Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
85 92
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rererre
+20 / 24

Dorosła kobieta wybrała sama partnera seksualnego (nikt ją do niczego nie zmuszał), z którym zrobiła sobie dziecko twierdzi, że to nie jej wina. Wypadałoby mieć więcej odpowiedzialności za swoje podejmowane decyzje,

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J Johny_J4
-1 / 1

Nawet gdyby wydymalo ta debilke stado patusów z pierdla, to nie dał bym jej nawet złotówki nawet tego 500+ , bo takiej debilce nic się nie należy, nawet kopa w dupę na rozpęd do pracy, po pierwszym powinna być przymusowa sterylizacja za głupotę i brak mózgu, i nie chodzi o podejmowanie decyzji, chodzi o głupotę i pusty łeb

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
0 / 0

Miałam kiedyś sąsiadkę, co poleciała na typa z wyrokiem. Wzięli ślub, urodziło się dziecko, początkowo była sielanka. Szybko się skończyła, typ lubił wypić i wtedy mu się agresor włączał. Małżeństwo trwało jakieś 2-3 lata. Wywaliła go na zbity pysk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+5 / 19

W sumie jestem za przyznam, niech dzieci mają ale pod warunkiem, że konkubent zgodzi się pracować za 40% dochodów resztę idzie na państwo przez okres 18 lat, odprowadzając 60% pensji, a matka podpisze cyrograf w imieniu pociech, że jak ich tatunio nie będzie pracować to one będą odpracowywać ten dług przez 18 lat życia, a matka jak dzieci osiągną 18 lat lub jeżeli będą się uczy dalej będzie pracować sama mogąc odpracować dług za dzieci w wysokości 10%-30% od pensji (oczywiście 10% 30% od minimalnej krajowej nie, że się zatrudni na 1/16 etatu).
I ch.. j niech biorą, pożyczki się spłaca czas niektórych tego nauczyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2022 o 17:37

M Marcin2019Master
+1 / 5

@Tibr odpracować? Takie osoby prowadzą pasożytniczy tryb życia. Przecież im się należy. W zamian za to że będziesz pracował w pocie czoła żeby na nich zarobić możesz, co najwyżej cieszyć się z uśmiechu bąbelka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E elefun
+39 / 43

JPRDLĘ! Dajmy jeszcze bon na piwo, bon na tipsy raz na tydzień, bon na imprezę w klubie, bo przecież mąż w więzieniu i jej nie zaspokoił.
Wszystko za podatki uczciwie pracujących!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
+24 / 24

@elefun Nie podpowiadaj! XD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
7 konto usunięte
+31 / 31

Ciekawy sposób myślenia. Czemuż winni jej są pracujący ludzie? Czy nie wystarczy, że utrzymują jej konkubenta na więziennym wikcie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar m11
+2 / 4

@7th_Heaven A konkubent tej "pani" powinien za3,14erdalać w sortowni śmieci, albo innym prosektorium po 12 godzin przez 365 dni w roku, aby utrzymać siebie, dziecko i spłacać wyroki / długi. A on na więziennej pryczy sobie siedzi/leży jak panisko i w3,14erdala dobrze zbilansowane jedzonko na koszt podatnika.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2022 o 19:47

P pisowskagangrena
+31 / 33

patolom z nudów się we łbach przewraca, a tu trzeba przywrócić zasadę że jak nie pracujesz to nie jesz

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Wolfi1485
+24 / 28

Jak to nie są winne? Przecież doskonale wiedziały z kim się wiążą i kto im bachory robi.

Ale tak na serio... Ja się zastanawiam czy tego typu teksty są pewnego rodzaju satyrą na obecną władzę, czy też ludzie wypisują takie rzeczy na poważnie.

Pomimo zachowania lewicowych poglądów, po paru latach rządów obecnej władzy skutecznie wyleczyłem się z typowego socjalizmu typu "dej, bo mnie się należy".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 19 maja 2022 o 9:50

N next_1
+2 / 6

wspaniałe! GENIALNE W SWOJEJ PROSTOCIE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rozdupcewas
-1 / 1

@next_1
*PROSTACTWIE

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G grandvitara
+8 / 8

Dlaczego podatnicy mieliby płacić za nierozsądne i bezmyślne dawanie dupy przez Karyny?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dox11
+6 / 6

dajcie jeszcze medale dla żony bandytów

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
+18 / 20

Same sobie winne. Było nie iść do łóżka z byle kim lub przynajmniej się zabezpieczać. Ta patologia nie powinna dostać od nas ani złamanego grosza. Chcą kasy? wypad do pracy. Zresztą i tak wszystko przepiją, a na dzieci nie pójdzie ani złotówka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I iceczar
+14 / 14

skoro tato w więzieniu to obowiązki utzymania z sypialnia przejmuje najbliższy bull :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+21 / 21

Mam lepszy pomysł. Kryminalistów-ojców osadzać w więzieniach na których terenie jest zakład pracy. Co "stary" zarobi, to karyna dostanie XD. Oczywiście minus koszty utrzymania w kiciu.

Uważam że japoński system więzień jest idealny. Więźniowie mają rygor i proste cele. Nie mogą decydować praktycznie o niczym. Nawet sposób zasłania łóżka jest ściśle wg regulaminu.
Wtedy jeść, wtedy spać. Nie mogą rozmawiać poza ściśle określonymi godzinami. Pracują na terenie zakładu karnego. Nie dostają indywidualnych środków czystości - muszą je kupić za wypracowane pieniądze.
Skoro w Japonii średnia wieku przestępcy wzrasta, a więzienia mają coraz mniej osadzonych, to znaczy że ich sposób działa - skopiujmy go. Choćby pilotażowo w jednym więzieniu o np zaostrzonym rygorze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+7 / 7

@aniechcemisie 'co zrobisz więźniowi, który nie będzie chciał pracować' - niech kupuje jedzenie tak jak mydło. Zgłodnieje, to i ochotę do pracy znajdzie. A jak nie no to nie, jego wybór.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
-3 / 3

@DexterHollandRulez No tak, jasne. Człowiek, który nie ma możliwości decydowania o tym co robi i gdzie mieszka (na tym właśnie polega pozbawienie wolności) ma jeszcze "zarabiać" (bo oczywiście przez brak wolności nie ma równiez wyboru tego co robi i wyceny tej pracy), żeby móc jeść? Po prostu kocham takie proste recepty. A jak jedyna dostępna praca to jakaś tępa fizyczna robota, a więzień akurat jest pracownikiem naukowym? Jego problem - niech zdycha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar m11
+2 / 2

@aniechcemisie Oczywiście. Albo się przystosuje do łopaty, albo zdechnie z głodu. Kara za przestępstwa ma być maksymalnie dotkliwa, tak aby sama wizja tej kary, była prewencją. Skoro nasze społeczeństwo nie dorosło do sytemu penitencjarnemu np. w krajach skandynawskich, to może warto spróbować systemu dalekowschodniego?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@aniechcemisie Oczywiście że tępa fizyczna, bo więzień raczej nie zaludnia masowo elita intelektualna narodu i każdy musi sobie być w stanie z taką pracą poradzić. A jak chciał sobie wybierać miejsce i sposób pracy, to mógł nie popełniać przestępstwa na tyle ciężkiego, żeby musieć być odizolowanym od ogółu społeczeństwa. To jest kara, a nie wczasy pod gruszą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
-3 / 3

@DexterHollandRulez @m11 Tak myślałem. Rozumiem, że np. inwalida w więzieniu w ogóle nie mieści się w waszych wyobrażeniach? Może od razu odstrzelić, żeby się nie męczył.
Rozumiem również,, że koledzy z obozu "nie uzbierałeś sobie na emeryturę - zdychaj; nie wykupiłeś opieki medycznej - zdychaj; cokolwiek - zdychaj". Jakoś dziwnie się punkt widzenia zmienia jak się już zostanie tym emerytem, chorym, czy znajdzie w jakiejkolwiek sytuacji wymagającej tzw. solidarności społecznej. Z góry uprzedzam zarzuty - tak, to pojęcie jest bardzo często nadużywane w Polsce i pod nim przemycane są różne populistyczne praktyki. Ale to zupełnie jnna sprawa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar m11
+2 / 2

@aniechcemisie Nie histeryzuj. W Japonii odstrzeliwują inwalidów w więzieniach? Nie. Jestem za solidarnością społeczną: ludzie po losowych wypadkach, chore dzieci, przewlekle chorzy: ok możemy jako społeczeństwo utrzymywać i pomagać. Natomiast to co się wyprawia teraz w tym kraju, to woła o pomstę do nieba. Utrzymujemy 3,14erdoloną patologię, która często ma więcej zasiłków, niż uczciwie pracujący ludzie wypłaty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar DexterHollandRulez
+1 / 1

@aniechcemisie Zrobienie wyjątku dla wyjątków nie mieści się w główce jak rozumiem? A cała reszta kompletnie niezwiązana z tematem. Więzień nie jest, nie będzie i nie powinien być traktowany identycznie z przeciętnym obywatelem, bo sam wcześniej wystąpił przeciwko społeczeństwu w tak rażący sposób, że musiał zostać od niego odizolowany, dla bezpieczeństwa tego drugiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aniechcemisie
-2 / 2

@DexterHollandRulez Czyli z założenia np. inwalidztwo ma zmieniać sposób funkcjonowania kary? Coś niespójny ten system się robi.
Poza tym mieszasz różne funkcje kary.

@m11 Patrz dwa ostatnie zdania mojej wcześniejszej wypowiedzi.

Natomiast co do systemu penitencjarnego, tu potrzebna jest naprawdę dobra i fundamentalna dyskusja, bo tak naprawdę istniejące rozwiązanie nie służy nikomu. Ani nie resocjalizuje więźniów, ani nie pełni de facto funkcji prewencyjnej za bardzo, ani nie izoluje przestępców od otoczenia. I chodzi tu nie tylko o kwestie praktyczne (kilkuletnia kolejka do wykonania wyroku? serio?), ale w ogóle o założenia systemu penitencjarnego. U nas, co widać wyraźnie przy okazji każdego medialnie głośnego wydarzenia, publika przede wszystkim pała żądzą zemsty. Nawet jeszcze przed ustaleniem faktycznych okoliczności zdarzenia. Nikogo nie interesuje dlaczego coś się stało, nikogo nie interesuje jak zapobiec takim zdarzeniom w przyszłości. Wszyscy tylko chcą dotkliwie ukarać "sprawcę".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mm_disabled
+15 / 15

A wystarczy by osadzeni mieli obowiązek pracy. To co zarobią przekazywać ich rodzinom. Rozwiązanie proste i uczciwe społecznie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamja1
+8 / 8

Gdyby te skur......tak kombinowali jak znaleźć dobrą pracę to sytuacja wyglądałaby całkiem innaczej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kasia_ns
0 / 2

Ręce opadają

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K KyloRen
+3 / 5

Prawdopodobnie troll, zbyt dobra gramatyka jak na roszczeniowego PiSowca-darmozjada.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A abigail_su
+1 / 1

Dlatego klauzula sumienia nie pozwala mi odprowadzać podatków w tym kraju III świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 20 maja 2022 o 14:26

R rozdupcewas
0 / 0

Myślę, że "nasz" rząd już dawno na to wpadł, ale czekają z ogłoszeniem na najbliższą kampanię wyborczą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R reevox
+2 / 2

i takich zje*ów w Polsce mamy miliony. A Pis dba żeby żyło im się na tyle wygodnie żeby nie opłacało ani nie chciało się iść do pracy. Patusiary.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem