Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+18
Ten demotywator może zawierać treści nieodpowienie dla niepełnoletnich.
+
617 632
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
G Gavron88
+10 / 20

@rafik54321 Aha... A źródłem tych przesłanek "nie trzymających się narracji ekspertów" jest..?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
+4 / 16

@rafik54321 "Czyli utracił mniej niż 10% skrzydeł. Samolot znaleziono kołami do góry. Pytanie jak?" - Zrobił beczkę. Aż tak trudno zrozumieć coś tak prostego?

"Jak samolot się przekręcił tak aby być kołami do góry?" - Utrata skrzydła przy ostrym manewrze robi i gorsze rzeczy z samolotem.

"Musiałby się poderwać do góry jak myśliwiec, zrobić beczkę i tak spaść" - Był podczas manewru wznoszenia (ostrego na dodatek, na cały samolot działały ogromne siły).

"To zbyt mało zwrotny samolot." - Zwrotność nie ma tu nic do rzeczy.

"Miejsce katastrofy. MAK nie chce oddać (i nie chciał) bo niby prowadzą wciąż dochodzenie, ale jednocześnie pozwolili zabetonować miejsce katastrofy? To się nie trzyma kupy." - To jak najbardziej się kupy trzyma jeśli rosja chce podzielić sąsiadujący z nią naród.

"Błędy w identyfikacji ciał. Wiadomo kto był na pokładzie, wystarczy przypisać nazwiska do ofiar. A popełniano tu błędy." - ponieważ były naciski żeby wszystko odbyło się jak najszybciej, a przy pośpiechu nie trudno o błędy. Wybacz, ale ponowny argument z pupy.

"Hangar w którym ma być wrak, jest mniejszy od samolotu." - Może dlatego że stał się bardziej "kompaktowy"? Serio uważasz że to poważny argument?

"Dlaczego wrak samolotu przez X lat był trzymany pod chmurką?" - Patrz punkt o MAK i działaniach rosji.

"Informacje o tym że nikt nie przeżył pojawiły się w telewizji mniej niż 30min po uderzeniu, kiedy jeszcze nikt do końca nie mógł nic wiedzieć." - Samolot wali w podłoże z taką prędkością rozwalając się w drobny mak. Wybacz, ale przy czymś takim dość łatwo sobie wyobrazić że ktoś z góry założy że nikt nie przeżył.

"Nie widziałem żadnej oficjalnej animacji mającej ukazać faktyczny tor lotu tego samolotu" - To nie jest ani mój problem, ani argument o jakimś zamachu.

"To nagranie z awaryjnego lądowania samolotu." - Samolot z naszym prezydentem awaryjnie nie lądował, więc porównanie z dupy za przeproszeniem. Piloci próbowali poderwać samolot, działały na niego ogromne siły, można to porównać do napiętej do granic wytrzymałości struny. Takowe siły nie działały na samolot który przedstawiłeś.

" Strona kacapska utrzymywała że piloci nie potrafili latać tymi samolotami - piloci którzy oblecieli ponad 2tys godzin z czego połowę na tupolewie...
Można by wymieniać." - Jako że w ogóle podejmowali próbę lądowania można jak najbardziej przypisać pilotom winę za tę katastrofę. Doświadczony pilot nie narażałby życia tak ważnych osobistości w tak kiepską pogodę.

"
Dodatkowo, należy też nie zapominać, że wcześniej była wojna w Gruzji - właśnie z kacapami. Lech Kaczyński tam poleciał i kolumna z nim została ostrzelana. Ciężko tego nie uznać za zamach." - Bez dowodów nie ma mowy o żadnym zamachu. Do tego organizowanie zamachu na skompromitowanego prezydenta bez poparcia to zwyczajna głupota.

Nic z tego co przedstawiłeś nie jest żadnymi "nieścisłościami", to tylko przejawy twojej niewiedzy o katastrofach lotniczych. Masz coś jeszcze, czy możemy kończyć?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Gavron88
+9 / 11

@rafik54321 "tupolewem? XD. To nie jest samolot akrobacyjny"

1. Jeśli myślisz że tylko samolot akrobacyjny może zrobić beczkę to gratuluję ignorancji.
2. Mówimy o sytuacji gdy samolot stracił część skrzydła.

"Jeśli samolot miałby dać radę się podnieść na tyle, aby zrobić beczkę, to byłby na tyle sterowny aby się nie rozbić. Jedno z dwóch." - j.w.

"Zwrotność ma dużo do rzeczy. Bo się rozchodzi po prostu o czas. Żeby wykonać taką beczkę potrzeba ileś czasu" - Samolot stracił część skrzydła, ile razy jeszcze można to powtarzać? Rany, człowieku, ty nic nie wiesz o samolotach. NIC!

Reszty nawet nie czytam, szkoda czasu i nerwów. jeśli wierzysz w brednie o zamachu i jakieś idiotyzmy nazywasz "przesłankami przeczącymi wersji ekspertów) to nic na to nie poradzę, wierz sobie w jakiekolwiek głupoty jakie chcesz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mieteknapletek
+1 / 1

@rafik54321
"Dodatkowo, należy też nie zapominać, że wcześniej była wojna w Gruzji - właśnie z kacapami. Lech Kaczyński tam poleciał i kolumna z nim została ostrzelana. Ciężko tego nie uznać za zamach."

skoro mowisz o gruzji, wspomnij tez o tym ze lecac tam, kaczynski naciskal na pilota zeby ladowal w trudnych warunkach atmosferyznych, pilot odmowil co kosztowalo go kariere, co pokazuje pod jaka presja byli piloci podczas lotu do smolenska

druga sprawa, to kwestia tego spotkania z ruskimi co ich ostrzelali, prezydent kaczynski pojechal sie z nimi spotkac praktycznei uciekajac przed swoja ochrona.

punkt 1 i 2 pokazuja pewne samobojcze sklonnosci kaczynskiego

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+8 / 8

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
+2 / 20

A świry z sekty smoleńskiej i tak będą swoje ględzić. Tu chodzi o kasę tępaki! 30 mln dla bandy nieudaczników od lutego 2014 do lipca 2022 roku, co daje nam 297 tyś miesięcznie od początku działalności! Fundujecie im majątki i luksusy, a sami wierzycie w gówno teorie o eksplodujących parówkach, bombach termobarycznych i innych syfach, które nie mają za grosz poparcia w czymkolwiek!
TO BYŁA KATASTROFA! Do tej najprawdopodobniej doprowadził jeden z dwóch debilnych bliźniaków, bo chciał być cwańszy od pilota i tak się to skończyło.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
0 / 2

Ja jestem zaskoczony.

Bo to oznacza, ze zamówili ekspertyzy od kogoś kompetentnego a nie od szwagra któregoś z czlonków. Dla mnie to olbrzymie zaskoczenie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+2 / 4

Kościół smoleński w te wyniki NIE WIERZY

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Elathir
+2 / 2

@agalaura dowody konkretne są w reportażu Piotra Świerczka o którym wspomina artykuł. Polecam obejrzeć.

I nie, to ze pracuje dla TVN nic nie zmienia, bo wywiady przeprowadzane przez niego wskazują na problem jednoznacznie do tego stopnia, że kilka osób odważyło sie złożyć pozwy przeciwko Macierewiczowi, bez konkretnych podstaw by się w to nie bawili (jak Czarnek co groził pozwem Tuskowi ale na grożeniu się skończyło bo wiedział, że w sadzie nie ma szans).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Zbychu_Zychu
-2 / 2

Ja jestem zaskoczony faktem jak durną mamy opozycję w tym kraju.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem