Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Janusz Kowalski znowu zabłysnął. Tym razem oburzyły go kolorowe kredki

0:29

www.demotywatory.pl
+
438 448
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E esbek2
+26 / 26

Dlatego idealnie pasuje do programów TVP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z zowk_sjookoski
+15 / 15

Czas aby ktoś mu załatwił powołanie do Tworek, Kocborowa czy Choroszczy. Pokój koniecznie z portretem Tuska :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar PIStozwis
+8 / 8

Bo mi się wszystko z dupą kojarzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+8 / 14

Żebym czasem nie był posądzony o to, że lubię takich ciołków, napiszę: pis i solidarna polska to DZBANY!!
Każdy powinien żyć jak chce, wiedząc, że żyje z innymi, oraz żeby nie widział tylko czubka swojego nosa. Uważam, że ktoś jak ma za dużo "prawicy" lub "lewicy" w głowie, to odpływa. Sam mam dzieci, szanuję wszystkich, ale faktycznie za dużo tego wszystkiego się narobiło. Każdy widzi co się dzieje i jak to wpływa na dzieci. W szkole mojego dziecka, rodzice na jakimś zebraniu wymyślili pierdoły w stylu "kącik lgbt" i tego typu głupie pomysły. Małe dzieci mogą przeczytać, że każdy ma swoją seksualność itd. Jak ktoś uważa, że to jest ok, to moje dziecko interesuje się dinozaurami, maszynami budowlanymi, a na przerwie w szkole może poczytać, że nie tylko do tej samej płci może czuć podniecenie. Ja tego nie ogarniam.
Mają się tego kącika od nowego roku pozbyć, bo jakiś trzecioklasista(syn jednego z inicjatorów kącika lgbt) zaczął mówić, że jest homoSESUALISTĄ(oryginalny tekst) bo lubi bawić się z kolegą LOL.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 10:29

A Ashardon
+2 / 4

@asam00 Ot, głos rozsądku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Traehflow
+2 / 2

@asam00 masz sporo racji

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+6 / 10

@asam00 Wiem,że ludzie się boją takich zmian ale musisz zrozumieć,że później takie dziecko przestanie być małym dzieckiem i stanie się nastolatkiem. Nastolatkowie mają czysto wyrażoną seksualność i może się zwyczajnie trafić,żę będzie to nastolatek który odczuwa pociąg do tej samej płci. I co teraz taki nastolatek ma pomyśleć. Wszyscy traktują ten temat jak tabu. W domu albo się o tym milczy albo się z tego szydzi, koledzy na przerwie wyzywają się od pedałów jak od najgorszej choroby. I weź teraz wytłumacz takiemu nastolatkowi,że nie jest śmieciem i nie powinien się wstydzić. Dlatego uczymy dzieci od małego,że mogą kiedyś spotkać koleżanke bez rączek i żeby się z niej nie śmiały. Ti samo tyczy się kolegów czy koleżanek o innej orientacji. Jeśli się tego nie znormalizuje w szkole to nadal będziemy mieli dzieciaki o innej orientacji które się będą wieszać albo będą szczute przez swoje otoczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 19:23

P Pomylilem_Strony
-3 / 5

@Breva no i walcząc o ochronę do "natury człowieka", a nawet nie próbujesz dotknąć istoty natury. Nastolatkowie zawsze znajdą jakiś powód do nabijania się, do dokuczania, do poniżania, plucia i bicia. Taka jest natura, jak z tego "wyciągniemy pewne wzorce zachowań" to pojawia się inne. A to znajdą kolor skóry, a to, że ktoś radzi sobie lepiej. Ja do tej pory nie wiem, czemu na mnie się uwzięli w gimbazie, no radziłem sobie lepiej w szkole, lepiej w życiu, trochę mam problemy z relacjami międzyludzkimi. Pewnie dlatego. Ale też mam poczucie własnej wartości i właśnie tego się powinno dzieci uczyć, poczucia własnej wartości niezależnie od poglądów. Jak wyciągnie się "gejów" w obszaru szykan to znajdą sobie czarnych, katoli, atoli, a w ostateczności "kujonów z lekkim autyzmem". I jak się taki jeden z drugim powiesi to będą sobie robić "kącik Azjaty", "kącik niskiego", "kącik grubego", "kącik kujona". Życzeniowe myślenie "i weź teraz wytłumacz takiemu nastolatkowi,że nie jest śmieciem i nie powinien się wstydzić" - lepiej dowiedzieć się prawdy o życiu, że dla wielu ludzi jesteś śmieciem, ale dla wielu innych jesteś wartościowy i pomóc poznać i rozwinąć tą wartość. Tymczasem dorośli budują kompleksy u dzieci, a później przykleją plasterki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
+4 / 4

@Pomylilem_Strony Co to za retoryka w ogóle? To po co uczyć dzieci szacunku do kogokolwiek. Po co ich uczyć o niepełnosprawnych albo starszych. Po co ich uczyć szacunku do nauczyciela. Niech się nabijają ze wszystkich i doprowadzają na skraj depresji. Obrzydliwe myślenie, jak jakiegoś sebiksa spod bloku.

"Ale też mam poczucie własnej wartości i właśnie tego się powinno dzieci uczyć, poczucia własnej wartości niezależnie od poglądów."
Dziecko nie będzie mieć poczucia własnej wartości bo tego nie wytresujesz jak u psa. Jeśli dziecko będzie całe życie słyszało,że część tego kim jest jest traktowana jak śmieć to obędzie się czuło jak śmieć. Nie mówiąc już o tym,że takie dzieci nie mają najczęściej wsparcia w rodzinie więc w domu też nie nabiorą stabilności emocjonalnej. To jest powolne zaszczuwanie dziecka a później nastolatka.


Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mazona
+2 / 2

@asam00 Jasne, bo się za to źle zabierają i przeginają w drugą stonę. Dzieci w takim wieku szukają kolegów do wspólnych gier i zabaw, a nie do jakiś seksualnych bzdur. Ba większość nie ogarnia skąd się biorą dzieci.

Ale w sumie mogliby wyjaśnić że zdarza się że ktoś będzie miał dwóch opiekunów tej samej płci i to nic złego. Bo w sumie jak sobie ma z tym poradzić dziecko jak mu inne zadają takie pytania: "a dlaczego masz dwie mamy", "dlaczego nie masz taty?". Ja pamiętam że u mnie w szkole wychowawca nawet sobie nie potrafił poradzić z sfrustrowanym dzieciakiem bo jego rodzice się rozwodzili i dzieciaki kumpla zalewały pytaniami, podczas gdy on po prostu płakał. Szkoły zawsze mały problem z takimi sprawami.

No a w późnej podstawówce serio mówić o różnych orientacjach seksualnych. Ja miałam w liceum kolegę geja i dosłownie srał ze strachu aby się kumple nie dowiedzieli, bo się bał reakcji. Dawno temu to było, w czasach gdzie za takie rzeczy dostawało się wpieprz. Słabe to było.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
-3 / 3

@Breva Obstawiam, że nie masz dzieci i nie zgodzę się, że trzeba dziecko w "tych" sprawach edukować od małego. Gdzie drugo lub trzecioklasista ma być "tak" edukowany, gdy dla niego najważniejszym celem jest zbieranie naklejek z Minecrafta!! Dziecko w czwartej klasie dostaje książeczkę w której jest napisane o zaletach masturbacji. Nie ma nic o negatywnych skutkach jak zastępowanie masturbacją relacji ludzkich(ogromny problem dzietności w Japonii, jest spowodowany masturbacją, bo młodzi ludzie nie potrzebują partnera. Jak ktoś nie wierzy odsyłam do googla) czy wpadnięciem w nałóg zaspokajania napięcia psychiczego(największy obecnie problem świata, bo ludzie np problemy w pracy rozładowują przez masturbację a tak naprawdę potrzebują psychologa).
Popieram edukację seksualną, ale w odpowiednim wieku, bo np program dla przedszkolaków to jakiś oszołom musiał napisać(na szczęście nie znam przedszkola gdzie ten program wprowadzono). Najlepiej gdyby wykopano religie ze szkół, a pieniądze przeznaczyć na indywidualne spotkania z edukacji seksualnej(koleżanka nauczycielka mówiła, że mało dają klasowe zajęcia, bo rozrabiaki żartują, a pozostali boją się pytać)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
0 / 0

@asam00 Kultury i szacunku do innych ludzi uczy się od kołyski a nie od jakiegoś magicznego wieku. Dziecko będzie częścią grupy już od przedszkola albo żłobka i gdy tylko ma na tyle rozumu powinno się uczyć,że ludzie są różni i nie należy się z nich śmiać.I to się tyczy zarówno niepełnosprawnych jak i dzieci,których rodzice nie żyją i wychowuje je babcia albo tego,że może zobaczyć kiedyś w szkole albo w parku dwie panie albo dwóch panów,którzy po prostu są razem. Mali agresorzy zaczynają już od pierwszej klasy podstawówki szukać sobie ofiar więc nie można odkładać takich lekcji na potem.

Przeszedłeś od orientacji,których dotyczył temat do masturbacji i religii. Czyli klasycznie wszystkie punkty programu pod tytułem "tfu lewactwo". Albo trzymaj się ram dyskusji albo idź być szurem na fora dla pisowców, tam cię z chęcią poklepią po plecach bo zapewne tego oczekujesz. Ewidentnie nie interesuje cię dobro dzieci, liczy się tylko "ja ja ja" i twoje poglądy polityczne. Możesz nie popierać LGBT ale nie zmieni to faktu,że zanim ten mityczny gej czy lesbijka staną się twoimi wrogami w telewizorze są dziećmi,które będą szykanowane i wyśmiewane w szkole. I o tym już nikt nie pomyśli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B Breva
0 / 0

@asam00 Okej, nie mogę edytować komentarza bo demotywatory to strona sprzed pół wieku i jest na to zbyt prymitywna ale z góry mówię,że źle przeczytałam ostatnią część twojej wypowiedzi (religia etc) więc drugą część zignoruj.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Ashardon
+8 / 8

Zrozumiejcie wreszcie, że on ma swoją rolę do odegrania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 27 czerwca 2022 o 12:58

T konto usunięte
+6 / 6

Kredki tylko biało czerwone!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L life_efil
+1 / 1

@tomek_s no i czarne jeszcze.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rob_plk
+7 / 7

Dwie babki obok ze szczujni już prawie na granicy wybuchnięcia śmiechem ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamIM
+10 / 10

ten gość jest głupszy niż szafka na buty. on powinien sobie kupić czarno-biały telewizor bo kolory mogą mu się dziwnie kojarzyć :) :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Estanyol
+8 / 8

Stopniowanie:
głupi -> głupszy -> Janusz Kowalski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@Estanyol Imię w ogóle bez związku że to Janusz...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S SrogiKutafon
+6 / 8

Można by powiedzieć że debil, ale za co obrażać Bogu ducha winnych debili?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marecki936
+4 / 4

Jak to Lotek mówi.... zjeb to jest zjeb po prostu xD

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+5 / 5

Najlepiej zostawić same ołówki. Tak jak życie Polaków pod ich rządami. Szare i bez kolorów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
+3 / 3

Niech ktos tego kolesia w koncu zdiagnozuje i skieruje na leczenie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+1 / 1

Kiedyś jak słyszałem w radiu Suskiego zawsze go pogłaśniałem bo wiedziałem że powie coś takiego co "zrobi dzień". Że cokolwiek usłyszę w pracy i tak nie przebije wybrańca ziemi Radomskiej. Jednak się myliłem że nic nie przebije Suskiego ,pojawił się Janusz ze swoimi przemyśleniami. Widzę że jego gwiazda coraz mocniej świeci

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Skar2k19
+2 / 2

tęcza po deszczu też go pewnie oburza :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar tomcio_roma
0 / 0

Przyjdzie ten dzień, że ich pożegnamy a wtedy dożywotnio placówka dyplomatyczna na zadupiu bez prądu i internetu z wodą ze studni ...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Milona
0 / 0

Nic tylko puścić mu pod domem/mieszkaniem piosenkę "Kolorowe kredki w pudełeczku noszę" na fula

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Planck
0 / 0

No debil. I tyle. Co tu więcej komentować.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem