Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
816 827
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
R rogeros123
+11 / 13

Przecież te ćwoki pisowskie nie mają w swoich szeregach nikogo uczciwego i normalnego. Samo szemrane towarzystwo stojące na bakier z prawem, zdrowym rozsądkiem, myśleniem, wykształceniem, albo powaleni religianci albo cwani karierowicze z pod budki z piwem, robiący kariery na przekretach, donosach i kradzieżach ja cały Obajtek i jemu podobni. To kogo oni mają wybierać ?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 4

@mygyry87 No ok, ale tutaj nie widzisz chyba pewnej różnicy.... bo te osoby, które wypisałeś, zostały wybrane przez ludzi w wyborach.... a nie powołani przez jakiegoś ministra.... Ja widzę różnicę, Ty nie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-2 / 2

@Pasqdnik82 jaka różnica między tym, ze ludzie wybierają krętaczy i złodziei od tego, że wybierają pozornie czystych którzy zatrudniają złodziei i krętaczy? Jedni i drudzy są z namaszczenia partii a wyborcę traktuje sie jak debila którym zresztą jest, skoro wystarczy umieścić najgorszą świnie na szczycie listy, żeby dostał immunitet, gdy się pali pod tyłkiem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+1 / 1

@mygyry87 Widac nadal nie rozumiesz,,, jest różnica że ktoś na kogoś głosuje, a ktoś mający wpływ na nominacje kogoś mianuje :) na krętaczy zagłosowałow wielu ludzi i mamy zjednocznoną spiero... inę przy władzy.... do tego ktoś z tej spie..iliny jeszcze mianował jakiegoś spie...linowego gościa na pewne stanowisko :) a tym o których piszespóki z jakoś Zero nie postawił zarzutów... więc jest to jedynie bicie piany od lat :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 29 września 2022 o 1:11

avatar mygyry87
-1 / 1

@Pasqdnik82 nie bo do Sejmu nie głosujesz na kogoś a de facto na partię, nie masz tak samo żadnego wpływu kogo obsadzą ministrem, premierem itd. Kaczor może w każdej chwili żonglować głównymi osobami w państwie co zresztą się już zdarzało.
Jak ich wszystkich widzę to mnie naciąga.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@mygyry87 no tu fakt, ale dwie osoby które wymieniłeś zostały wybrane w wyborach samorządowych, a w tym przypadku głosujesz na konkretne osoby.. .ich nikt z partii nie mianuje prezydentami poszczególnych miast.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@Pasqdnik82 a kto wystawia swoich kandydatów? Ilu z nich nie jest związanych z partią? Jak nie jest przydupasem ryżego albo kaczora to może zapomnieć o poparciu partii a co za tym idzie wygranymi wyborami.
Więc to partia pomimo poważnych zarzutów wystawiła ich pod swoim szyldem do wyborów samorządowych.
Widzisz podobieństwo?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 0

@mygyry87 i tu masz rację ale zrozum że ja mówię o bezpośrednim głosowaniu na daną osobę i w takich wyborach akurat nie chodzi o to żę "PO czy PiS dostanie tyle głosów. to że ktoś kandyduje z ramienia czyjejś partii to nie ma znaczenia ( u mnie w samorządpwucj też kandydowali i z PiS i z PO i z PSL... ale wygrał ktoś nie związany z nimi

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
0 / 0

@Pasqdnik82 ja cię rozumiem, tylko zobacz jak wygląda sposób manipulowania Baranami zwanymi wyborcami, dlaczego Gawłowskiego z całą paletą zarzutów i chyba po dwóch aresztach śledczych nagle dostaje pierwsze miejsce na liście do senatu? Było oczywisty, że zostanie wybrany = immunitet.
I tak sie kreci w tym szambie, taki pozorny wybór.
Ponieważ większość jest bezmyślna a teraz chcą zmian, gdzie wszystko wskazuje, że większość dostanie PO, jaka to niby będzie zmiana?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A konto usunięte
+4 / 4

pani co się nazywa jak ruski krążownik nie ma szczęścia do kadr
a chachmęt w pisie to raczej standard niż wyjątek

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gonzor73
+4 / 4

Bardzo mocno zwężająca się czaszka od uszu w górę, świadczy o małej pojemności czaszki, a tym samym o mniejszej przestrzeni jaka może zająć mózg.
Obawiam się, że mogło zabraknąć miejsca na kilka klepek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+4 / 4

@gonzor73 . Ale dolna część mocno rozbudowana, więc do chapania przystosowana znakomicie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Speerek_Jagodowy
0 / 4

To są standardy każdej władzy. PiS różni się tylko tym że jest całkowicie bezczelny, bo wciągnął w kradzieże także olbrzymie masy polskiej wspólnoty bandycko-żebraczej w postaci madek pięćsetplusowych, emerytów i patologii. Teraz jeszcze dadzą prawa wyborcze Ukraińcom i będą im płacić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem