za chwile napisze na kartonie 1000zl za kg i pojde na targ i moje zdjecie obiegnie internet…troche wyobrazni drodzy internauci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M martin4811
-1 / 1

@ac18milan99
Dokładnie, to wszystko Fake.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamus66
0 / 2

Cena 2 $ za sztukę dotyczy tych żóltych melonów po lewej. Czereśnie nie mogą być "seedless" czyli bezpestkowe. Nie wiem ile kosztują czereśnie w USA ale w UK teraz są 6-8 funtów za kilogram -zależnie od sklepu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem