Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
486 494
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
P pawelusa74
+14 / 18

Ukraine zatrzyma sie na wlasnych granicach a szkoda bo powinna isc az do moskwy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+2 / 4

@pawelusa74 . Broniąc własnego terytorium jest na prawie i ma wsparcie z zewnątrz. Gdyby przeszła do ofensywy poza własne granice to sytuacja by się zmieniła. Na taki krok mogłoby sobie pozwolić albo mocarstwo, którym Ukraina nie jest, albo duża koalicja międzynarodowa, której nie będzie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar kraken11
+5 / 7

@pawelusa74 To nic, jak już ruscy uciekną z Ukrainy i przegrana Rosji będzie faktem, to już będzie poczatek końca Putina.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+2 / 6

Nie będą. Nie można lekceważyć morale ruskich żołnierzy. Na Ukrainie jest zerowe, ale jak musieliby bronić własnego kraju... Dlatego optymalnym rozwiązaniem byłoby świetne przygotowanie do wojny, duże zapasy sprzętu i rezerwy ludzi, i wciągnięcie Rosji w długą kampanię na obcym terytorium, żeby tam tracili wszystkie swoje zasoby.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+5 / 9

@El_Polaco A czy taki jest cel Ukraińców? Podbicie moskwy? Raczej nie. Głównie chodzi o wypędzenie ich z Ukrainy.

Morale ruskich kacapów leży i kwiczy. Nigdy tam nie było wysokie. To dosłownie "cannon fodder" . Ludzie bez pojęcia o czymkolwiek. Niewiele gorzej by było wysłać na front szympansy z kałachem. Daj ruskim oddziałom skrzynkę wódki to się morale podniesie, ale skuteczność w walce spadnie XD.

Pamiętaj że baaardzo długa kampania Ukrainie też nie jest na rękę. Bo rezerwy ludzkie jednak w kacapii są wyższe. Ukraina nie może być pewna że pępowina zaopatrzenia będzie zawsze. Znowu kacapia też może spróbować podźwignąć produkcję broni. Zwłaszcza jak zawiążą się łańcuchy przemytu surowców. Do tego nie zapominaj że kacapy już ukradły z terytorium Ukrainy masę surowców, jak przez zimę by się okopali to byłoby ich jeszcze trudniej wytępić.

Ukraina sama z siebie nie ma specjalnie realnych szans na podbicie kacapii. Nie tylko ze względów surowców, broni itp, ale całego zaplecza które za tym by musiało stać. Ciężko aby 35mln kraj, ot tak se podbił kraj 150mln. No heloł.
A pamiętaj, że jeśli Ukrainie uda się wypędzić kacapów z Ukrainy wgl, to już w tym momencie putler straci kompletnie twarz nawet w kacapii. TO będzie już jego przegrana.
Znów po wypędzeniu kacapii z Ukrainy, NATO by mogło sobie na easy wjechać na Ukrainę i zaparkować. Załeński by na to przystał. A wtedy, putler by się sfajdał w majty, bo NATO nie ruszy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Xar
0 / 6

@El_Polaco morale kogo? Tej zapijaczonej zgrai nieudacznikow ktora potrafi gwalcic jeszcze we wlasnym kraju, z tak rozkradzionym sprzetem ze nie maja czego zolnierzom wysylac?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E El_Polaco
+1 / 3

@rafik54321
Odnoszę się tylko do treści demota.

@Xar

A jak było w czasie II-giej Wojny Światowej? Mimo że na początku przez fatalne dowodzenie dostawali straszne baty od Niemców, to jednak się podnieśli i mimo olbrzymich strat walczyli za mateczkę Rosję. Oczywiście dowództwo też zmieniło strategię i taktykę, a Stalin język propagandy, bo typowo komunistyczna nie działała. Ale jednak na swojej ziemi wykazali się olbrzymią determinacją.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+6 / 8

@El_Polaco Tylko że gdyby nie Lend-Lease to Niemcy wciągnęliby Ruskich nosem, bo ci nie mieli dosłownie niczego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar auto1
-1 / 5

@El_Polaco bo szkopy stosowali tak nieludzkie metody na ziemiach zsrr ze nawet nienawisc do komuny im (kacapom) przeszła. To jest powód.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 11 września 2022 o 8:10

J konto usunięte
-3 / 3

@yankers To w ZSRR byli tylko Rosjanie, innych nacji nie było, jak chociaż Gruzini, których przedstawiciel Stalin rządził 34 lata? Poza tym, sprawdź ile sprzętu SOWIECI kupili od USA, kilkanaście procent tego, co sami wyprodukowali, a kluczowa bitwa o Moskwę rozegrała się, zanim Lend Lease zaczęło w ogóle działać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+1 / 7

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Myslaca_istota
+9 / 13

Wy to źle interpretujecie, bohaterskie wojsko rosyjskie odważnie się wycofuje, a siły ukraińskie w panice je ścigają!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
0 / 6

@Myslaca_istota, genialne, hahahahahaha!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nixelad
+5 / 7

@Myslaca_istota Nie wycofuje, a zajmuje z góry upatrzone pozycje :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W Wyborca_PIS
-5 / 7

@Myslaca_istota w wiadomościach pokazywali jak Ukraińcy wyzwalają swoich którzy ukrywali się w piwnicach i im dziękowali.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N nixelad
+3 / 5

Ruscy mają długą tradycję zajmowania z góry upatrzonych pozycji z uwagi na wielkie wojska npla znikąd. Przypomnieć należy wielką wojnę ojczyźnianą i 1941 rok : we wspomnieniach z początkowego okresu wojny ruskie wojska szły w rozsypkę z uwagi na wszędobylskie niemieckie desanty na tyłach. Te desanty, pewnie tak jak i ukraińskie grupy partyzanckie pojawiały się znikąd, robiły wielkie straty i znikały przy jakiejkolwiek próbie ich wykrycia. A najlepsze - nie ma żadnych danych, by w czasie inwazji na Rosję Niemcy urządzili jakikolwiek desant...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 1 października 2022 o 22:44