Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
1:05

Kiedy w żadnym sklepie nie ma dywanu który ci się podoba, zrób go sobie sam

www.demotywatory.pl
+
680 687
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+3 / 3

Za dragon ballem nie przepadam, ale trzeba docenić fach w ręku. Wyszło idealnie ;) . Mój siostrzeniec by był zachwycony takim.

Ktoś wie czy być może ten człowiek prowadzi jakiś kanał, tudzież inne prace w jego wykonaniu?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
V VaniaVirgo
+3 / 3

Jak ktoś coś umie robić, ale tak serio umie, to obserwując go, ma się wrażenie, że to takie proste.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pawel_Kot
+3 / 3

Podziwiam ludzi, którzy robią zamiast kupić. Wolę brzydkie zrobione samemu, niż piękne ze sklepu. Pociesza jedynie, że za każdym kolejnym zrobieniem wychodzi ładniejsze. :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 2

@Pawel_Kot Zdradzę ci pewien sekret. Im lepsze, im precyzyjniejsze, im bardziej wyspecjalizowane narzędzia posiadasz tym łatwiej zrobić robotę dobrze ;) .

Przykładowo wymiana łożyska w samochodzie. Najpierw trzeba wyciągnąć zwrotnicę i potem te łożysko usunąć. Opcji jest dużo. Najbardziej toporna i obarczona największym ryzykiem niepowodzenia, metoda "bez młota to nie robota" XD. Można próbować wycisnąć na imadle lub jakimiś śrubowymi ściągaczami "made in garage" (w stylu kawał rury, długa śruba, podkładki itp), no i opcja pro - prasa hydrauliczna :P .

I tu z tym dywanem jest niejako podobnie. Facet ma pełne zaplecze narzędziowe do wykonania takiego dywanu. Nie odejmuje mu to kunsztu w żadnym przypadku, ale to tłumaczy czemu mu to idzie tak sprawnie. Gdyby miał to szyć ręcznie to byłoby duuuużo gorzej XD.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Thevipervip
0 / 0

Ten koleś zajmuje się tym zawodowo, ma materiały, sprzęt i umiejętności. Jakoś nie wydaje mi się że każdy może zrobić sobie samemu dywan, no chyba rzucona szmata na podłogę pod to się zalicza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem