Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
644 661
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar mygyry87
+6 / 8

W mediach pojawiło się wiele informacji sugerujących, że mimo oddania Baltic Pipe do użytku, nie zostaną wykorzystane maksymalne moce przepustowe gazociągu. Spotkało się to z reakcją PGNiG, które opublikowało oświadczenie w tej sprawie.

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami związanymi z wykorzystaniem gazociągu Baltic Pipe, którego uruchomienie zaplanowano na 1 października, wyjaśniamy, że PGNiG wykorzysta przepustowość gazociągu zaplanowaną na ten rok w 100 procentach.
Zabezpieczone są również dostawy gazu na cały sezon grzewczy 2022/23. Dlatego rozpowszechnianie informacji, że gazociąg Baltic Pipe będzie pusty należy traktować jako dezinformację, której celem jest wzbudzanie niepokojów i niepewności u opinii publicznej
Jak podkreślono, „PGNiG w ostatnich tygodniach zabezpieczyło dodatkowe kontrakty na zakup gazu od firm działających na Norweskim Szelfie Kontynentalnym, o czym informowaliśmy przy okazji konferencji wynikowej za I półrocze i II kw. 2022 roku”.


Ciekawie się zapowiada

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 23 września 2022 o 11:58

avatar mygyry87
+6 / 8

@PeterGabriel44 rozumiem, że jesteś upośledzony i wklejenie stanowiska PGNiG powoduje u ciebie zacisk zwieracza?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Q Quant_
+4 / 6

@PeterGabriel44 - mygyry 87 zdementował fałszywą informację rozpowszechnianą przez ruskich trolli, do których Ty najwyraźniej również się zaliczasz skoro bronisz kremlowskiego bełkotu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adesk
-1 / 3

@mygyry87 No i maja racje - zaplanowano na ten rok 0m3 i wykorzystaja to w 100%...
ech. A pis i tak wygra.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapustin_
-1 / 9

No i świat się zgadza, PiS jest do d.... Tyle że jak znam życie, za parę dni się okaże, że artykuł w money.pl to zwykły fejk. I wtedy nikt nie przeprosi za powielanie fałszywych informacji, a gimbaza dalej będzie plusować demota.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Spongostan
+1 / 1

Baltic pipe mógł być oddany już 10 lat temu gdyby Miller go nie uwalił. To wina zdrady sle nie pisu

Odpowiedz Komentuj obrazkiem