Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
308 325
-

Komentarze ⬇⬇

Zobacz także:


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar bartoszewiczkrzysztof
+5 / 11

I jak znam życie, będzie im to zaliczone. Ziobro dopilnuje.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
-4 / 16

A niech se łazi. Swoją drogą pokazuje to idealnie polską prawicę. Jak trzeba bić strajkujące kobiety to ekipa się skrzyknie i znajdzie. Jak trzeba patriotycznie przejść się ulicą to trzech typów przychodzi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 3 października 2022 o 20:42

A aduwski
-2 / 6

@lolo7 to jest nic, jak trzeba było chodzić w bezsensownych pochodach (np KODu albo innych) to były tłumy, to samo jak co jakiś czas wyciągna z kieszeni temat zaostrzenia/złagodzenia prawa do aborcji itp. rzeczy które nie mają istotnego wpływu na życie większości ludzi (nie chodzi mi o obronę, któregoś stanowiska tylko o skalę wpływu tego czy owego na życie przeciętnego człowieka). Natomiast jak na prawde są atakowane wolności człowieka, cenzura, zamordyzm, inflacja itd. możnaby wymieniać bez końca to jest cichutko i każdy zajęty swoimi sprawami grzecznie wykonuje polecenia i jeszcze pilnuje innych żeby też to robili :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lolo7
+2 / 2

@aduwski
Czy ja wiem. Ograniczenie dostępności bezpiecznej i legalnej procedury aborcji (jako ograniczenie praw reprodukcyjnych) uderza zasadniczo bezpośrednio w każdą kobietę w Polsce niezależnie czy popiera aborcję czy nie więc mamy tu już całkiem dużą ilość osób. KODziarze natomiast strajkowali przeciwko działaniom PIS, więc zasadniczo... Przeciwko wszystkiemu temu dzięki czemu teraz mamy inflację, zamordyzm, cenzurę, czarnkową edukację, ziobrowe sądy. Innymi słowy zaatakowałeś jedyne grupy, które strajkowały przeciwko temu co Ci przeszkadza.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A aduwski
-3 / 3

@lolo7 Nieprawda, KOD strajkował od początku zanim jedynie słuszna partia zaczęła jeszcze cokolwiek robić, a kiedy na prawdę pojawiły się powody żeby były strajki to już nie ma słuchu. "zaatakowałeś jedyne grupy, które strajkowały przeciwko temu co Ci przeszkadza" to też jest nieprawda, bo to nie sa jedynie takie grupy i te strajki nie były szczerze, tzn. chodzi mi o kierownictwo/organizatorów strajków, bo kiedy na prawde by się przydały takie strajki to ich nie ma. Co do ważności prostetów za/przeciw aborcji to zdecydowanie się muszę nie zgodzić, te tematy które wymieniłem a aborcje dzieli przepaść na skali/"w rankingu" wpływu spraw na życie każdego człowieka. Temat aborcyjny REALNIE dotyczy garstki, a tematy takie jak inflacja, cenzura, ograniczanie wolności uznaniowo dotyczy to wszystkich a nie tylko niektórych. Zresztą co ja się niepotrzebnie produkuje jak każdy tam woli sobie emocjonalnie zadecydować, że on wie lepiej i kliknąć minusa nie zastanwiąjac się nawet chwili.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tawarisz12
+2 / 10

Kiedy Polacy, zrozumieją że idąc w jakichkolwiek marszach organizowanych przez bąkiewicza i psychoprawicę, nie wyrażają swojego patriotyzmu, tylko głupotę. Psychoprawica wyciera sobie gębę patriotyzmem, aby dorwać się do naszych pieniędzy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapustin_
-2 / 4

@tawarisz12
A kto nie chce dorwa się do naszych pieniędzy?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar mygyry87
-4 / 14

Za rok wybory więc Rafałek powinien być już na etapie mówienia, że on to by na marsz poszedł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Paveu69
+1 / 3

Bąkiewicz Bąkiewiczem, ale na chore przepisy wymyślił sposób. Niestety, trzeba robić z siebie debila (nawet jak już się jest) żeby jakoś żyć w tym pisowskim kraju.
Marsz niepodległości to marsz niepodległości, kto ma to zorganizować jak nie nacjonaliści? Po to są nacjonaliści w kraju.
To jak wygląda nasza prawica, lewica i słońce narodu to już inna sprawa...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K Kapustin_
+2 / 10

Ciekawe dlaczego tak sobie wymyślił? Czyżby w przeszłości tolarancyjne władze Wawy były jednak nie dość tolerancyjne? Nb. na zdjęciu widać, że rzeczywiście całe miasto jest zakorkowane.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
-1 / 3

@Kapustin_ Jak rozumiem nie zrozumiałeś ironii i kpiny z wyskoku tego czegoś, zwanego Bakiewicz.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mluki3
-5 / 9

Cóż, według Trzaskowskiego Warszawa jest dla wszystkich, ale historia pokazuje, że Rafałowi chodzi jedynie o wszystkich zgadzających się z jego poglądami. Ludzie chcący zamanifestować swój patriotyzm w Dniu Niepodległości w tej definicji już się nie mieszczą. Nic więc dziwnego, że organizatorzy Marszu Niepodległości muszą uciekać się do takich "sztuczek".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S stach1947
0 / 2

@mluki3 - dzień niepodległości obchodzony co tydzień? Hmmm... ciekawostka przyrodnicza, proponuję, żeby z tą swoją ekipą obchodził i manifestował święto niepodległości co dziennie, nic nie robi, to chociaż za nasze pieniądze, które otrzymał od PiS władzy, niech sobie połazi i zelówy pozdziera.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 5 października 2022 o 7:44

L LUPUS1962
+5 / 7

wyrażenie "puścić bąka, niech się błąka" nabiera nowego znaczenia...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar griff
+2 / 4

I Pan Policjant pilnujący (po jaki ch()j ? - nie wiem) tej trzyosobowej frajerni. W tym czasie może mógłby zapobiec gdzieś utracie przez normalnego obywatela mienia lub życia. A tak musi pilnować trzech po**bańców, którzy w godzinach pracy wyszli sobie pospacerować za pieniądze podatników, dodatkowo bezprawnie blokując jeden pas jezdni co jest czynnością niedozwoloną i podlega karze grzywny lub kolegium.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B bromba_2k
0 / 0

@griff Spoko, mundurowego oddelegowali z grupy ochraniającej Prezesa Tysiąclecia.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
G gieroj777
-1 / 1

szatan nie kogut. i całą warszawę zakorkował na złość rafałkowi;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kfal
0 / 2

krużganki narodowe, ku..a mać !

Odpowiedz Komentuj obrazkiem