Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
224 232
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar belzeq
-2 / 8

Dobra wiadomość jest taka, że nie trzeba się tym przejmować, bo Piekło nie istnieje.
A jeśli ktoś bardzo chce wierzyć dzisiejszym teologom, to już może poczuć się jak w Piekle jeśli nie odczuwa "łączności z bożą miłością", czy czegoś w tym rodzaju...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+1 / 7

@belzeq Sam koncept jakiejkolwiek WIECZNEJ, czyli nieskończonej kary jest gigantyczną niesprawiedliwością. Człowiek żyje tylko skończony okres czasu i siłą rzeczy wszelkie zbrodnie jakich się mógł dopuścić muszą być skończone. Kara wieczna jest zawsze niesprawiedliwa bo NIESKOŃCZENIE przewyższa winę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
+1 / 1

ale to jest wybór danej osoby, a nie kara nadana przez sędziego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M michalSFS
+3 / 3

@jeszczeNieZajety
Im wyższa kara, tym większy strach. I łatwiejsza manipulacja. Wszystko przemyślane. Sekta.
Najlepsze jest jednak narracja dla biednych i szaraczków, że za niesprawiedliwość i wyzysk na tym świecie, czeka ich nagroda w przyszłym. Żeby przypadkiem nie burzyli się, że ktoś kładzie łapę na ich zasobach (w tym KK) lub tworzy z nich współczesnych niewolników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+2 / 2

@belzeq Dżizas, demot miał być humorystyczny, więc nie zaczynajcie kolejnej sesji tego pierdylenia (zapewne pięćsetnej dzisiaj, w skali polskiego netu). Bóg jest, boga nie ma, piekło jest, nie ma, udowodnij, że jest, udowodnij, że nie ma. Setki lat już młócimy tę plewę dzień w dzień, nie wiadomo po jaką cholerę.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tomasz1977
+1 / 1

obliczono, że w piekle jest zimniej niż w niebie. W piekle są jeziora siarki, czyli temperatura pomiędzy 115 a 444. A w niebie Księżyc świeci jak Słońce, a Słońce jak 7 Słońc - da się obliczyć temperaturę na podstawie ciała doskonale czarnego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem