Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
287 294
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K konar64
+3 / 7

@Xar Nie lubię orlenu, ale już jest męczące bicie piany o marże. Chciałbym, żeby ktoś wreszcie spytał jaki jest zysk netto z baryłki. Możesz mieć jebutne marże i gówno zysku lub odwrotnie minimalne marże, ale konkretny zysk. Chciałbym ,żeby Orlen musiał się tłumaczyć z realnych danych a nie głośnych haseł, które obie strony mogą podważyć.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obiektywny1
0 / 2

Socjaliści: zabrać im, bo zarabiają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pug_79
0 / 0

Spokojnie, nie będzie żadnych zysków, nasz drogi rząd zadbał o to przy okazji wakacji kredytowych. Prowadzenie działalności bankowej w Polsce, to hobby a nie biznes. Jak nie finansujesz głupoty biorących kredyty w CHF to finansujesz niekompetencję prezesa NBP, który po roku zorientował się, że jednak trzeba było tak jak wszyscy mówili podnosić stopy. A rząd dzielnie ratując kredytobiorców i działając przeciwskutecznie do zwalczania inflacji rękami Banków pompuje kolejne dziesiątki miliardów złotych do gospodarstw domowych.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
0 / 0

Inflacja 15%, ale ceny kredytów 100% w górę, koś mi wyjaśni?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S szteker
0 / 0

@eGzu proste- bank zarabia na kredytach. Morawiecki wije sobie odpowiednie uposażenie w nowym miejscu, bo już kiedyś wyszło na jaw, że aspiruje na prezesa NBP.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem