Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
112 142
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S sceptykiem_sie_urodzic
0 / 8

Niestety w Polsce świętość Jana Pawła II jest równa z boskością. Niekt nie dopuszcza do myśli że nasz rodak razem z kardynałem Dziwisz mogli dopuścić się tak haniebnych czynów jak tuszowanie pedofilli.

Wychowane w kulcie Polaka Boga społeczeństwo musi wymrzeć by kolejne pokolenie mogło osadzić Karola Wojtyłe pod kątem pedofilli.

Efekt podobny do nazistowskich Niemiec gdzie kult Hitlera nie pozwalał myśleć trzeźwo ówczesnemu społeczeństwu a poszczególne jednostki które miały odmienne zdanie byle eliminowane że społeczeństwa. Ten sam moment mamy w Polsce z Karolem Wojtyła - jakąkolwiek krytyka spotyka się z piętnowaniem a oczywistych dowodów "zbrodni" się nie zauważa .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wkrol
0 / 6

O ile wiem to człowiek jest niewinny dopóki nie udowodni mi się winy w sądzie. To że gazety pisały nie jest żadnym dowodem. Pozdrawiam

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
+2 / 2

Ale naciągany nagłówek! JPII wsparł pedofila, gdyż mianował go zwierzchnikiem jakiejś bazyliki. W maju 2004 Wojtyle został jeszcze niecały rok życia, podpisał coś, co mu podsunęli. Sliko zajmij się lepiej obecnym papieżem, jest bardziej wyrazisty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem