Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
191 201
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X xyzt
+11 / 11

kto to Fabijański i kto to Rafalala?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Eaunanisme
+4 / 4

@xyzt Jedno to sklerotyk, a drugie to trans. Wszystko podane w democie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+7 / 7

@xyzt - Fabijański to drugorzędny polski aktor robiący karierę w jakichś gównianych produkcjach, których nikt nie ogląda. Rafalala to znany homoseksualny zadymiarz i skandalista. W przeszłości był męską prostytutką, a obecnie jest działaczem ruchu LGBT znanym z atakowania ludzi, którzy krzywo na niego spojrzeli. Fabijański, na jakiejś imprezie ponoć nażarł się jakichś prochów i w pijanym widzie przespał się z Rafalalą, a teraz twierdzi, że nic nie pamięta. Taka tam historia z warszawskich salonów ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slash85
+3 / 5

Albo trans w nim!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WisniaWisniewski
-2 / 4

PodśmieChujki podśmieChujkami, tylko pewnie za dzień dwa na demotywatorach będzie kolejny post o tolerancji, równości, dyskryminacji i powoływanie się na górnolotne wartości.
To jak to jest? Nabijamy się z LGBT czy walczymy o ich równe traktowanie ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Binu666
+4 / 4

@WisniaWisniewski Rafalala robi bardzo wiele złego dla społeczności LGBT. To agresywny i prymitywny przestępa, który nagrywa swoich partnerów, a następnie szantażuje ich filmami, żeby wyłudzić pieniądze.
Nie przyszło by mi do głowy, żeby śmiać się z transseksualistów. Rafalala to po prostu najgorszy gatunek człowieka, a Fabijański udzielając publicznych wywiadów na temat swoich spotkań z Rafalalą otworzył temat do dyskusji publicznej. Dopóki ich relacja pozostawała w sferze domysłów, żadnych ironicznych żartów na ten temat nie widzialam.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M MarcelinaMarcelina
0 / 4

Mężczyzna zgłasza, że został wykorzystany seksualnie, w dodatku szantażowany!!! Ogarnijcie się! Co z wami jest nie tak! Potem płaczecie w internetach, że mężczyźni też są ofiarami molestowania, ale nikt nie reaguje, albo jest wyśmiewany.
Przestańcie się fascynować kto komu co i gdzie wkładał. Jest po prostu ofiarą przestępstwa!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DarkerNine
0 / 2

@MarcelinaMarcelina o żadnym wykorzystaniu seksualnym mowy nie było i nie rób z Fabijańskiego takiego męczennika. Rafalala go nie molestowała, Fabijański spotkał się z nią dobrowolnie. Na filmikach, które opublikował sam Fabijański wygladalo na to, że dobrze się bawią w swoim towarzystwie. Jeżeli Fabijański poczuł się wykorzystany seksualnie mógł zgłosić sprawę na policję zamiast na instagramie publikować wspólne nagrania ze swoim "oprawcą".

Wywiad, którego udzielił był żenujący. Największą ofiarą tej całej sprawy jest jego syn, ponieważ nie dość, że tatuś mu rodzinę rozwalił to zrobił to publicznie i z pompą.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maja123456
0 / 2

@MarcelinaMarcelina Gdzie to zglosil? W tym rzecz, ze zadnego zgloszenia nie ma. Jesli jest ofiara to niech to zglosi, bo n a razie duzo gada i sie zali jak przedszkolak, ze matka jego dziecka dzieckiem sie zajmowala a nie nim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Lusja
+2 / 2

Przeciez on na tym "nieswiadomym" uchanku zrobi lepsza "kariere" niz na swoich filmidlach. ^^

Odpowiedz Komentuj obrazkiem