Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
142 147
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
E El_Polaco
+5 / 5

To akurat żadna tajemnica. To jest też przyczyna rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Byli przekonani, że mogą sobie na to pozwolić, bo USA szykuje się do konfrontacji z Chinami i nie ma sił ani środków na poważne zaangażowanie w Europie. No i się pomylili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Laviol
+4 / 4

A powiedz komuś, ze kupując u Chińczyka szkodzi sam sobie. Weźmie i cię zje, bo przecież tanio.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 1 października 2022 o 14:39

K kikurenty
-1 / 5

Już nas nakręcają do wojny z Chinami. Ja się na żadną imprezę wywołaną przez globalistów nie wybieram. Autorowi tego gniota jak śpieszno do okopów to może zapisać się na ochotnika do wojsk ukraińskich, a nie pisać kocopoły, bo chińczycy są mi tak samo bliscy jak amerykanie

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R repetytor
+2 / 2

@kikurenty Masz racje tylko mało kto dostrzega że reszta świata dąży do tego samego co chiny,jak inaczej nazwać te same systemy monitoringu zewnętrznego i wewnątrznego? U nas będzie się to ubierało w demokrację,obronę całości społeczeństwaa nie odrębnych jednostek tak to już jest z tą socjotechniką:D Odpowiednio ubrany we frazesy bubel łatwiej przełknąć:D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
0 / 0

@kikurenty Ok. Czy mógłbyś mi zapłacić moją szpiegowską pensję? Bo ja żadnej nie dostałem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-2 / 2

@Prally Mam mam ciekawsze wydatki niż sponsorować propagandowców i podżegaczy wojennych. Ale nie martw, zapłacą ci żołd, jak będziesz się tukł z tymi niedobrymi chinolami. Cierpliwości. Oczywiście możesz za darmo przelewać swoją nienawiść do chińczyków w okopie pod Pekinem.

PS. Mam nadzieję za masz wojskową kat. A

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 2 października 2022 o 8:49

P Prally
+1 / 1

@kikurenty No, właśnie zachowałeś się jak Chińczyk z wypranym przez partię mózgiem. Nie rozruszniasz krytyki chińskiego rządu dyktatorskiego, od krytyki Chińczyków i jeszcze mylisz to z nienawiścią.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+2 / 2

@kikurenty Podżegaczy wojennych? To Chiny chcą wojny z Tajwanem, bo im przeszkadza że istnieją drugie, małe Chiny, niezależne od rządów ich dyktatury pseudokomunistycznej.

Wolałbym uniknąć wojny, ale inne kraje powinny poważnie podejść do problemów tu wspomnianych i nałożyć na Chiny sankcje za wspomniane trucicielstwo, oraz zacząć internować lub zatapiać ich trawlery kradnące ryby z wód międzynarodowych i wód innych państw.

W dodatku Chiny robią ze swoich obywateli zindoktrynowane zombie jak Korea Północna. Cały czas okłamują ich i wmawiają że oni nic złego nie zrobili, a wszystkiemu winny jest Zachód. Nie potrafią nawet przyznać się przed własnymi obywatelami, że Mao był idiotą i zbrodniażem.
Jak tak dalej pójdzie, to może kiedyś dość do tego, że to chiński naród usilnie będzie się domagał wojny np. z USA, a partia spełni to życzenie, żeby utrzymać się u władzy.

Nie wspomnę już o tym, że mają u siebie obozy koncentracyjne w których zamęczają Ujgurów, Tybetańczyków i dysydentów politycznych, oraz na masową skalę kradną własność intelektualną innych państw. Zdarza się że nawet polskie firmy są okradane przez Chiny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
-2 / 2

@Prally "Wolałbym uniknąć wojny..." kontra pierwsze zdanie z demota "Po wojnie Ukrainy z Rosją, świat może czekać ROZPRAWA z znacznie większym PRZECIWNIKIEM." To się zastanów chcesz się naparzać z chinolami czy nie bo nie rozumiem o co ci chodzi?

Co do reszty nikt ci nie karze kupować towary made in china. Sam nie jestem zwolennikiem socjalizmu i komuny. Ale niestety cały świat idzie w tym kierunku i to znacznie szybciej zabierają nam wolność niż ci się wydaje. Chińskie władze kłamią, ruskie władze kłamią i władze świata zachodniego kłamią. Sam podałeś przykład mega kłamstwa i hipokryzji bo myślisz że świat zachodni nałoży sankcję na chiny za trucie środowiska, skoro przeniósł wszystkie uciążliwe dla środowiska procesy technologiczne do Chin, by na papierze być ECO? I co teraz mają zrobić władze np. UE? Dać sankcje na chiny i przenieść z powrotem trucicielskie gałęzie przemysłu do siebie? A później dać sankcje na ... samych siebie?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Prally
+1 / 1

@kikurenty Wiesz, to że ty błędnie rozumiesz logiczne znaczenie podstawowych słów w j. polskim, to już jest twój problem i ja niewiele mogę na to poradzić. Nawet jak wytłumaczę, to się będziesz upierał przy swoim.

Polecałbym zapisać się na filozofię, przynajmniej na półtora roku żeby przejść pełny kurs z logiki.
Jak nie pomoże, to niestety już tylko psychiatria, ze wskazaniem na psychozę urojeniową.

To o pierwszym paragrafie. Co do drugiego, to mylisz skutki z przyczynami. A i owszem, są technologie pozwalające na wytwarzanie dóbr bezemisyjnie, włącznie z produkcją stali.
W dodatku szybka konsumpcja jest bez sensu. Emisje można bardzo ograniczyć wracając do starych sposobów użytkowania jaki funkcjonował jeszcze kilka dekad temu; tzn. że produktu używasz przez dziesięciolecia, i pozbywasz się go nie dlatego że jest zużyty, tylko z innych powodów i nie trafia do śmietnika, a na rynek wtórny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 października 2022 o 18:40