Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Wspaniały występ Sary James w półfinale amerykańskiego Mam Talent! Polka zaśpiewała utwór Eltona Johna "Rocketman", za który zebrała owację na stojąco

Zarówno jury, jak i internauci byli zachwyceni samym popisem wokalnym jak i doborem utworu. Teraz trwa głosowanie widzów, a ostateczne wyniki poznamy w nocy z środy na czwartek. Trzymamy kciuki, by zobaczyć Sarę w wielkim finale!

www.demotywatory.pl
+
206 219
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P Pingwiningwin
+1 / 11

@Fahrmass No imię jak najbardziej jest polskie, w USA nie ma takiego imienia jak Sara. Ty masz zapewne korzenie mongolskie a i tak nazywasz siebie Polakiem, myślałeś kiedyś o tym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kyd

@Fahrmass do ilu pokoleń wstecz trzeba się legitymować czystą, słowiańską krwią, żeby łaskawy internauta mógł uznać kogoś za 100% Polaka/Polkę? W Powstaniu Warszawskim walczył czarnoskóry Polak. Jak zobaczysz go w niebie, przekaż mu, że za bardzo czarny był by zasłużyć na miano Polaka. Polak może być totalnym patolem, bić żonę, bić dzieci, kraść, ale póki kolor skóry się zgadza, zasługuje na większy szacunek niż mulatka urodzona w Polsce, wychowana w Polsce, znająca język, tradycję i do tego robiąca dla kraju dużo więcej pożytku niż pieprzący głupoty Fahrmass w internecie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piter189
+3 / 9

Widac zw tu sami Pisowcy sie wypowiadaja,skoro ma polski paszport to jest Polką tyle w temacie.Byl kiedys rowniez pilkarz Olisadebe i gral dla Polski a byl czarny czemu wtedy nikt nie robil z tego takiego rabanu ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar BOFH
+6 / 6

@Piter189
Bo widzisz, w Polsce rasizmu nie ma. Tylko jak jakiś Polak odbiega od „normatywu”, to już Polakiem przestaje być. Tak wygląda u nas „tolerancja”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pingwiningwin
0 / 0

@BOFH Na demotywatorach siedzi mnóstwo smutnych, sfrustrowanych ludzi którzy tylko szukają okazji żeby się na kimś wyżyć, komuś umniejszyć by choć przez chwilę poczuć się lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Piter189
-3 / 7

ogladasz siatkowke reprezentacji Polski?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jarekde
+4 / 8

Pięknie i tylko te komentarze rasistów przeszkadzają z pis kościołów z 1000 lat Polskiej tradycji nienawiści, to będzie HIT w szkołach, dajecie polaczki z 1 rzędu w kościele,zazdrośni czyjegoś sukcesu, dajecie bo nic innego nie potraficie tylko ozorami kłapać. Tępe dzidy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Sowa76
+2 / 2

No to pomijając ksenofobiczne komentarze napiszę może tylko tyle - utwór ledwo rozpoznałem po samym tekście. Niestety, to aranżacja bez wyrazu, nudna i bez polotu. Samo wykonanie również nie powala. Przy niskich tonach i słabszej emisji jakby brakowało jej momentami oddechu, potem z kolei niemal krzyczy. Naprawdę nie rozumiem tych zachwytów. Ale jest jeszcze młoda, może się wyrobi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+2 / 2

@Sowa76 Dzięki za pierwszy merytoryczny komentarz. Mam podobne wrażenia. Część "cicha" jest ledwo wyszeptana, tam w ogóle nie ma śpiewania. Aranżacja słabiutka. Jakiś tam klimat piosenka ma, ale zupełnie nie związany z utworem. Lepiej dziewczyna brzmi w górnych, głośniejszych partiach, tam pokazuje się z lepszej strony. Wręcz daje czadu. Wokalnie jest bardzo dobra, ale ma niewiele okazji żeby to pokazać. W skali od 0 do 10 jakieś 5.5 za całokształt. A w dzisiejszych czasach, to dużo.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem