Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
587 601
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K kazik8626
+2 / 2

Dobre :) Dawno się tak nie uśmiałem, nie zmienia to faktu, że wystąpienie Vateusza było żenujące!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kfal
+1 / 1

co za gamoń! Żonie chce jeszcze trochę przepisac ?!!! Wstyd !!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+9 / 9

Morawiecki "pięknie" wpisał się w w tradycję swojego elektoratu, i stanowczo zażądał "dej, mom horom głowe". Szkoda tylko, że teraz pozostali Polacy muszą się wstydzić przed innymi narodami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar y0u
+4 / 4

@LUPUS1962 zapominamy o jednej sprawie, dzięki pomysłom naszego rządu przestaliśmy kupować tani gaz z Rosji, ropę na tą chwilę nie wiem gdzie skupują. Zmieniamy dostawców, ale co tam zapłaci końcowy użytkownik. Wesoło będzie w chwili, w której okaże się, że owszem kupujemy te surowce od innego dostawcy, ale ten z kolei i tak bierze je z Rosji, a my, zapłacimy więcej niż od bezpośredniego dostawcy. (była chyba taka sytuacja, z jedną z pierwszych dostaw gazu do gazoportu, wielki szum, że pierwszy ładunek skroplonego gazu i jeszcze spoza Rosji, a w praktyce, dostawca kupił gaz właśnie stamtąd, a my i tak zapłaciliśmy więcej). Czekam tylko, aż wyjdą takie cuda z wszystkim co do tej pory importowaliśmy z Rosji, PiS będzie miał sukces na całego. Żeby nie było, nie popieram działań Rosji, ale mimo wszystko, wykonywanie sankcji które tak się kończą, zasługują na niespodzianki dla podejmujących decyzje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2022 o 16:17

K KrzysiekSw
+1 / 1

@y0u Dlaczego niespodzianki? Wygląda na to, że tak to było zaplanowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
0 / 0

@y0u
W obecnej sytuacji Polska musi znaleźć innego dostawcę i najlepiej by było, gdyby cała Europa tak zrobiła. Tyle że tak jak piszesz, jak zagłębić się w szczegóły, to może się okazać, że cały czas od nich kupują, tylko za wyższą stawkę i przez pośredników.

Wiele posunięć tego rządu jest korzystnych dla Rosji. Nawet ten apel Morawieckiego do Norwegów. Jak to się odbija na sytuacji Polski na arenie międzynarodowej? Tragicznie. Relacje ze wszystkimi stają się coraz gorsze. Kto ma tym korzysta? Oczywiście że Rosja.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
0 / 0

@y0u @El_Polaco - bo wszystko, a zwłaszcza sankcje i embargo, należy czynić z głową. Niestety, po polskich politykach, a zwłaszcza obecnie rządzących oczekiwanie rozsądnego i planowego działania to czysta utopia. Niedługo gaz i ropa pewnie do nas popłyną np. z Węgier. Czyli de facto z Rosji, za cenę jak za ropę z USA, z transportem morskim, ale kto by się tam w takie szczególiki zagłębiał... Absolutnie nie jestem za importem surowców energetycznych z kacapii, ale skoro mam płacić za nie więcej, to chcę mieć pewność, że faktycznie otrzymuje to, za co płacę, a nie za "przemalowane".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W waldek0093
0 / 0

Teraz daj...
Rok temu kozaczył że nie potrzebujemy pieniędzy z funduszu odbudowy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gemini1234
+6 / 6

Morawiecki chce, żeby Norwegowie podzielili się działkami roponośnymi, tzn; żeby za bezcen sprzedali kilka z nich żonie Vateusza

Odpowiedz Komentuj obrazkiem