Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
204 226
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar LowcaKomedii
0 / 34

@koszmarek66 Najbardziej podoba mi się fragment "z przeciwników szczepień zrobiono antyszczepionkowców".

I nie tylko rosyjskich trolli, ale przede wszystkim pożytecznych idiotów. Ośrodki monitorujące sieć na całym świecie jakoś średnio się z tobą zgadzają. Logika i historia również, bo może nie wiesz, ale takie krzywe akcje nie działy się tylko przy covid, ale już znacznie wcześniej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 16

Może to przypadek ale wam też nr K przypomina karykaturę lenina? Haha. Nawet z mordy kacap. Już dawno mówiłem że to głupiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
-2 / 22

Rozumiem kraje typu USA, Niemcy, Francja, Szwecja..., ale Polska i LGBT? Przecież ta społeczność nie ma tu żadnych praw i jest pełne przyzwolenie na przemoc i nienawiść wobec niej.

A czyli czarni i muzułmanie w takim razie są ok, bo niektóre kraje stosują karę śmierci za bycie homo? ciekawe, bo zgodnie z prawicowymi pogladami nie sa to ludzie.

A i Węgry, ukochany kraj prawicy. Jak tylko uda się pokonać PIS, to należy calkowicie zerwać z nimi relacje na tak długo, jak dłgo potrwa tam dyktatura.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
-3 / 7

@irulax

W mojej definicji „równouprawnienie” znaczy, że każdy ma równe prawa. A nie, że jedni coś mogą, inni nie (oczywiście działa to w obie strony).

A więc jeśli ktoś chce ślub kościelny to albo może, albo powstanie kolejny katolicki (i nie tylko) kościół, który nie ma z tym problemu, albo państwo oddziela się od religii i nikt nie może religijnych ślubów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2022 o 12:00

avatar Banasik
-1 / 5

@Sok_Jablkowy . Chyba jednak nie każdy ma równe prawa. Np, ja nie mogę leczyć pacjentów, jestem dyskryminowany z tego powodu że nie studiowałem medycyny. Nie zostanę przyjęty przez ginekologa, jestem dyskryminowany z powodu nieposiadania pochwy. Itd.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
+1 / 3

@Banasik

Jeśli ma być równość, to najpierw skończ medycyne i możesz leczyć.
Czemu ginekolog miałby cie nie przyjąć? Pomijąc kwestie po co tam idziesz i raczej ci z niczym nie pomoże, chyba że idziesz n.p. w sprawie porad, bo się kimś opiekujesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cammax
0 / 4

@irulax w każdym normalnym kraju homoseksualiści mogą zawierać normalne związki. Wiesz, gdzie nie wolno? W Polsce, na Węgrzech, w Rosji i innych wschodnioeuropejskich krajach, krajach arabskich i afrykańskich, w Salwadorze, w Watykanie itd. Czyli same katolibany lub kalifaty islamskie, dodatkowo też biedne kraje (poza Rosją). Nie ma co, bardzo zaszczytne grono...
A w Europie każdy może bez obaw być sobą.

W Polsce w pełni legalna jest też przemoc i nienawiść wobec mniejszości. Niby przepisy są, ale nikt ich nie stosuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
+2 / 4

@irulax

Możesz lecieć samolotem prezydenckim na równych prawach. Zostań prezydentem, dołącz do jego ekipy lub zostań dzienikarzem i polecisz. Masz tu te same ograniczenia, co inni. Twoja seksualność nie ma z tym nic wspólnego. Rozumiem, co chcesz powiedzieć i zdaje sobie sprawę, że moja odpowiedz może wydawać się sprzeczna, w porównaniu do tego co napisałem wcześniej. W uproszczonej formie jest i nie ma w tym nic złego. Wybór czyjeś wiary i możliwość praktykowania swojej wiary, bez uprzedzeń to nie to samo, co chcieć się przelecieć samolotem. Inne przyklady takich sprzeczności, które mogą być sensowne:
- jestem przeciwko zabijaniu, ale za karą śmierci.
- jestem przeciwko podatkom, ale trzeba zapłacić za drogi.
- jestem przeciwko socjalizmu, ale jestem za powszechnym dostępem do edukacji.

Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś wierzy, że ich kościół nie powinien udzielać śluby innym. Ludzie mają do tego takie samo prawo, co ci którzy chcą. Dlatego akceptuję opcję, gdzie wykluczona grupa ludzi zakłada własny kościół. A polityka nie powinna wchodzić w zagadnienia wiary, tak jak wiara nie powinna wchodzić w zagadnienia polityki.

Oczywiście inną kwestią jest czy prezydent powinien mieć wlasny samolot. W mojej opinii nie bo mam własne zdanie na temat tego, jak stawiamy polityków na piedestale i gdzie się znajdują w naszej hierarchii społecznej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 lipca 2022 o 13:05

avatar Banasik
-4 / 4

@Sok_Jablkowy . Analogicznie, jeśli ma być równość to niech o zawarcie małżeństwa występują mężczyzna i kobieta, wtedy mogą się żenić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sok_Jablkowy
+1 / 3

@Banasik

I obecnie tak jest. Możemy też zmienić prawo, żebyś mógł leczyć bez wykształcenia lub wszystkie konfiguracje płci mogły brać formalny ślub.

Inną kwestią jest sam ślub kościelny. Jeśli ktoś założy swój kościół, który jest identyczny do KK ale akceptuje śluby wszystkich płci i udziela tylko kościelny ślub, tylko „przed bogiem” i nie jest to formalny ślub, czy jest to wbrew prawu? Mi się wydaje, że nie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
0 / 0

@Sok_Jablkowy No to jaki problem? Zapisz się do KK, posyp głowę popiołem i rób weselicho z pełną pompą. :) Swój kościół też możesz założyć, byle w ramach obowiązującego prawa - co mi do tego? Nawet białą sukienkę z welonem będziesz mógł legitnie założyć. :)
Nie rozumiem co ma wspólnego seksualność ze sprawami urzędowymi: pytał Cię ktoś kiedyś z kim lubisz sypiać?
Jestem wierzący ale popieram zupełny rozdział KK od państwa. Wystarczy, że wierni mają wpływ na to co się dzieje poprzez np. głosowanie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N next_1
+3 / 13

j.p.d.l człowieku przestań się już kompromitować - trzeba umieć odejść z twarzą a nie gołą doopą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Andrzej70
+2 / 4

@next_1 on na polityce zarobił niezłą kasę, do golodupców raczej się nie zalicza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T truskawka90
+13 / 23

Korwin od ładnych paru lat nie ma połączenie z rzeczywistością, a teraz się okazuje, że jakby mógł to by Putinowi rowa lizał i dziękował. To już nawet prostytutka ma więcej honoru niż on.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 14 lipca 2022 o 22:18

I irulax
+6 / 10

Kowin od zawsze miesza fakty. Czasami ma rację ale czasami jak coś p***, to nie wiadomo jakie grzybki jadł rano. Kult silnej władzy jest fajny pod warunkiem, że należysz do tych 5% elity trzymającej za mordę resztę społeczeństwa. Gdyby miał wysłać swoje dzieci do manufaktury a on tyrał w kopalni od rana do nocy pracując bez żadnych zabezpieczeń już nie byłoby tak fajnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paszko_Rymbaba
+5 / 11

Lubię Korwina za to, ze nawet gdy powstaje partia odklejonych od rzeczywistości, której udaje się uzbierać jakiś istotny procent głosów (na dziś Konfederacja) to Korwin to już załatwi, aby jej stopniało. Ten facet to największy skarb przeciwników Konfederacji - strach się bać, co będzie gdy zniknie...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+9 / 15

@Paszko_Rymbaba Spoko, zabraknie Korwina, pozostanie jeszcze Braun i Mentzen :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 3

@Paszko_Rymbaba Korwin dla Konfederacji jest tym samym co Macierewicz dla PiSu. Partie aby ściągać elektorat muszą być wyraziste i wzbudzać silne emocje. Mentzen parę lat temu przyznał to wprost. Jeśli taki Korwin zniechęci 20% niezdecydowanych ale zachęci 5% to jest to sukces. Szczególnie kiedy ma się jedynie 5%. Nowe partie środka wydają się nijakie dla mas i umierają w ciszy. Nawet jeśli mają być może najsensowniejszy program dla Polski. Np. Polska Fair Play Roberta Gwiazdowskiego kilka lat temu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kar4
+14 / 14

Większość Polaków emigruje do tych okropnych państw na żółto - masochiści ;-). Co to znaczy wg niego że są opanowane przez LGBTQZ itp.? To że musisz do nich należeć, czy to że nie jest to zakazane i ścigane?
PS Nie Widzisz Korwinie, że kryterium jest proste? rosje popierają tylko kraje totalitarne Czwartego Świata.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D daclaw
+4 / 4

Czy to jest naprawdę nie do pojęcia, że pewnym ludziom, w pewnym wieku po prostu wysiada mózg? Nie bez powodu wymyślono wiek emerytalny. Zamiast cytować takie okazy jak Korwin-Mikke, Jędraszewski czy Wałęsa, należy zabrać im media, zaparzyć ziółka i wysłać na działkę albo na ryby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B borg8472
+1 / 1

Korwin wyznaje zasadę - nie ważne jak, byle by mówili. Dlatego kilku od niego odeszło i stworzyło swoją część Konfy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+7 / 7

chcialbym tylko zauwazyc ze w polsce wladza jest zarowno anty rosyjska jak i anty lgbt, podczas kiedy w brazylii jest pro-rosyjska ale tez i pro-lgbt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Z ZdzichuMalek
+3 / 3

jak on coś pieprznie to nie ma co zbierać. Niech Przeprosi i Spierd@la. Ruski kut@s

Odpowiedz Komentuj obrazkiem