Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
769 784
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
K Kujak11
+2 / 4

@kibishi
Wygląda, że dużo za mało!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar YszamanY
+6 / 18

@fissiu to typowy socjal ,ale to akurat ci nie przeszkadza ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bajk4
+5 / 13

@fissiu Boli. W myśl przysłowia. "Wszystkim po rowno, dla nas (gorników) wszystko, dla was gów*o".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S skrajnie_centralny
+12 / 20

Najlepsze, że węgiel jest wydobywany i ten kto ma znajomości może go spokojnie kupić, po cenach DUUUŻO niższych niż na składach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pisac_jeb
-1 / 1

@skrajnie_centralny
Skadże te wiadomosci wziales? Jakies zrodlo powazne czy wymysliles to siedzac na tronie, w ramach kolejnej teorii spiskowej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lokutus
+11 / 11

Codziennie odprawiam pełne pociągi węgla do Niemiec Francji Czech... A unas brak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Teodozja123
+8 / 8

Jak to mówią: głupi ten co daje, głupszy ten, co nie bierze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
+6 / 6

@dzikirybnik Jakie głupoty? Górnicy zawsze byli traktowani jak skarb narodu. Jak się dawniej chciało kupić meble, motocykl, dywan, czy auto to od górnika bo zawsze byli pierwsi w kolejce i na to mieli talony, kartki, deputaty i wszelkie niedostępne dla innych przywileje. Pączki w maśle, które w dzisiejszych czasach w większości przepi***ą dotowanie ze SP nie będzie pod ziemią póki żyją bo większość górnictwa dzisiaj to spasione zarządy. Szacunek mam tylko dla tych co na dole naprawdę zdrowie i życie narażają!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kamarta90
-3 / 11

To idź i zostań górnikiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sosen9
+7 / 7

Dostanie deputat 8t mimo, że mieszka w bloku:)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
N Nickt4u
0 / 0

ja gornikom nie zazdroszcze

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pisac_jeb
+2 / 2

Gornikow nalezy KROCIUTKO za morde wziac. Administracje, pracownikow biurowych, wszystkich, ktorzy nie pracuja fizycznie pod ziemia, NATYCHMIASTOWO pozbawic wszelakich dodatkow.
Gornikow pracujacych pod ziemia, stopniowo pozbawiac wszelkich dodatkow, a jakiekolwiek deputaty weglowe wyplacac w formie ekwiwalentu uzaleznionego od sredniej placy.
Najwazniejsze jednak jest sprywatyzowanie przemyslu wydobywczego. Wolny rynek sam wyprostuje sytuacje. Podaz i popyt sa wzajemnie zalezne.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M Malgie
0 / 0

To nalezy zmienić przepisy a nie szczuć na niewinnych ludzi, ani deputatu ani dopłaty do węgla nie kradną należy się im to w świetle obowiązującego prawa. Poza tym deputat jest bardzo często tylko kwotowym dodatkiem do wynagrodzenia, a jego wartość nie ma żadnego przełożenia na rynkowe ceny węgla.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Senites
0 / 0

Widzę, że politycy Pis-u świetnie wykonują swoją misję skłócenia już i tak podzielonego społeczeństwa. Źli górnicy, złe kobiety, które chcą robić sobie aborcję codziennie, zły Putin, który rozpętał wojnę na Ukrainie, ale to Polska cierpi itd. A wy rodacy zamiast trzeźwo spojrzeć na to co się dzieje jedynie widzicie, że komuś jest "lepiej" bo ma przywileje. Pytam więc skoro tak autora jak i część komentujących boli to, że górnicy mają 8t węgla deputatu, że policjanci, wojskowi i strażacy mogą przejść na wcześniejszą emeryturę to dlaczego nie idziecie do tych zawodów? Ponadto dlaczego czepiacie się górników skoro to rząd Pis-u tworzy buble prawne, które pozwalają na ubieganie się przez x osób zamieszkujących ten sam budynek do ubiegania się o dopłatę 3 tyś, która nota bene nie musi zostać wydana na zakup opału, a można kupić sobie nowego ajfona. Serio ludzie nie kumacie, że to nie dana grupa społeczna przyznaje sobie deputat, premie, przechodzenie wcześniejsze na emeryturę tylko politycy, którzy chcą kupić sobie głosy? Morawiecki wiedział o dużym prawdopodobieństwie wybuchy wojny na Ukrainie, wiedział o wzroście inflacji dlatego też majątek przepisany na żonę zainwestował w obligacje gwarantowane czyli jego inflacja nie dotknie. Żyjemy w państwie z kartonu rządzonym przez ludzi myślących jedynie o swoim interesie, a sami na to pozwalamy, żeby 460 ludzi doprowadziło prawie 38 mln Polaków do coraz mniejszej zamożności i dodatkowo robiąc nas stado posłusznych owiec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem