Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
338 350
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
O Obyczajowy
+2 / 6

@piotrKrokodyl dokladnie ;) to tylko ludzie ludziom zgotowali ten los.. a jaki sztandar ze soba niesli..? Czy to krzyz.. czy godlo.. lub swastyka.. to tak na prawde tylko ideologia ktora kontroluje ludzi i nakazuje im krzywdzic innych by czuc sie lepszym i moc wladac gorszymi..

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
O Obyczajowy
0 / 2

Sliko jezdzi po kosciele bo taka jego rola.. ale rownie dobrze nalezy jezdzic po kazdej armi, wladzy i wszystkich organizacjach ktore w mniejszym lub wiekszym stopniu degraduja cale masy ludzi na przestrzeni pokolen i walcuja ten swiat jakby byl tylko jednym z wielu dostepnych

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Maras78
-2 / 2

Trudna sprawa. Rdzenni amerykanie to wcale nie takie pluszowe misie. Zwłaszcza południowoamerykańscy. Raczej brutalni. Potępiam KK za ich destruktywne podejście do osiągnięć tych kultur, jednak wolę ofiarę w postaci chleba i wina, niż np. mnie samego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
-2 / 2

Mieli też broń palną , artylerię ,konie ,pancerze, bardziej rozwiniętą logistykę, oraz patogeny nieznanych chorób...I wcale nie mówili "Zamknijcie oczy i módlecie się " tylko czytali tzw Requerimento o przejęciu ziemi przez europejskich władców (tu do wyboru Hiszpania, Port. Anglia ,Francja -chodz każdy kraj wypracował swoje wersje tego oświadczenia ) z ostrzeżeniem że nie poddanie władzy grozi śmiercią.
Gdyby przyszli włącznie z Biblią i z gadką o zamykaniu oczu to by skończyli jak, św Wojciech lub św Bonifacy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 12 sierpnia 2022 o 15:28