Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
342 349
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
0 / 24

A pomyślał ktoś dlaczego ten próg tak jest? Może dlatego żeby rowerzyści albo ludzie na hulajnogach elektrycznych nie zapie****i?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
+8 / 8

@rafik54321
Na łamiących przepisy powinno się działać w inny sposób, niż utrudniać życie wszystkim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 6

@pacio6 powiedz to tym co utrudniają życie kierowcom. Wobec kierowców takie rzeczy to standard.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar balard
-4 / 6

jak kobieta z wózkiem mogła mieć problem? brała go na plecy? za to hulsjnogi elektryczne i rowery które nagle wyskakują przed maskę- tę na pewno msja problem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DAREKJP
-2 / 4

@Xar - chyba nie znasz Kodeksu Drogowego, że tak piszesz…

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
+1 / 1

@Xar
Bo hałas jest taki sam o każdej porze dnia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+3 / 5

@Xar Bo to droga osiedlowa, są bloki, może jakiś nawalony do domu wracać. A potem kierowca miałby traumę do końca życia, że człowieka przejechał. Po to się montuje progi. Sam ich nie lubię jako kierowca, ale jak widzę jakie cuda potrafią małolaty (dla mnie to tacy do 40-stki) na uliczkach miedzy blokami wyczyniać, to przyjmuję istnienie tych progów z pokorą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P piruetka22
+5 / 5

@Xar tak jak ty masz prawo jechać autem o trzeciej rano, to pieszy też ma prawo chodzić. Szok?
Wyobraź sobie, że mam do pracy na szóstą, o piątej muszę wyjechać z domu. Dlatego wydaję o trzeciej i biegam przez godzinę. Później kąpiel, śniadanko i wyjazd do pracy. Nie chciałabym spotkać cię na drodze, bo brakuje ci wyobraźni skoro piszesz że o trzeciej w nocy nie spotkasz pieszego na pasach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-1 / 1

@pacio6 geniuszu - ten halas bedzie wiekszy przy mocnym zwalnianiu i rozpedzaniu, bo prog jest jakby to powiedziec - 2m przed przejsciem, a nie 200m?
@LUPUS1962 z tego co napisane(i jak wyglada to na mapach googla) to nie jest to droga osiedlowa. Droga osiedlowa to teren zazwyczaj w strefie zamieszkania gdzie obowiazuje 30km/h.
@piruetka22 tu nie chodzi o to, ze o 3 w nocy pieszego nie spotkam. Chodzi o to, ze przed przejsciem trzeba zwolnic nawet do 10km/h gdy sa progi - a po co zwalniac jak nie ma w poblizu pieszych? Przed przejsciem trzeba zachowac ostroznosc, a nie zachowywac sie jak saper na polu minowym!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pacio6
0 / 2

@Xar
Zwalnianie z tego co wiem nie generuje żadnego wyraźnego dźwięku, a już na pewno nie większego niż szum samochodu jadącego 80 km/h. Rozpędzanie - w przypadku sebiksów to pewnie tak, ale większość osób nie musi koniecznie wchodzić na 5k obrotów metr za przejściem. Mam wątpliwości jakim typem kierowcy jesteś, skoro fakt, że próg jest 2 metry przed przejściem jest dla Ciebie argumentem do tego, by hamować na tyle głośno i późno, by to było i przeszkadzało mieszkającym obok. Ja tam widząc próg za 30 metrów zwalniam płynnie, a potem spokojnie przyspieszam - myślę, że odgłosy jakie wydaje mój samochód w tym miejscu ograniczają się co najwyżej do pracy zawieszenia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
-1 / 1

@pacio6 chcesz mi powiedziec ze jak samochod zwalnia najezdzajac na prog to nie generuje halasu? A im bardziej ostry prog(hopka a nie podjazd) tym ten halas jest wiekszy? Poza tym, przepisy nie reguluja jak nalezy ruszac czy przyspieszac wiec kazdy moze to robic w dowolny sposob o ile tenze jest bezpieczny i wiem, ze rozni ludzie w rozny sposob to robia. Trzeba patrzec nie tylko na czubek wlasnego nosa za 5 minut ale byc swiadomym, ze sa rozni uzytkownicy drog i roznie sie potrafia zachowywac

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mamut3003
+3 / 3

Jakim trzeba byś totalnie spierd...nym umysłowo kretynem żeby wpaść na ten pomysł .Może zlikwidujmy wszystkie przejścia wtedy w ogóle nie będzie wypadków , myślę że ta opcja na pewno była brana pod uwagę przez tych niepełnosprytnych .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L LUPUS1962
+9 / 9

Szef kazał "Zamontujcie na pasach progi" To poszli i zamontowali. Na pasach. W dzisiejszych czasach oczekiwać od pracowników jakiegokolwiek myślenia... W warsztacie UR mamy takiego nazwijmy go "Januszka". Pracowity, precyzyjny w tym co robi, ale każdą śrubkę trzeba palcem pokazać, w który otwór wkręcić, bo sam się nie domyśli...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 6 czerwca 2022 o 11:35

A almanastri
-1 / 3

wrzesnia to miasto cpunow alkoholikow i wszelkiej masci patologii. nic mnie tam nie zdziwi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
U UFO_ludek
0 / 0

No rozwalanie mnie. Pelikany! Te pasy prowadzą na parking. Swego czasu jeden jedyny człowiek, który nota bene już nie żyje, zażądał ustawienia tam takiego cudaka, żeby dzieci na rowerkach tam nie wyjeżdżały. Spółdzielnia zdemontuje ten próg, jeśli zażądają tego mieszkańcy. Na razie nie żądają, tylko marudzą. A pelikany łykają dalej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem