Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
240 250
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
A asdf34
+7 / 9

A dziecko zostało też wymazane z listy uczniów tej szkoły.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar JanuszTorun
+4 / 4

No przecież każde dziecko odrabia lekcje (w ubraniu) w wannie.
Chcieli tylko zobaczyć zdjęcie, jak to wygląda.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M marcinn_
+1 / 1

Takie zadanie dostałacała klasa. Rodzice tej dziewczynki zareagowali i ich córka została wypisana z listy uczniów. Pewnie czarnek będzie brał przykład...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+1 / 7

A szkoła jest chrześcijańska. Przypadek? Czy może uczenie młodych dzieci uległości wobec księży?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 6

@BruceD , ty to masz naprawdę silnie zakodowane - chrześcijaństwo = ksiądz. A nie słyszałeś o chrześcijaństwie bez księży?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+2 / 2

@adamis62 Nie ma większego zła niż jakakolwiek religia. Ileż to osób zginęło i ginie w imię boga?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-3 / 3

@BruceD, cóż....., to akurat kłamstwo (mnóstwo razy obalane choćby tu, na Demotach) udłubane przez komunistów.
Gratuluję autorytetów! :-)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B BruceD
+2 / 2

@adamis62 To bardzo proszę, obal. Udowodnij, że nikt nigdy nie zginął przez religię. I co dobrego takiego przyniosła na przestrzeni lat.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-3 / 3

@BruceD ręce opadają. Gdzie ja napisałem, że religie nie mają nic na sumieniu??? Nie mam zamiaru bronić fanatycznie religii, tak jak ty fanatycznie je atakujesz. Fanatyzm zaślepia obie strony. Ofiary ideologii ateistycznych, tylko w XXw , liczy się w setki milionów.

Żadna religia, chyba poza islamem, nigdzie wprost nie usprzwiedliwia zabijania NIEWINNYCH ludzi. A już zarzucanie tego chrześcijaństwu jest wyjątkowym świadectwem niewiedzy. Tak ty naprawdę nie masz bladego pojęcia co głosi i jakie zasady życia ma chrześcijaństwo. Dla ciebie chrześcijaninem jest każdy kto się takim deklaruje,bez względu na to, czy jego postawa zgadza się z nauką Jezusa. Ty byś każdego przebranego i uważającego sie za Elvisa za takiego uznawał. Dlaczego tak jest? Bo jesteś zaślepiony ideologią. I to tak bardzo, że w ogóle tego zaślepienia nie zauważasz.

I przyjmij w końcu do wiadomości, że katolicyzm (jedyna religia o aspiracjach chrześcijańskich, którą znasz) nie ma z chrześcijaństwem nic wspólnego. Uważasz się za inteligentnego a dałeś się oszukać biskupom i papieżom jak dzieciak i uwierzyłeś, że są chrześcijaństwem.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A adamis62
-2 / 2

@BruceD, a w kwestii co dobrego przyniosło chrześcijaństwo? Będę pisał o nim, bo inne religie znam zbyt słabo, żeby się tu wymądrzać jak niektórzy wrzucający wszystko do jednego wora.

Otóż wiedź ( I nie obchodzi mnie, czy to uznasz. To są fakty), że chrześcijanie walczyli i doprowadzili do zniesienia niewolnictwa. Bardzo aktywnie wspierali i chronili zbiegłych niewolników. To chrześcijańscy przedsiębiorców Anglii pierwsi zaczęli dbać o swoich robotników wprowadzając ograniczanie dnia pracy, nie zatrudniając dzieci, dając im darmowe szkoły, ubezpieczenia od wypadków, emerytury. Chrześcijanie (używając tego określenia nie mam na myśli katolików) pierwsi zaczęli prowadzić domy dziecka gdzie szanowano dzieci. Robili to wszystko bez rozgłosu a potem przyszli socjaliści i przypisali sobie te wszystkie zasługi bo byli głośni i zaborczy.
Osobiście znam kilkadziesiąt osób, którym Chrześcijanie pomogli wyjść z narkomanii, alkoholizmu, bezdomności czy bandyterki dając im dom, pracę i pomoc w zmaganiu się z uzależnieniami. Takich na świecie są miliony. Są międzynarodowe i lokalne organizacje pomagające takim ludziom. Znam kilka chrześcijańskich rodzin, które przyjęły sieroty z domu dziecka, w tym kalekie, dając tym dzieciom nowe, normalne życie. Niedawno taki usynowiony przez chrześcijańską rodzinę chłopak, który urodził się bez nóg i jednej ręki, i ktorego w szpitalu porzuciła ateistyczna matka, obronił pracę magisterską na studiach prawniczych, i nawet się ożenił. Takich rodzin na świecie są miliony.
Piszę tu tylko o drobnym, znanym mi osobiscie wycinku chrześcijańskiego dobra. Skala takiej działalności na całym świecie jest ogromna. Ty jednak wolisz postrzegać chrześcijaństwo tylko i wyłącznie poprzez bardzo wąski zakres zła popełnianego przez katolicyzm, który chrześcijaństwem nie jest, bo to ci pasuje do twojej ideologii.
Dla ciebie to wszystko, o czym pisałem to czywiście przejawy zła chrześcijan, tak?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem