Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
259 266
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Koruptos
+4 / 4

We Wrocławiu są równie bezsensowne pozycje w miejskim budżecie (i w spółkach przez miasto finansowanych). A potem płacz, że "miasto dostaje mniej pieniędzy z podatków", więc trzeba wystrzelić w kosmos ceny biletów MPK, przedszkoli, żłobków itd. Ale na iPhony, dopłacanie do stadionów, ławeczki za 150k PLN za sztukę itd. to jakoś wystarcza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D DominikZi
0 / 0

Tymczasem 3/4 wyborców Majchrowskiego:
"Głosuję na niego, bo on się już nakradł, przyjdą nowi to będzie jeszcze gorzej".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A ad33
-1 / 3

No i gra gitara, nie ma dodatkowych miejsc w żłobku bo frajerski urzędnik nakupował sobie iphonów, o co chodzi? Nawet jest na to paragraf. Czekacie aż "ktoś coś zrobi" nieprawdaż?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slayed
0 / 0

Kompetentni pracownicy powinni mieć takie przywileje. Pytanie tylko czy nasi urzędnicy są kompetentni i jeśli nie to dlaczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S supermpomem
-1 / 1

rypią ich na miliardy , np dzisiaj obsadzili kolejną złodziejkę z pcimia na stanowisku szefa energi (tak, tej którą próbowali zlikwidować i usunąć z giełdy okradając akcjonariuszy)... ale ludzi jakiś badziewny iphone zajmuje na którego stać każdego pracującego człowieka. Ja mam nie wiele różniącego sie od tego służbowego samsunga a jestem zwykłym pracującym polakiem zarabiającym poniżej średniej.
Byle jeden z poważniejszych akcjonariuszy energi byłby wam w stanie kupić walizkę tych iphonów co rok za dochody spółki w którą zainwestował.
Szokująca jest głupota tej wiochy...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 sierpnia 2022 o 20:09