Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
573 603
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
S seybr
0 / 6

TVP to ściek, nie ma dwóch zdań. Uważasz, że wi internecie jest jedyna i obiektywna prawda? Grubo się mylisz. Tako Onet nie jest lepszy od TVP czy TVNu. Fak Tusk nie jest Niemcem, ale nie jest taki piękny jak siebie maluje. Za jego rządów odwalał kawał numerów. Jeden z brzegu, podniesienie vatu, akcyzy. Zabranie kawał grosza umarlakowi, podniesienie wieku emerytalnego. W Unii ze swoimi kolesiami potrafił szkodzić Polsce. Unia to żaden kołochoz. Ja mam na to skrót ZSUE. W ciągu ostatnich lat UE to reformy, którą ją cofają. UE staje się skansenem, nie jest już mocnym konkurentem dla Chin cz USA. Jeszcze uzależnienie od kacapskich złóż. Jak mówiłem z 12 lat temu, że wyjdzie to bokiem to się śmiali. Wielu moich znajomych z Polski czy UE. Efektem jest wojna na Ukrainie. Polityka Niemiec to największy rak w Europie. Mamy się dostosować do nich i być krajem satelitarnym, rynkiem zbytu i tanią siłą roboczą.

Myślę że przez taką politykę jaką mamy w UE, ona się rozpadnie. Jej czasy są policzone.

Ja w pracy usłyszałem, że prezes to mąż stanu. Kur.. śmiać mi się chciał. Zakompleksiony człowiek, który nigdy nie stworzył żadnego pieniądza. Całe życie na państwowym.

Kościół chce być ponad prawem a katotaliby będą ją bronić. Oni nie potrafią żyć z godnie z nauką swojego Jezusa, czy przestrzegać 10 przykazań. Kościół to korporacja z wieloma przywilejami, co raz więcej traci.
Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W warszawiaczanka
-2 / 2

@seybr Kiedy chodziłam do gimnazjum ogólnie w szkole panowała ogólna doktryna super UE. Miały być dotacje na rozwój gospodarki, ujednolicanie prawa gospodarczego krajów członkowskich, ruch bezpaszportowy i brak ceł. Ostatecznie wychodzi jakiś samozwańczy rząd, w którym potrafią rządzić osoby w ogóle nie będące w strukturach trzymający za mordy kraje członkowskie na smyczy zwanej „dotacje”. Szczekasz za mocno to zabieramy miche i zaraz będziesz grzeczny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E eGzu
+2 / 2

Dziwne, moim źródłem informacji też jest internet i też to wszystko wiedziałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Dinaeel
0 / 0

Miała być piękna propaganda, wyszło jak zwykle. Nawet kłamać jak PiS nie potraficie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BooBoss
-1 / 1

Jeśli każdy ateista jest marksistą to ja od teraz jestem marksistą podwójnie - z racji bycia ateistą i marksistą

Odpowiedz Komentuj obrazkiem