Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
-1 / 11

Ja również złożyłbym papiery, jeśli byłaby niezgodność co do wyboru kandydata w wyborach, również prezydenckich.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 6

@bartoszewiczkrzysztof ja ze swoją Panią to mam fart że nie będziemy musieli się rozwodzić, łazić na jakieś rozprawy rozwodowe, a po prostu się rozejdziemy gdy coś się zacznie psuć między nami i nie będziemy tego w stanie naprawić w żaden sposób.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C Clayton
+2 / 14

@Pasqdnik82 Twoja pani pozwoliła ci napisać o tym na demotach?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+5 / 5

@Clayton bez sensu ten komentarz. On nie napisał, że jest pantoflem, tylko, że nie wziął ślubu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@Clayton nawet mi dyktowała co mam napisać pajacu :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ShadowUser
+6 / 8

Ktoś mi wytłumaczy w jaki sposób chrapanie jest jesy "normalną" przyczyną zakonczenia małżeństwa?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Slayed
+1 / 3

@ShadowUser Chłop chrapie, okazuje się, że to coś poważnego, i umiera we śnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+3 / 3

@ShadowUser jeśli facet chrapie tak że sąsiadów budzi, a nie chcę iść do lekarza lub zrobić operacji, to jakie inne wyjście widzisz? Nie wysypianie się do końca życia?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ShadowUser
0 / 4

@Livanir um, ja jedynie zwrocilem uwagę że stawianie chrapania obok tak poważnych rzeczy jak zdrada to chyba nie do końca normalne. A odpowiadajac na twoje pytanie to faktycznie najlepiej pojsc po jakies leki czy coś, a jak nie działają to zawsze jest cos takiego jak najzwyklejsze zatyczki do uszu za jakieś 5 pln. Tak wiem zaraz pewnie zobacze caly elaborat o tym jak zatyczki uwłaczają godności i tym podobne. Nie wiem rozwód "bo ktoś chrapie" to juz jest jakis kosmiczny poziom absurdu i dziwie sie ze Ci się to nie rzuca w oczy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Livanir
+1 / 1

@ShadowUser zatyczki mają wiele minusów. Są niewygodne, co można jeszcze przeżyć, i jednak ciężko usłyszeć budzik. A co najważniejsze, słuchawki jednak tak rewelacyjnie nie działają i ciągle może to być kłopotliwe.
Aczkolwiek t tutaj jest inny problem nie wprost powiedziany- jeśli ktoś nie chce podać się zabiegowi by polepszyć partnerowi u sobie komfort życia, to też coś jest Bielak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S ShadowUser
0 / 0

@Livanir jak jedna osoba chrapie to tylko druga zakłada zatyczki więc ta chrapiąca już budzik usłyszy na spokojnie. Jest minimalna szansa że dobiorą sie 2 osoby gdzie jedna niewyobrażalnie głośno chrapie, a druga ma tak niesamowicie płytki sen że faktycznie zatyczki nie pomogą (one serio bardzo dobrze wygłuszają), ale to naprawde margines i chyba bezsensu żeby o tym rozmawiać. Co do zabiegu specjalnie się nue wypowiadalem bo sie na tym nie znam, tz nwm jaka jest skutecznosc, jakie ryzyko, skutki uboczne, przeciwwskazania itd, dodając do tego to że np ktos moze sie panicznie vać jakichkolwiek zabiegów to jestem w stanie zrozumieć taka osobę, jeżeli chodziłoby o samo lenistwo (co również jest raczej marginesem przypaków) to mogę się zgodzić że coś jest faktycznie nie tak. Czyli wsm podsumowując jedyna sytuacja jaka ja w tym kontekscie widze zeby "normalnym" nazwać rozwód z powodu chrapania jest dobór 2 osób takich jak wczesniej opisalem głośne chrapanie - lekki sen, w połączeniu z tym ze partner ani nie boi sie operacji ani nie ma do niej przecuwwskazań, tylko nie chce jej dlatego ze ma zwyczajnie ciebie w dupie. Ale w takiej sytuacji rozchodzi sie o problem tego "mienia w dupie", a nie chrapania.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Albiorix
+2 / 2

Rozwiodłem się bez szukania winnych, za obopólną zgodą, przez pocztę. Nie byłem nawet z byłą żoną ani razu w sądzie, nie wydaliśmy nic na prawników.
Wada: nie wyniosłem żadnych pieniędzy z oddziału majątku. Najwięcej zyskał bank.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar SteveFoKS
+3 / 3

coś mi się zdaje, że urażone ego przeważyło na intelektem przy tych pozwach

Odpowiedz Komentuj obrazkiem