Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
239 252
-

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
X Xajonek
+9 / 15

Po lewej stronie widać dla kogo jest dany strój. Trzeba pamiętać że nie każdy strój czy ubrania będą pasować i trzeba brać to pod uwagę wygląd modela lub modelki.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Adamja1
+7 / 7

No niestety,nie trudno zauważyć różnice w budowie obu pań.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
2 2020
+5 / 5

Że co? Że zarówno anoreksja, jak i otyłość są niefajne? No są.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A acotam43
0 / 8

Pani po prawej parodiuje zdjęcia i filmiki modelek i influencerek, żeby pokazać jak bardzo są one oderwane od rzeczywistości...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I Iiyrryyr3iit
+1 / 7

@acotam43 nie od rzeczywistości tylko od tej gubawej i niezgrabnej laski

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Trucker_87
+1 / 5

Dziwny trend lansowany już od jakiegoś czasu, że podstarzałe, nieco zaniedbane, lekko otyłe i generalnie obleśne ciała są na równi z tymi zadbanymi, szupłymi i wysportowanymi. Bo ktoś tam znowu czuje się urażony, że kur wa wygląda jak jakiś wieloryb. Ale kiedy wpjerdala ciastka, chipsy i zapija to słodką wodą to wtedy jest gitara, o tym już nie pamięta. Ale jak już mordę wytrze z okruchów i resztek sosu to wtedy urażenie powraca, bo on czy ona chcą przecież też być na piedestale na równi z kimś kto wkłada bardzo dużo wysiłku w to aby wyglądać i czuć się dobrze np. poprzez dietę, wyrzeczenia oraz mozolne treningi. Całą ta "ciało pozytywność" to nic innego jak zwykłe wytłumaczenie własnego lenistwa i ciągłej drogi na skróty bo np. gotować zdrowych prostych dań się nie chce i łatwiej oiebać jakiegoś fast fooda ociekającego tłuszczem. Jeśli cokolwiek musi być lansowane to na pewno powinno być to coś zdrowego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kazil19
+3 / 5

Zarówno jedno jak również drugie zdjęcie jest zaklamane (abstrahując od obróbki cyfrowej). Jedno zdjęcie zrobione od dołu gdzie zawsze wygląda się na szczuplejszego i wyższego, a pani ma buty na wysokim obcasie. Druga Pani w skarpetkach zdjęcie zrobione od góry. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
-3 / 7

Jak się jest ulaną kluchą to nie ma co liczyć na cudowny efekt

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BooBoss
0 / 0

Ty zdajesz sobie sprawę, ze ja teraz tego nie odwidzę?!?!?!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem