Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
567 571
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
J Jury1974
+11 / 11

Spierd...j dziadu!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+13 / 13

Zaczyna gadać prawdę, zaraz schowają go do szafy jak antka...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+22 / 22

Przebiliście wszystkich.

Im głupszy, bardziej niekompetentny i zidiociały, tym wyżej obstawiony.
Kwintesencja - minister edukacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kondon
+12 / 12

"(...) z podobnym problemem mierzyliśmy się, kiedy sprawowaliśmy władzę w latach 2005-2007. Wtedy poszliśmy w kierunku bardzo eksperckim, właśnie otwartych konkursów, jeśli chodzi o rady nadzorcze - trafiali tam eksperci z rynku, trafiały osoby z tytułami naukowymi, z SGH, z innych uczelni. I problem okazał się taki, że ich sposób myślenia o gospodarce, o zarządzaniu był zupełnie sprzeczny z tym, co Prawo i Sprawiedliwość ma w swoim programie."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kortyzozol
+9 / 9

Tak naprawdę powiedział, czy to tylko kolejny mem? Jeśli tak powiedział naprawdę, to daje wiele do myślenia, w tym wypadku Polacy są w wielkim, wręcz tragicznym niebezpieczeństwie, ponieważ podobne działania opisywał Niccollo Machiavelli w swoim traktacie politycznym pod tytułem: "Książę", napisanym jako podstawowa instrukcja polityczna dla następcy tronu Florencji z rodu Medyceuszy. Nie potrafię powtórzyć tego literalnie, ale myślę, że parafrazując cytat, oddam jego sens.

"Jeśli podbijesz państwo i nie zniszczysz go, to będzie Twój koniec, słabych musisz zastąpić silnymi a silnych słabymi, mądry Książę, podbijając Państwo obsadza niekompetentnych ludzi na stanowiskach wymagających kompetencji, aby Ci byli słabi, słabych i głupich wynosi się na piedestał i ułatwia się im obejmowanie stanowisk, silnych i inteligentnych natomiast należy tępić w taki sposób, żeby byli wyniszczeni do tego stopnia, aby cudzoziemiec widząc słabego nazwał go silnym a widząc silnego, nazwał go słabym".

Zmyślne Kara- Chanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Marbuj
+2 / 2

jest mi wstyd,że to małe gówno było u mnie w mieście

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar admin

demencja czyżby?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem