Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
384 395
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
N next_1
+9 / 11

a u nas probosz ma babe i dom se zbudowali nieopodal przy okazji budowy plebani - taki lajf

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stts
+4 / 4

@next_1 U nas też i ludzie ogólnie się cieszą, bo przynajmniej wiadomo, że woli dorosłe

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MikeRagnos
+4 / 4

@next_1 I dobrze, przynajmniej dzieci ruszał nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-2 / 4

@MikeRagnos Skąd wiesz, że nie będzie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MikeRagnos
+2 / 2

@dump78 Myślę, że przy obecności żony prawdopodobieństwo jest mniejsze, choć nie zerowe.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@next_1 i bardzo dobrze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-3 / 3

@MikeRagnos Bardzo wielu księży ma nieoficjalne żony. A mimo to nadal prawdopodobieństwo spotkania pedofila jest 10x większe wśród księży, niż wśród przedstawicieli innych zawodów (dane państwowej komisji ds. pedofilii, która jest pisowskim gónwem chroniącym kościelnych pedofilów, a więc dane najpewniej i tak są mega zaniżone). W różnych państwach, w których wykonywano depedofilizację kościoła, na ogół wychodziło kilkanaście-kilkadziesiąt procent pedofilów, którym udało się udowodnić bezsprzecznie pedofilię. Tak więc o skali pedofilii w Polsce MOŻE dowiemy się, gdy władzę przejmie partia, która nie jest sama w sobie kryptopedofilska (proszę zwrócić uwagę na Czarnka zaintersowanie tym, co małe dziewczynki powinny nosić na sobie, jakie powinny mieć figury, jak długo zachowywać "dziewictwo", itp.).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 9 czerwca 2022 o 22:16

E Erecer
+5 / 5

To już nawet nie jest smutne. Coraz więcej osób nie będzie nawet chodzić w święta. Chcecie wspólnoty kościoła, to potulnie zgiąć kark, przeprosić za pedofilię. Podejrzanych pod sąd, zadość uczynić ofiarom. Wycofać się ze szkół i polityki. Zrezygnować z przywilejów podatkowych. Żyć z tacy i datków. Wtedy odzyskacie, chociaż szacunek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
+2 / 2

Wystarczyłoby nie ru**ać dzieci, nie robić wałów, nie jeździć po pijaku i nie być zwykłymi załganymi hipokrytami o ego większym niż apetyt Kryśki Pawłowicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-3 / 5

@Pistolero438 Nie ruchać dzieci?! To jak inaczej pedofile mają seks uprawiwać? :O

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
+1 / 1

@dump78 Wiesz, czego trzyma się ksiądz podczas stosunku?
.
Tornistra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-4 / 4

@Pistolero438 :-D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Aqq300
+2 / 2

Wincyj, wincyj, WINCYJ! Szybciej skończą na amen. A nawet na ament.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G goff
+1 / 3

Już lepiej jak te dzieci będą w szkole przynajmniej żaden klecha ich nie ruszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
+2 / 6

@Rydzykant tak, zwiekszone pole wylapywania ofiar dla pedofili w sutannach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pistolero438
0 / 2

@Rydzykant skąd założenie, że osobami docelowymi będą dorośli? Kler głupi nie jest i doskonale wie, że jego jedyną nadzieją jest indoktrynacja od najmłodszych lat kolejnych pokoleń.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-3 / 5

@Pistolero438
Z wytycznych Konferencji Episkopatu Polski. Są dostępne w necie.

Głównym problemem KRK nie są dzieci. Do nich można dotrzeć na lekcjach religii. Problemem są ludzie którzy ukończyli podstawową edukację. Usamodzielnili się, mają swoje codzienne obowiązki i zmartwienia. Nikt już nich nie posyła "do kościółka", dlatego jeśli Kościół ne przedstawi im sensowej oferty, przestają chodzić.
Wbrew opinii wojujących ateistów, to nie ujawniane wszędzie afery zniechęcają ludzi do uczestnictwa we mszy. Było sporo afer z udziałem PO, jednak stały elektorat nadal na nich głosuje. Jest jeszcze więcej afer PiS - myślisz że wyborcy kaczora nie pójdą go poprzeć? Walka trwa o niezdecydowanych oraz tych nie chodzących.
Pamiętasz historię T. Komendy, albo przypadki zabicia kogoś w trakcie aresztowania? Czy wywołało to jakieś masowe protest, ogromne zmiany w systemie policyjnym? Nie. Jak długo afera nie dotyka kogoś bezpośrednio, wzbudza tylko chwilowe emocje. Nic nie zmienia.

Pamiętaj też o jeszcze jednym czynniku. To o czym pisał @Wluczyryjek Zajęcia w szkole łatwiej jest poddać kontroli. Natomiast trudno zweryfikować, co dzieje się na plebanii, w salkach katechetycznych itd. Z jednej strony rodzice nie będą chętni do wysyłania dzieci na takie "podejrzane" zajęcia dodatkowe, z drugiej sam kler ma świadomość jak łatwo zostać oskarżonym za "kontakty sam na sam w wydzielonym miejscu". Nieistotne czy zarzuty będą prawdziwe czy sfingowane, od razu zlecą się sępy szukające sensacji. Wbrew pozorom Kościół nie jest aż taki głupi, by sam na siebie kręcić sznur.
Właśnie dlatego zajęcia będą kierowane głównie do młodych dorosłych oraz zdecydowanie starszej młodzieży. Ten "target" jest obecnie najistotniejszy dla "sprzedaży ich usług".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dump78
-3 / 5

@Rydzyk

Fajnie wysrywy napisałeś. A tymczasem w rzeczywistym świecie:

Tutaj mafia ludobójczo-pedofilska zwraca uwagę na fakt, że nie wiedzą, jak dotrzec do młodzieży i będą starać się jeszcze bardziej:

1. https://www.katecheta.pl/Archiwum/2014/Katecheta-7-2014/VERBA-DOCENT/Mlodziez-nadzieja-i-wyzwaniem-Kosciola-O-potrzebie-docenienia-preewangelizacji-i-ewangelizacji-w-fo
2. https://m.niedziela.pl/artykul/155679/nd/Ewangelizacja-pod-katem-mlodziezy
3. https://repozytorium.umk.pl/bitstream/handle/item/4269/TiCz.2016.034%2CSuwinski.pdf?sequence=1
4. https://opoka.org.pl/biblioteka/Z/ZD/niedziela202204-mlodzi
5. https://bazhum.muzhp.pl/media/files/Studia_Wloclawskie/Studia_Wloclawskie-r1998-t1/Studia_Wloclawskie-r1998-t1-s142-154/Studia_Wloclawskie-r1998-t1-s142-154.pdf

A tutaj mafia ludobójczo-pedofilska chce rozważenia pomysłu indoktrynacji młodzieży w szkołach _ORAZ_PONADTO_ w salkach katechetycznych:

https://www.ekai.pl/abp-skworc-sluchac-ducha-swietego-ewangelizowac-i-stawiac-na-swieckich/

Idź srać bzdury z dupy gdzieś indziej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 10 czerwca 2022 o 15:38

W Wluczyryjek
0 / 0

@Rydzykant zauwaz, ze jestesmy na demotywatorach, wiec odnosze sie do treści z demotywatora powyzej. Masz racje, absolutnie nie ibteresuja mnie obrady episkopatu. Bedzie to katecheza dla dorosłych mówisz? A nie, no to spoko. Jesli ktos ma ochote, to niech sobie chodzi. Ale wiesz co, mysle, ze pomysl zostanie porzucony z braku chętnych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-2 / 4

@Wluczyryjek
Być może będzie też jakaś "oferta" dla dzieci i młodzieży. Jednak przy obecnej "nagonce" (nie zaprzeczam, w dużej mierze zasłużonej nagonce), oraz przy ilości dostępnych innych zajęć pozalekcyjnych, wątpię by było większe zainteresowanie. Dlatego episkopat nastawił się na tych nieco starszych.

Kościół popełnił poważny "błąd biznesowy" bagatelizując ludzi wchodzących w dorosłe życie. Wielu późno-nastoletnich, oraz dwudziestoparoletnich ludzi poszukuje czegoś więcej niż prosta rozrywka i zastanawianie się nad przyszła pracą. Jednak różnorodne ruchy religijne wewnątrz Kościoła są dość "zamknięte". Jeśli ktoś świadomie ich nie szuka, nie pyta o nie, albo nie zostanie przez kogoś zachęcony, to nawet się o nich nie dowie*. Jest to jedna z przyczyn odchodzenia od Kościoła. Ateizm, ale nie typu "nie ma Boga" tylko "mam to w d@pie czy jest czy go nie ma".
Żyjemy w wolnym społeczeństwie. Nikt nikogo nie będzie zmuszał do uczestnictwa w jakiejś tam grupie. Po prostu grupy to pokażą się na zewnątrz. Niech każdy sam zadecyduje, co go interesuje.

* Przyznaj się, czy kiedykolwiek słyszałeś o Medytacjach Ignacjańskich? Tak w religii katolickiej tez istnieją medytacje, tak jak w religiach Wschodu. Jednak mało kto o tym wie.


@dump78
Dziękuję za to wspaniałe zestawienie. Mnie nie chciało się szukać.

Zauważ, wszystko to adresowane jest do młodzieży zdecydowanie powyżej 16 roku życia. Czyli nie do dzieci, które łatwo jest zmanipulować, tylko do zbuntowanej i poszukującej młodzieży.

A że to wszystko zrobiłeś w gniewie, cóż - twoja sprawa.
Obejrzyj ostatnią minutę tego filmu ;)
https://www.youtube.com/watch?v=jcWOUQCEPKM

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@Rydzykant a ja myślę, ze dużo ludzi odchodzi od kościoła, bo jego nauki sie kupy nie trzymają a ludzie szukajacy czegos wiecej niz życie materialne predzej sklaniaja sie ku różnym filozofiom aniżeli ku naukom kosciola poza kosciolem. Te moim zdaniem nie interesuja nikogo poza osobami, ktore i tak do kosciola chodza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@Wluczyryjek
Czy horoskopy albo przepowiednie wróżek trzymają się kupy? A mimo tego ogromna liczba osób w nie wierzy. Może nie do końca jest to wiara, ale ktoś gotów jest zapłacić całkiem solidne pieniądze kobiecie za zaglądanie do szklanej kuli, przekładanie kart albo oglądanie wewnętrznej strony dłoni. Czy ma to sens?

Tak, ludzie kłaniają się ku róznym filozofiom (najlepiej z Dalekiego Wschodu) albo ku sektom. Bowiem ich "oferta" jest ciekawa, odmienna od tego co mają pod ręką. Propozycje KRK są nudne. Właśnie dlatego wprowadzili jakieś nowości.
Osoby które ograniczają się do "chodzenia do kościoła" raczej w niewielkiej ilości zainteresują się nowymi propozycjami. Są one skierowane do osób, wysyłanych do kościoła przez rodziców, które w przyszłości zapewne miały przestać chodzić, oraz do osób poszukujących. Przekonamy się co z tego wyjdzie, ale jak widać akcja wywołała spore wrzenie wśród wojujących ateistów. Nie przeszła bez echa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wluczyryjek
0 / 0

@Rydzykant co do pierwszego akapitu to faktycznie masz rację.
Co do reszty to czas pokaże.
Ale co do akcji i "wojujących ateistów" to mysle, ze jesli chodzi o osoby dorosle, to maja oni do tego tak jak i ja ambiwalentny stosunek. Natomiast jesli chodzi o dzieci, to juz nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem