Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
22 30
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Eaunanisme
+5 / 7

Niezmiennie o chęci Polaków i Węgrów do rozbiorów Ukrainy najwięcej do powiedzenia ma Rosja, która zaboru ukraińskich ziem dokonuje od 2014 r. Dzisiaj znowu na spotkaniu z Putinem Łukaszenko coś pierdzielił, że to też wstęp do zajęcia zachodniej Białorusi.

Nie ma chyba obecnie na arenie międzynarodowej bardziej jaskrawego przykładu złodzieja krzyczącego "Łapać złodzieja!".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+2 / 4

@Eaunanisme dokładnie tak, te same metody szlifowane jeszcze od czasów Stalina, aż po dzisiejszą doktrynę Gierasimowa. Siać fernet, dezinformować i antagonizować grupy społeczne w krajach zachodnich, jak i nastawiać całe narody wobec siebie. Autor niby rozumie temat tego działania, a jednocześnie mu się poddaję sugerując, że Węgry mają układ z Rosją na przejęcie części Ukrainy. I co z tym zrobiłby Węgrzy? UE by się na to zgodziła, czy autor sugeruje, że cynik i egoista narodowy Orban wyprowadzi Węgry z UE, by wstąpić do "świetlanego sojuszu" z Rosją, to jest cel Orban według autora demota?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C CP666
0 / 2

@Tibr
Nie mam celu, podaję tylko szokujące informacje. Nie zauważyłem, aby ruskie trolle powtarzały narracje o Węgrach. Na razie to się sprawdza. Węgry zawyżają swoją zależność od ropy, blokując sankcje na nią. Z czego wiem, blokują nawet możliwość wykluczenia przyjęcia sankcji, wyjątkiem dla nich i Słowacji. Polecam oglądnąć węgierską telewizję, a zaraz przeprosisz. W sprawie Ukrainy nie wiele jej brakuje do rosyjskiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 23 maja 2022 o 17:55