Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
511 520
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
-3 / 15

Zaje***e XD... Boki zrywać haha... Idealna aluzja do aktualnej sytuacji ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-3 / 9

@VictorJabu wywiad i wojnę elektroniczną NATO - no niech ci będzie.
Połowa ukraińskiego sprzętu jest rodem z kacapii, drugie pół to sprzęt NATO. Bo Ukraińcy zdobyli bardzo dużo sprzętu po kacapach.
Wyszkolenie wojska - raczej oficerów to owszem, szkolili się u nas :) . To tylko pokazuje że nasze wojsko niższego szczebla radzi sobie bardzo dobrze, to generalicja obsadza debili XD.

Więc nawet kacapia nie walczy z NATO. Walczy z krajem który w NATO tylko jedną nogą jest. Gdyby wojska sojuszu miały tam wjechać na bogatości to putlerek by miał na wschodniej flance do powstrzymania około 250tys żołnierzy (gdyby każdy kraj NATO wysłał od siebie 10% sił zbrojnych).

Do tego nie zapominaj że te pierwsze dni walk, to Ukraina była wtedy pozostawiona sama sobie. Ukraińcy zatrzymali kacapskie natarcie NIM wsparcie wolnego świata do nich dotarło. I sam fakt, że kraj wielokrotnie mniejszy, nawet przy zewnętrznym wsparciu jest w stanie spuścić taki srogi wpie***l niby 2giej armii świata, to heloł.
Powiedzmy prawdę w dziób, kacapia to najpewniej nie łapie się nawet w pierwszej 10tce armii świata. Drugą armią są zdecydowanie Chiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
-2 / 10

@VictorJabu Widać cały rozum też zapewniają kraje NATO, a Tobie nieststy nie dali. Twierdzisz, że Ukraina przed wojną nie miała włąsnego sprzętu, wyposażenia, wywiadu, że nie mieli SZKOLEŃ? To czym oni obronili Kijów w pierwszych dniach inwazji?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+1 / 1

@Geoffrey widać o ocenach że ruskie trolle przeszły do zaciętej kontrofensywy na wschodzie natowskiego internetu XD.... Póki co jednak ich pseudonatarcie zostaje miażdżone prawdziwą sytuacją na froncie XD....

Myślałem że nasze wojsko jest w rozsypce w kwestii dowodzenia, ale patrząc na kacapów, to jakby połowa naszej armii, miała swobodę w prowadzeniu działań (patrz polityk to bankomat XD, bez władzy decyzyjnej), to myślę że Sylwestra byśmy mogli na easy świętować w Moskwie, która już by była naszym miastem XD.

Jak się już Azerbejdżan stawia kacapii i te kacapskie gnoje nic nie robią (chodzi o atak Azerbejdżanu na Armienię XD).

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mudia
-1 / 11

[sarkazmModeOn]No to w takim razie ilu żołnierzy straciło NATO przeciwko któremu walczy Rosja? Jakoś nie wiedzę masowych pogrzebów na naszych cmentarzach. To chyba nie świadczy zbyt dobrze o rosyjskiej armii, ze sama w tym czasie traci tylu ludzi [sarkazmModeOff]

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G Geoffrey
+2 / 14

- Rosja walczy z całym NATO i dlatego straciła 53 tysiące żołnierzy.
- A ilu żołnierzy straciło NATO?
- jeszcze nie pojawili się na polu bitwy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K konto usunięte
-2 / 10

@Geoffrey
Świetne :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Loganesko
-5 / 13

I myk, w komentarzach ból dudy proruskich onuc... Konfa lubi to!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem