Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

10 latek zakuty w kajdanki i aresztowany

0:22

Groził masową strzelaniną

10 lat zaledwie tyle lat ma chłopiec z Florydy, który za pośrednictwem SMS-ów rozsyłał groźby, że doprowadzi do masowej strzelaniny. Na szczęście szybka interwencja policji zapobiegła możliwej tragedii. Zachowanie tego ucznia jest obrzydliwe, zwłaszcza po niedawnej tragedii w Uvalde w Teksasie

www.demotywatory.pl
+
172 182
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Xardas132
0 / 0

Jeśli dla Ciebie 10-letni szczyl, który grozi ludziom śmiecią jest dla Ciebie przeciętnym uczniem to współczuję środowiska w jakim mieszkasz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+9 / 9

Nie wiem czy obrzydliwe, na pewno idiotyczne zachowanie (tak naprawdę nie wiele wiadomo co, jak i dlaczego.
Często dzieciaki nie radząc sobie próbują zwrócić uwagę dorosłych, gdy inne sposoby zawodzą robią to właśnie w idiotyczny sposób.
W pierwszym wrażeniu nasunęło mi się takie spostrzeżenie, że policja wszędzie podobnie lubi prężyć muskuły i strzelać z armaty do muchy, a kiedy trzeba zareagować jak w poprzedniej strzelaninie to zwleka z wejściem, słysząc dochodzące strzały z wnętrza budynku by zastrzelić sqr... Potem jednak pomyślałem, że to może będzie też dobra lekcja i dla niego i dla rodziców i nie wyniesie z tego tylko tego by następnym razem nie rozsyłać SMSów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 czerwca 2022 o 20:00

W Wluczyryjek
+2 / 2

@Tibr mysle, ze należy zacząć od tego, ze nie wiadomo czy on nie mowil poważnie. Policja jest od tego, by go zatrzymać i skuć w kajdanki a reszta zajmuja sie inne organy czy instytucje.
Co do masakry, to fakt, straszne, ze dzieci ginely a polocja obok...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tibr
+1 / 1

@Wluczyryjek do tego zmierzałem, aczkolwiek nie do końca jestem przekonany do tych kajdanek, aczkolwiek ze względu na to co się dziej w stanach to rozumiem, że jest to zasadne. Czy jednak musiało się to odbyć w świetle fleszy, czy tak pokazówka pomoże w resocjalizacji czy raczej pomoże poddać go ostracyzmowi i jeszcze bardziej wyalienować. Tu mam podobne wątpliwości jak @JohnLilly. Po prostu dali dupy, więc teraz zrobili pokazówkę, że działają i są skuteczni "patrzcie działamy prewencyjnie, potrafimy zapobiec" nie wiem czy to był akurat ten przypadek aby tego dokonać. Zaczekam z oceną sytuacji jak coś więcej zostanie nam przekazane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+1 / 1

@Tibr zgadzam sie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar perskieoko
+11 / 11

Zakładanie kajdanek jest standardową procedurą, stosowaną w stosunku do wszystkich aresztowanych. Nawet 10-latek może zrobić coś głupiego. Nigdy nie wiadomo co strzeli do głowy aresztowanemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JohnLilly
+2 / 2

@perskieoko No nie wiem czy masz rację, bo ja jednak znalazłem, że dzieciom się nie powinno zakładać kajdanek, no chyba, że wystąpią pewne przesłanki ku temu, a tutaj ich nie widzimy. Żeby nie było, ja nie twierdzę, że chłopak za to co zrobił nie powinien ponieść konsekwencji, ale to co widzimy na filmiku to zwykła popisówka policji która skompromitowała się wcześniej podczas strzelaniny w Uvalde. Teraz chcą pokazać jak to oni potrafią być stanowczy i w pewnym sensie wyżywają się na tym dzieciaku za swoją kompromitację wcześniej. A więc uważam, że wcale nie trzeba było go tak z kajdankami prowadzić, i można było to załatwić w taki sposób aby nie pokazywać chłopaka mediom, a karę wymierzyć już mu normalnie w sądzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Arts29
0 / 2

mały meksykaniec

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
+3 / 3

@Arts29 może zbieg okoliczności ale rdzenni mieszkańcy Florydy wyglądają właśnie jak "meksykańcy", żeby się nie okazało, że ma większe prawo przebywać na tym terenie niż jego mniej meksykańscy koledzy ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Jeremi978
0 / 0

Łuhuhu... Młody ma przepier... Tam się nie szczypią z młodymi bandytami. Jak nic do pierdla pójdzie, a nie do przytulnego poprawczaka.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+5 / 5

Rolą śledczych będzie ustalenie, czy chciał (jakieś 1% szans), czy po prostu zachował się, jak większość 10-latków, tj. zapomniał, że czyny mają swoje konsekwencje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Deithwen_PL
-2 / 4

Rozumiem że aresztowanie 10-latka jest zasadne bo groźba mogłaby być spełniona? Toż to terrorysta przy którym Ramzan Kadyrow wygląda łagodnie jak najedzony golden retriever. W kajdany tego terrorystę i do lochu bo groźny i straszny! No i wincyj broni sprzedawać, wincyj bo jeszcze nie każdy 10-latek ma w domu M4.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

I bardzo dobrze, bo może to go czegoś nauczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem