Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
245 294
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
T tenqoba
+9 / 29

tylko pytanie, jeżeli do podrabiających papierki wysyłają antyterrorystów, to kogo do prawdziwych, uzbrojonych bandytów? Polska pis...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
+4 / 12

@tenqoba jeżeli to jest zorganizowana działalność przestępcza to dlaczego nie,
skąd wiadomo że nie robią tego "UZBROJENI BANDYCI"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 21 października 2022 o 14:30

F FanFiction
+5 / 23

@tenqoba

Nie papierki, tylko dokumenty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Banasik
+11 / 19

@FanFiction . Zgoda, fałszowanie dokumentów to przestępstwo i prokuratura ma obowiązek ścigać. Ale wystarczyło wysłać wezwanie. Pracownik służby zdrowia to nie uzbrojony bandzior na którego trzeba wysyłać specjalsów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mafouta
+2 / 10

@tenqoba Jak to kogo? LowceKomedii :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
-4 / 12

@lingerer

Może konfederaci wiedzą, bo to znajomi lub rodzina?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T tenqoba
+1 / 3

@lingerer to wynika z rozpoznania, grupy przestępczej

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar lingerer
-4 / 10

@tenqoba no wiesz, jak możesz zdradzać tajniki działań operacyjnych. teraz już wszyscy będą wiedzieć że jest prowadzone rozpoznanie, inwigilacja, kontrola kont bankowych, podsłuchy, pegazusy, obserwacja satelitarna, totalna hipnoza oraz wiele wiele innych
ps. tylko z demota wynika że p. Bosak nie widzi różnicy między SPKP a CBŚP

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 24 października 2022 o 9:11

I irulax
+5 / 7

@Banasik 500 zł za "papierek" to wcale niemało. Druga sprawa, że mogli zniszczyć dowody. Z samym zaświadczeniami mam mieszane uczucia - bardziej z wymaganiem takich zaświadczeń.
Co by nie było, lekceważenie prawa przez polityka nie jest niczym dobrym. Skoro na szczycie mają wy...walone, to co ma myśleć reszta?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
+3 / 3

@lingerer Spox, myślę, że Bosak wie tylko różne pelikany nie wiedzą ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+18 / 38

I uważasz że do takiej sprawy trzeba wysłać oddział specjalny? Przecież tu 2 krawężników powinno załatwić sprawę. Puk-puk, jest pani/pan aresztowany. Kropka.

Więcej sensu by miało wysłać ATeków do jakiejś meliny gdzie burdę urządzili XD. Bo tam ryzyko szarpaniny jest o wiele większe XD.
ATeków się wysyła po gangsterów, mafiozów, dilerów, paserów czy jakąkolwiek zorganizowaną przestępczość. Tu ciężko o tym mówić.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+4 / 20

@LowcaKomedii ależ tu nikt nie kwestionuje zasadności zatrzymania tych ludzi. Fałszowali dokumenty, bzdurne i najpewniej niczego nie zmieniające, ale jednak.

"To, kogo wysłali do tej akcji, nie ma dla mnie większego znaczenia w tej sprawie." - to jest właśnie kluczowe do tej akcji. Bo to tak, jakby wysłali cały batalion straży pożarnej po to, aby ściągnąć kota prezesa z drzewa, gdzie wystarczyłby jeden chłop z drabiną XD. To jest marnowanie pieniędzy podatników.
Ci funkcjonariusze potencjalnie mogli być potrzebni gdzieś indziej. Może ktoś urządziłby napad na bank, może jakiś informator wskazałby gangstera i trzeba by go zwinąć, opcji jest wiele. Nie należy wysyłać sił przesadnie dużych do drobnej sprawy.

To że polityk strzelił taką bzdurkę nie powinno nikogo dziwić. Większe bzdury wygadywali czy wręcz realizowali, chociażby zamykanie lasów w covida XD.

Jednak samo wypowiedzenie takiej bzdurki nie ma specjalnie żadnego efektu w skali państwa, czy nawet w skali lokalnej. Za to wysłanie ATeków do 10 osób, oznacza 10 akcji, 10ciu zespołów AT, a w każdym zespole AT po kilku policjantów, do tego na każdą akcję, jeden wóz opancerzony. Licz. To są koszta, dość poważne dla lokalnej policji. Za głupotę człowieka który wysłał tam ekipy AT zapłacisz ty, ja i każdy inny podatnik. Zmarnowano TWOJE pieniądze. I to w czasach inflacji.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
+3 / 9

@rafik54321

W UK przyjeżdza ich kilka. Obstawiają każdy możliwy punkt ucieczki i jeden ładnie puka. Taki jest tu standard. Jeśli przyjedzie dwóch, łatwo uciec.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
+2 / 12

@Sok_Jablkowy Z bloku? Na którymś piętrze? Którędy? XD. Skacząc na pysk z balkonu?
W UK jest inna zabudowa, tam się da nawiać, ale u nas raczej ciężko XD.

Tym bardziej że sam fakt iż przyjeżdża "tłum" policji, już jest sygnałem dla kryminalisty żeby wiać. Jak zapukają po "cywilnemu" to złodziej nawet nie wie że ma wiać, aż będzie na wyciągnięcie ręki policjanta.
I z tego co wiem, to policji w UK zabrali broń XD, nie sądzę że to dobry ruch haha.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S konto usunięte
0 / 8

@rafik54321

Jestem właśnie w Polsce. Jak wyjrzę przez okno, nie ma ani jednego bloku w promieniu kilka kilometrów. Nie jestem na wsi.

„Tym bardziej że sam fakt iż przyjeżdża "tłum" policji, już jest sygnałem dla kryminalisty żeby wiać.”

A jednak w UK to się spisuje świetnie.

„I z tego co wiem, to policji w UK zabrali broń XD, nie sądzę że to dobry ruch haha.”

Nie do końca. Są oddziały, które mają i mogą użyć po uzyskaniu pozwolenia w danej akcji. I znowu, a jednak to działa.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
-2 / 8

@Sok_Jablkowy "A jednak w UK to się spisuje świetnie." - bo brytole uciekać nie potrafią XD...

"Nie do końca. Są oddziały, które mają i mogą użyć po uzyskaniu pozwolenia w danej akcji. I znowu, a jednak to działa." - no nie wiem czy działa, bo jednak widoczność wandalizmu na ulicach w UK jest jednak większa. Serio, bardziej bym się bał łazić po Londynie niż Warszawie.

Poza tym, tu widać na zdjęciu że to klatka schodowa, więc jakaś forma budynku wielo-lokalowego. Czyli blok, ewentualnie kamienia.

A co się działo po meczu Anglia-Włochy? Jak brytole tłukli Włochów? Dramat i żenada. A to niby u nas kibole szaleją XD...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-5 / 23

@rafik54321 Trochę się zgadzam, ale wiesz, nie wiadomo jaka to była grupa, czy zajmowali się czymś nielegalnym wcześniej, ilu ich tam w ogóle było itp. Samych sfałszowanych dokumentów było kilka kartonów.

Z drugiej jednak strony - spójrz na to również tak, że podatnicy składają się na diety takich Bosaków, którzy później piszą o nieszkodliwych oszustwach, będąc w zasadzie reprezentantami narodu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-4 / 12

@LowcaKomedii fajny ten twoj komentarz, taki niezbyt mądry. Aż strach pomyśleć, co by było gdyby pis się dowiedział o tych lewych zwolnieniach w akademiku...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R rademenes_82
+4 / 8

@rafik54321 To w zasadzie jest zorganizowana przestępczość. Naprawdę nie wiemy i raczej się nie dowiemy, ile osób było w to zaangażowanych i na jaką skalę to wszystko działało. Bez znaczenia, czy były to zaświadczenia o szczepieniu czy cokolwiek innego. Podrabiano oficjalne państwowe dokumenty a to jest karalne. Inna sprawa, że zrobiono tutaj pokazówkę ale to w sumie dobrze. AT mieli trening, a reszta cwaniaków zastanowi się dwa razy, zanim spróbuje zrobić coś podobnego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 26

@dbgoku Oho, widzę kolejny myśliciel. Co by było z tymi zwolnieniami? Nic, przecież to nieszkodliwe oszustwo :)
Pomijając oczywiście durnotę twojego porównania: tutaj masz ludzi niezaszczepionych, którzy UDAJĄ zaszczepionych. W akademiku masz zdrowych, którzy udają chorych. Jeśli ktoś niepotrzebnie posiedzi w domu, to na pewno nikomu innemu nie stanie się krzywda. Jeśli ktoś będzie udawał zdrowego będąc chorym, już może.

Jeśli w takim zachowaniu nie widzisz niczego złego, to życzę ci, abyś w swoim życiu spotkał wielu ludzi, którzy dopuścili się jakiegoś nieszkodliwego oszustwa :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 15:34

Q Qbikkkk
+5 / 5

@rafik54321 Nie wiem jak u nich ale moja znajoma, ktora cos takiego moze/mogla (w sumie nie wiem czy dalej moze) zalatwic pracowala dla zwyklych gansgsterow (mieli wyroki za pobicia, wymuszenia)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K kikurenty
+1 / 1

@LowcaKomedii Na frajerach najlepiej się zarabia. Osobiście zamknął bym za debilizm ale tych ludzi którzy marnowali pieniądze na nic nie warty papierek. Ja miałem na telefonie zdjęcie kodu QR certyfikatu znajomego i może użyłem go z 5 razy. Zarówno w DE jak i w PL do niczego ten certyfikat nie był potrzebny.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 16:35

avatar LowcaKomedii
-2 / 18

@kikurenty Zgadzam się... z pierwszym zdaniem :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-3 / 3

@LowcaKomedii ty naprawdę ciągle łykasz te wszystkie covidowe bzdury? O matko...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-4 / 16

@dbgoku A ty dalej nie ogarnąłeś, że przez 2 lata łykałeś fejki ruskich trolli? Który obóz latał PRYWATNIE po receptę na lek na parkinsona o skuteczności placebo przy covidzie? Pozostaną po was memy :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-2 / 2

@LowcaKomedii hłe hłe, złapałem na covida w kwietniu 2021. 3 dni się źle czułem, jedna z lżejszych infekcji jakie odczułem. Córka tylko katar, żona tak jak ja. Jedynie teść trochę dłużej się źle czuł, ale i jemu przeszło. Osobiście znam jedną osobę która zmarła na covida i jedną która zmarła po przyjęciu 3 dawki. Nigdy nie chodziłem po żadną na receptę na lek na parkinsona bo nawet nie wiem o czym mowa. Może kiedyś będą robić memy, o głupkach wierzących w covida już dawno robią. Poza tym, nie zauważyłeś - tak z czystej ciekawości - że im więcej szczepień tym więcej zachorowań? W każdym kraju bez wyjątku.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@dbgoku "Może kiedyś będą robić memy, o głupkach wierzących w covida już dawno robią." - czyli, że wirus, który istnieje, nie istnieje? Dlatego właśnie po takich ludziach zostaną memy :)

"że im więcej szczepień tym więcej zachorowań? W każdym kraju bez wyjątku." - kolejna mądrość. Możesz mi więc wytłumaczyć jak to się działo, że wirus, który nie może się replikować w organizmie (po przyjęciu szczepionki) to robił lub że osoba, która już na starcie ma większą odporność na wirusa częściej choruje? Wasze teorie nie spinają się nawet na poziomie logicznym. Normalnie jakbyś napisał, że pracownicy budowy noszący kaski na głowie częściej doznają urazów głowy niż osoby, które ich w ogóle nie noszą...
Nie przeszło ci przez myśl, że gdyby nie szczepienia, to zachorowań byłoby znacznie więcej?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-2 / 2

@LowcaKomedii nikt nigdy nie twierdził, że wirus nie istnieje. "Możesz mi więc wytłumaczyć jak to się działo" - nie wytłumaczę ci tego bo nie mam takiej wiedzy. Ani ja ani ty. Nie mamy pojęcia o tym jak działa ten wirus ani jak działa ta szczepionka. Ale też nie potrafiłem zrozumieć oszołomów którzy mnie namawiali bym się zaszczepił. Tłumaczę baranowi jednemu i drugiemu, że już to przechorowałem i w ogóle nie było to dla mnie groźne, więc po co niby mam brać szczepionkę? I lament. Ja nie chciałem ale nigdy nie broniłem i nie krytykowałem ludzi którzy brali. Wracając, co wiem? A no to, że jak rozpoczęły się masowe szczepienia to masowo przyrastała ilość zachorowań: https://www.worldometers.info/coronavirus/country/poland/ Możesz zmienić na końcu kraj z poland na germany, ireland czy israel, efekt będzie ten sam. Dlaczego tak się działo? A skądże ja to mam wiedzieć. To są fakty. Można słuchać ekspertów na ten temat, słucham i jestem głupi z tego wszystkiego. Np: "Prof. Horban: Zaszczepieni na Covid-19 nie będą zarażali, bo nie będą zakażeni". Nie będą się zakażali, no ale taka wiceprezydent USA zaszczepiona 4 dawkami i z podwójną maseczką jednak się zaraziła. Komedia. Potem TVPiS mi puszcza kolejnego eksperta z którego wszyscy leją: https://m.demotywatory.pl/uploads/202103/1614852990_xNOvlt.mp4
Czy byłoby więcej zarażeń? Ponownie, nie wiem tego. Ty również. Znamy tylko statystyki oficjalne. Ile przypadków nieoficjalnych, nie zgłoszonych? Nie wiadomo, nikt tego nie policzy. Ale każdy preparat medyczny który spowoduje 50 zgonów zostaje automatycznie wycofany. Z automatu. Ile szczepionki na covid spowodowały? Nie wiadomo. Światowa rada zdrowia ma swoje zdanie: https://twitter.com/JacekWilkPL/status/1544454749348659200?s=20&t=T5xhsdjcYELjtRqRl7vT7A inni eksperci mówią z kolei, że nowe warianty wirusów się tworzą właśnie przez szczepionki. Czy tak jest? Nie wiem. Wiem natomiast, że cała szopka z covidem to bzdura. Nie neguje jego istnienia, nie neguje tego że umierają na nieo ludzie, ale podejście do tego wszystkiego... brak słów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@dbgoku "nie wytłumaczę ci tego bo nie mam takiej wiedzy" - ale zakładać sobie głupie i nierealne rzeczy (jakoby przyczyniły się do wzrostu ilości zachorowań) już możesz.

"A no to, że jak rozpoczęły się masowe szczepienia to masowo przyrastała ilość zachorowań" - proponuję jeszcze raz otworzyć link, który sam umieściłeś i przejść do "Daily New Cases in Poland". Później poczytać kiedy te szczepienia ruszyły.

"Nie będą się zakażali, no ale taka wiceprezydent USA zaszczepiona 4 dawkami i z podwójną maseczką jednak się zaraziła. Komedia." - dziwna logika, już nawet pomijając fakt, że najwyraźniej w dalszym ciągu nie wiesz jaka jest funkcja maseczek. Jeżeli masz most, który jest "tylko" w 99,98% bezpieczny, to wolałbyś płynąć wpław, bo ktoś kiedyś na nim zginął?

"Czy byłoby więcej zarażeń? Ponownie, nie wiem tego. Ty również. " - pewnie tak, ponieważ z pojawiających się już w 2021 badań naukowych wynikało, że szczepionki hamują również transmisję wirusa. Wystarczyło czytać.

"Ale każdy preparat medyczny który spowoduje 50 zgonów zostaje automatycznie wycofany. Z automatu." - Nie? Skąd w ogóle to wytrzasnąłeś? Zastanów się - lek używany przez miliony ludzi w Polsce, od lat, miałby zostać wycofany, gdyby doprowadził do 50 zgonów (na podanych kilka miliardów dawek), a taki, który doprowadził do śmierci 48 osób, przy czym używa go góra 500 osób w całej Polsce, już nie.
Druga sprawa, czy jeżeli ktoś byłby uczulony na jakiś składnik tego leku, nie sprawdzono tego wcześniej i po jego przyjęciu umarł, to jest to wina tego leku?

"Światowa rada zdrowia ma swoje zdanie: " - Wilk? Poważnie?
Już pomijam fakt, że ta "Światowa Rada Zdrowia" to jakiś twór udający WHO.
Ich partnerem jest nawet nasze Stop nop :)
https://worldcouncilforhealth.org/about/?wpv_aux_current_post_id=2698&wpv_aux_parent_post_id=2698&wpv_view_count=8078&wpv-relationship-filter=66362
(jakby się nie otworzyło: about as - coalition partners i wyszykaj Poland. Masz i jakichś od anty 5G. Milutko. Bardzo rzetelna i naukowa organizacja, nie ma co)
tu masz debunk tej dezinformacji:
https://demagog.org.pl/fake_news/szokujacy-raport-o-szczepionkach-to-nie-jest-rzetelny-dokument/
I jakoś wcale mnie nie dziwi, że Wilk i tego fake newsa łyknął. Zabawny człowiek.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 2 listopada 2022 o 15:18

D dbgoku
-2 / 2

@LowcaKomedii "ale zakładać sobie głupie i nierealne rzeczy już możesz" - misiu kolorowy, ale ty robisz to samo. Z tym, że za moją teorią przemawiają fakty, zwiększyła się ilość zaszczepionych to zwiększyła się ilość zarażonych. Za twoją teorią przemawiają ludzie jak wyżej z tvp.

"Jeżeli masz most, który jest "tylko" w 99,98% bezpieczny, to wolałbyś płynąć wpław, bo ktoś kiedyś na nim zginął?" A te szczepionki dają 99,98% pewności?

"pewnie tak, ponieważ z pojawiających się już w 2021 badań naukowych wynikało, że szczepionki hamują również transmisję wirusa. Wystarczyło czytać." - to ty nie wiesz że szczepionki nie hamują transmisji? Że nawet nie było badań nad tym? Sama dyrektor pfizera o tym powiedziała. Co, w wyborczej o tym nie napisali? No któż by się spodziewał... ale proszę bardzo: https://twitter.com/Rob_Roos/status/1579759795225198593 (jak chcesz mogę podesłać z napisami PL)
Też powiesz że to głupoty? Czy może dyrektorka kłamie? Czy napiszesz, że to że nie było badań nad transmisją to nie znaczy, że szczepionki nie hamują transmisji? Proszę cię bardzo, wstukaj w google "Sąd Najwyższy stanu Nowy Jork orzekł, że zaszczepienie nie powstrzymuje rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 i przywrócił nielegalnie zwolnionych do pracy". Czy może sąd najwyższy w usa nie sprawdzał żadnych danych?
"Już pomijam fakt, że ta "Światowa Rada Zdrowia" to jakiś twór udający WHO" - konkrety, 40 tys zgonów. Dalej, kardiolog z UK: https://www.youtube.com/watch?v=cF73gk_4ex4 - mam również z napisami. Przytacza fakty z Izraela, 25% ludzi ma więcej niż zwykle (przedział wiekowy 16-39) ataków serca/zapalenia mięśnia sercowego, ludzi zaszczepionych nie związanych z covidem! W PL to samo. Żyj w swoim świecie. Łatwiej okłamać człowieka niż przekonać, że został oszukany.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@dbgoku „Z tym, że za moją teorią przemawiają fakty” – no chyba coś ci się pomerdało…
Skoro to są „fakty”, to ja się pytam jak według was NIEREPLIKOWALNY wirus może się namnażać w organizmie i jak osoby, które już na początku mają odporność, mogą częściej chorować na tę chorobę?
Za takie stwierdzenia należy się order Virtutti Prostitutti – za robienie k z logiki.

Plus oczywiście, że ta twoja teoria ci się z kalendarzem nie spina. Pisałem ci przecież, abyś ogarnął kiedy szczepienia ruszyły, a później spojrzał na daily new cases, bo masz kilkumiesięczną obsuwę. Ale kto by się bawił w kalendarz, prawda?

„A te szczepionki dają 99,98% pewności?” – ale to jest właśnie twoja logika. Szczepionka jest nieskuteczna, bo ktoś tam na drugim końcu świata zachorował, nawet pomimo dawek przypominających. Już nawet nie wspomnę o tym, że są tzw. non-responders, stanowiący ok. 10% społeczeństwa, na których w zasadzie nie działają żadne szczepionki…

„to ty nie wiesz że szczepionki nie hamują transmisji? Że nawet nie było badań nad tym? Sama dyrektor pfizera o tym powiedziała.” – milutko, jak ty wszystkie fake newsiki łykasz jak cukierki :)
https://demagog.org.pl/fake_news/hamowanie-transmisji-czy-pfizer-musial-to-sprawdzic-w-badaniu/
Jeszcze raz – Pfizer NIE MUSIAŁ badać hamowania transmisji wirusa przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu. Od początku o tym mówił.
PO WPROWADZENIU szczepionki do obrotu takie badania przeprowadziły inne podmioty i okazało się, że hamują. Przykładowo:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.02.06.21251283v1
Luty 2021 – hamują. Musisz powiedzieć autorom, że się nie znają, że szczepionki nie hamują, bo ty widziałeś taki filmik z żółtymi napisami i tam tak mówili. Jakbyś chciał inne badania wykazujące skuteczność w hamowaniu pisz śmiało.

„Proszę cię bardzo, wstukaj w google …” – znalazłem. Cytat pochodzi z do rzeczy, które już wielokrotnie wydaliło z siebie kilka fake newswów. Na samym demagogu doczekali się aż 41 artukułów:
https://demagog.org.pl/?s=dorzeczy
Najlepszy jest jednak cytat, który przekręciłeś: „Sąd Najwyższy stanu Nowy Jork stwierdził w orzeczeniu z 24 października, że brak szczepienia nie powstrzymuje rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19.”
Jakbyś nie zauważył:
BRAK szczepienia NIE powstrzymuje rozprzestrzeniania się… Twoje źródło napisało właśnie, że woda jest mokra. Najlepsze jest jednak to, że sprawa dotyczyła tego czy powinno się zwalniać pracowników, czy też nie, a nie tego czy szczepionki hamują transmisję wirusa. Sprawa dotyczyła czegoś zupełnie innego, tylko znowu ci na szur stronkach połączyli jedno z drugim. Sądy są od orzekania zgodności z prawem, a nie z nauką.
Plus oczywiście, że sąd najwyższy w Nowym Jorku nie jest sądem najwyższej instancji
https://en.wikipedia.org/wiki/New_York_Supreme_Court
Nie dopisali tego? Szkoda :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 14

@dbgoku „konkrety, 40 tys zgonów” – to nie są żadne konkrety, tylko zsumowana liczba z totalnie niewiarygodnych baz danych. Np. do takiego VAERS każdy może sobie wpisać co chce. Tam nawet pojawił się wpis, że ktoś po szczepieniu zamienił się w Hulka. Oczywiście przeszło, bo zgłoszeń absolutnie nikt nie weryfikuje. Także te twoje „konkrety” mają taką samą wartość, co anonimowa ankietka na grupce na facebooku.
Swoją drogą zastanawiam się co tobą kieruje publikując te bzdury. Czyli że gdy fejkową informację powtarza jakaś kompletnie nierzetelna organizacja, to się nie liczy, ale gdy tą samą informację powiela jakiś lekarz, to z automatu informacja zamienia się w prawdę?

„mam również z napisami” – mam nadzieję, że z żółtymi :) Mnie monolog jakiegoś antywacka nie interesuje tylko twarde fakty, bo tak się składa, że ostatnio bardzo lubi sobie naciągać informacje
https://www.heraldscotland.com/news/23048325.experts-turn-anti-vaxxers-problem/
i zastanów się też dlaczego komentarze pod filmikiem są wyłączone, jak już tak włączasz to myślenie.

„W PL to samo. Żyj w swoim świecie” – może jeszcze nie ogarnąłeś, ale osoby z tego przedziału wiekowego się NAJRZADZIEJ szczepią, więc zdecydowanie większe prawdopodobieństwo jest takie, że to po przechorowaniu, ale kto by się tam zastanawiał, prawda? Plus, że wielu ludzi ostatnio unikało lekarzy, nie robiono badań okresowych, zamykano siłownie itp., preferowano pracę zdalną, co wszystko miało wpływ na choroby układu krążenia.
A co do tych chorób serca, to chyba musisz napisać do naukowców z US, że się nie znają i że publikują głupoty tworząc badanie, z którego wynika, że przechorowanie covid wiąże się z 6x większym ryzykiem zapalenia mięśnia sercowego u młodych osób
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.23.21260998v1
Pomijając już fakt, że badania z tego twojego Izraela już w 2020 informowały o tym, że przechorowanie prowadzi do różnych chorób serca
https://jamanetwork.com/journals/jamacardiology/fullarticle/2768916

I tak to wygląda rozmowa z antywackiem: ja tu linkuję artykuły naukowe i badania. Ty mi linkujesz jakieś artykuliki z dorzeczy, filmik na jutube z napisami oraz ze 3 już dawno debunkowane fake newsy. Pocieszne :)

„Żyj w swoim świecie. Łatwiej okłamać człowieka niż przekonać, że został oszukany.” – dokładnie tak, dlatego tak trudno tym wszystkim foliarzom wrócić do normalności. Gdy taki wmówi sobie, że ziemia jest płaska, to nie ma zmiłuj. Inaczej sam przed sobą musiałby się przyznać, że wygadywał głupoty.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-3 / 3

@LowcaKomedii "Naukowcy z Saint Joseph Hospital – Chicago z kolegami z Chin, na podstawie obszernej analizy badań potwierdzili wpływ opartych na mRNA szczepień przeciwko COVID-19 na ryzyko zaburzeń pracy serca u osób przed 40. rokiem życia.
– Nasze badanie analizuje dane w celu identyfikacji osób, które mogą być bardziej zagrożone zapaleniem mięśnia sercowego lub osierdzia po szczepieniu przeciw COVID-19 i potwierdza rzadkie przypadki niepożądanych reakcji u dorosłych poniżej 40. roku życia – informuje dr Chenyu Sun, główny autor badania opisanego na łamach „American Journal of Preventive Medicine”.
Jakie powikłania po szczepieniu?
W porównaniu do osób nieszczepionych ryzyko wystąpienia któregoś z zaburzeń wzrastało o 33 proc. po pierwszej dawce i było prawie trzykrotnie wyższe po drugiej dawce, w porównaniu do braku szczepienia. Wzrost ryzyka szczególnie dotyczył zapalenia mięśnia sercowego"
Kłuj się za wczasu 5 dawką. Dwa cytaty dla ciebie: "głupich nie sieją, sami się rodzą" i "Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani”. Pozdro

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 11

@dbgoku Podoba mi się, jak ty w żałosny sposób wycinasz fragmenty artykułów, które cytujesz :)
https://forsal.pl/lifestyle/zdrowie/artykuly/8581486,szczepienia-przeciw-covid-19-a-serce.html

"Zapomniało" ci się skopiować:

"Szczepionki przeciw COVID-19 oparte na mRNA podnoszą ryzyko zapalenia mięśnia sercowego lub osierdzia u osób poniżej 40. roku życia. Eksperci namawiają jednak do szczepień bo, jak przekonują, infekcja koronawirusem jest groźniejsza, a powikłania po szczepionce rzadkie. "
Patrz, drugiego zdania "zapomniałeś" skopiować :)

"Oba schorzenia, jak się uważa, wynikają w tym przypadku z autozapaleń związanych z reakcją układu odpornościowego na wirusa." - czyli, że w przypadku zachorowania miałbyś podobnie.

To też zapomniałeś zacytować:
„Jeśli zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia rozwinie się po szczepieniu przeciw COVID-19, objawy są zwykle mniej poważne i w dużej mierze ustępują, w porównaniu do innych przypadków. Jako klinicysta, zdecydowanie zalecam przyjęcie szczepienia przeciw COVID-19, jeśli nie ma wyraźnych przeciwwskazań, takich jak znane uczulenia. Należy uważnie rozważyć korzyści i ryzyko, aby jak najwłaściwiej postąpić z pacjentami z grup ryzyka” - podkreśla dr Sun.

Podsumowując - artykuł, w którym badacze podkreślają, że korzyści znacznie przewyższają ryzyko i w którym naukowcy polecają szczepienia, ty starasz się przedstawić jako coś przeciwko szczepieniom. I fakty, które mówią o tym, że w przypadku zachorowania miałbyś takie same lub zdecydowanie większe szanse na podobne zagrożenie.
W tym cytacie:
"W porównaniu do osób nieszczepionych ryzyko wystąpienia któregoś z zaburzeń wzrastało o 33 proc.(...)" nie ogarniasz, że porównać należałoby do osób, które zachorowały, bo przecież na to się decydujesz. Jak sądzisz, większą szansę na zapalenie mięśnia sercowego masz po szczepieniu czy po przechorowaniu? Podpowiadam, bo widzę, że masz kłopoty z logicznym myśleniem - po przechorowaniu. Jeszcze raz linkuję, bo chyba nie zatrybiło:
https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.07.23.21260998v1

Więc tak, zdecydowanie głupich nie sieją :)
Nie dostaniesz zapalenia mięśnia sercowego po szczepionce, kiedy masz kilkukrotnie większą szansę na dostanie go po przechorowaniu. Dobry deal.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-3 / 3

@LowcaKomedii jest coś takiego jak instynkt samozachowawczy. Jeżeli ktoś namawiał do szczepień po czym się okazuje, że masowo ludzie mają ataki serca i udary i wychodzi w badaniach, że to przez te szczepionki, to co ma powiedzieć? Że jednak mają się nie szczepić? Zapewne taka retoryka się pojawi w ciągu 2-3 lat ale teraz? Poza tym czy ty się synku słyszysz? Sam przyznajesz że można dostać ataku serca po tej szczepionce i nadal to bronisz? „Łatwiej jest oszukać ludzi niż przekonać ich, że zostali oszukani”.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D dbgoku
-3 / 3

@LowcaKomedii i jeszcze jedno bo pewnie zaszczepiony jesteś 3 lub 4 razy. Życzę ci z całego serca, abyś dożył sędziwego wieku a moje tezy okazały się bzdurą. W przeciwnym razie za kilka lat upadniesz na zdrowiu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 11

@dbgoku Ahaa, czyli ty wiesz lepiej co autor badania miał na myśli? Rozumiem.

I jeszcze to "masowo", pocieszne :) W samym artykule zacytowanym przez ciebie jest informacja, że powikłania zdarzają się bardzo rzadko i zazwyczaj są łagodne, ale wg ciebie są "masowe".

"W przeciwnym razie za kilka lat upadniesz na zdrowiu..." - pomyślmy... 2 lata minęły od szczepień. Zaszczepieni wyszli o niebo lepiej niż niezaszczepieni, ale po latach to się magicznie zmieni? Aha.
Tak tylko zostawię:
https://upacjenta.pl/poradnik/sercowy-zespol-postcovidowy-czym-jest-i-jak-mu-zapobiegac
"American Heart Association przywołuje badanie opublikowane w JAMA Cardiology, w którym naukowcy zanalizowali wyniki rezonansu magnetycznego serca 100 ozdrowieńców. W toku badań odkryto nieprawidłowości w mięśniu sercowym u aż 78 osób, a trwające zapalenie mięśnia sercowego u 60 pacjentów. Co więcej, naukowcy podają, że problemy z sercem po COVID-19 nie były uzależnione od stopnia ciężkości przebiegu choroby."
"Magazyn Diagnostic and Interventional Cardiology zwraca uwagę także na hiszpańskie badanie dotyczące 139 pracowników służby zdrowia ze zdiagnozowanym COVID-19. Ponad dwa miesiące po zakażeniu poddano ich badaniom laboratoryjnym, rezonansowi magnetycznemu serca oraz EKG. Okazało się, że zapalenie mięśnia sercowego lub osierdzia stwierdzono aż w 40% przypadków"
Także przechodzenie covida yolo, to raczej średnie wyjście, chociaż może tego nie rozumiesz, bo przecież „włączyłeś myślenie” i widziałeś taki filmik na jutube. Oczywiście z napisami.

"a moje tezy okazały się bzdurą." - już się okazały :)

Jeszcze raz:
"Nie dostaniesz zapalenia mięśnia sercowego po szczepionce, kiedy masz kilkukrotnie większą szansę na dostanie go po przechorowaniu. Dobry deal."

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 8 listopada 2022 o 10:24

D dbgoku
-2 / 2

@LowcaKomedii czemu czasem nie poczytasz źródeł zagranicznych? Np żadne główne medium (poza tvpis) nie napisało o tym, że po szczepionce ryzyko zapalenia serca wzrasta o 33%, a po 2 dawce o 66%. Czemu nikt o tym nie napisał? Np zagraniczne media, szczególnie amerykańskie jakoś o tym trąbią. Wiedziałeś, że badania nad szczepionkami mrna porzucili przed pandemią bo była zbyt groźna dla organizmu, nawet dla zwierząt? Czemu np polscy "eksperci" którzy namawiali do przymusu szczepień, masowo pousuwali z twittera i facebooka swoje posty? Hmm

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
+1 / 7

@dbgoku Uwielbiam pisać z "przebudzonymi". Debunkowanie bredni, które ci wysrywają spod siebie, daje niezłą satysfakcję. Ile to już fake newsów udało ci się powielić? Teraz brawo, dochodzą 2 kolejne. Możesz być z siebie dumny :)

"po szczepionce ryzyko zapalenia serca wzrasta o 33%, a po 2 dawce o 66%" - teraz czytamy cały artykuł, ze zrozumieniem...
https://zdrowie.dziennik.pl/profilaktyka/artykuly/8581505,szczepienie-przeciwko-covid-19-a-ryzyko-zapalenia-miesnia-sercowego.html
Cytuję:
"W porównaniu do osób nieszczepionych ryzyko wystąpienia któregoś z zaburzeń wzrastało o 33 proc. po pierwszej dawce (…) Wzrost ryzyka szczególnie dotyczył zapalenia mięśnia sercowego.
(…) Oba schorzenia, jak się uważa, wynikają w tym przypadku z autozapaleń związanych Z REAKCJĄ UKŁADU ODPORNOŚCIOWEGO NA WIRUSA."

Widzę, że nie rozumiesz, więc chętnie wyjaśnię - jak zachorujesz, to będziesz miał to samo lub gorzej.
A że będzie gorzej, to masz:
https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1266528%2Cponowne-zachorowanie-na-covid-wzrasta-ryzyko-zgonu-i-powiklan.html
Ryzyko zgonu i ciężkich powikłań wzrasta po każdej reinfekcji, ale co tam. Można chorować. Jak już pisałem - nie dostaniesz zapalenia mięśnia sercowego po szczepionce, kiedy masz znacznie większą szansę na dostanie go po przechorowaniu. Dobry deal!

"Czemu nikt o tym nie napisał?" - może gdybyś nie ograniczał się tylko do filmików z żółtymi napisami, to byś znalazł, bo oczywiście pisali :) Już pomijam fakt, że zapalenie mięśnia sercowego masz nawet od X czasu w ulotce szczepionek, ale kto by tam czytał. Jak dłuższe niż 3 zdania, to się nie chce, prawda?

„Wiedziałeś, że badania nad szczepionkami mrna porzucili przed pandemią bo była zbyt groźna dla organizmu, nawet dla zwierząt?” – a te głupoty to w jakim pudelku wyczytałeś? Już pomijam fakt, że każda ze szczepionek przechodziła badania na zwierzętach
https://demagog.org.pl/fake_news/wszystkie-zwierzeta-w-testach-szczepionek-mrna-zmarly-fake-news/
Patrz, mrna było tak groźne dla zwierząt, że Pfizer testował szczepionki na myszach i makakach, i nawet te badania publikował
https://www.pfizer.com/news/press-release/press-release-detail/pfizer-and-biontech-announce-data-preclinical-studies-mrna

„Czemu np polscy "eksperci" którzy namawiali do przymusu szczepień, masowo pousuwali z twittera i facebooka swoje posty?” – a te bzdury, to kto ci naopowiadał? Nikt niczego nie usuwał. Jedynym lekarzem, który cokolwiek usuwał, był Bartosz Fiałek, ponieważ ANTYSZCZEPIONKOWE INCELE jechały po nim i jego rodzinie…
https://www.medonet.pl/zdrowie/zdrowie-dla-kazdego,lekarz-bartosz-fialek-pod-ostrzalem-hejterow-i-antyszczepionkowcow,artykul,24784788.html
Także dobre masz info.

Widzisz, z każdym komentarzem potrafisz napisać coś niezmiernie głupiego.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+4 / 6

Na pewno tę definicję wypełnia moja "Legitymacja Inwalidy Wojskowego I Wojennego", za pomocą której wyganiam gówniaków z miejsc siedzących, które zajmują w autobusach...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar koszmarek66
+3 / 11

Kiedy prawo jest nieludzkie lub wadliwe człowiek często musi wybrać czy być przestępcą czy idiotą.
A tam gdzie nakazy moralne grzesznikiem lub hipokrytą.
Podjętą decyzję lubimy tłumaczyć jako "mniejsze zło".
Klasyczny przykład? Galileusz, który wyparł się swoich poglądów co krąży wokół czego.
Każdy z nas styka się z takimi sytuacjami. Za obecnej władzy coraz częściej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
I irulax
0 / 2

@koszmarek66 Nooo, niestety: część osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że łamie jakieś prawo zanim zrobi "dwójkę" rano. :) Tym bardziej, jeśli akurat prawo jest poziomu śmieciowego. Polityk mielący ozorem zanim pomyśli to wujowy polityk.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
M mrooki
0 / 10

Szczerze? Myślę, że Bosak akurat tutaj ma rację. Można było po prostu wysłać policję albo wręcz wezwanie listem poleconym. Na poczekaniu mogę wymyśleć dziesiątki innych poważniejszych przypadków, gdzie przydaliby się taki oddział o 6:00 rano, a nic się nie dzieje. Kompletnie nic.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaStulejarzy
-1 / 11

LowcaKomedii no a jakże by inaczej - chłop ma normalnie już πierdolca na punkcie Konfederacji. ... no ale tu już CBŚ nie było potrzebne:

140 milionów złotych – takie dotacje od NCBiR otrzymała należąca do Marcina Szumowskiego (brata b. ministra zdrowia) firma OncoArendi (2015-2020)
160 milionów złotych – to szacunkowy koszt nieudanej próby nacjonalizacji Polenergii przez PGE*
243 miliony złotych – wyniosły skumulowane straty Centralnego Portu Komunikacyjnego (2018-2021)
300+ milionów złotych – tyle na reklamowe wydała w latach 2020-2021 KPRM (m.in. 7 mln zł na reklamę tarcz antyinflacyjnych, 19 mln reklama polskiego ładu, 25 mln zł na kampanię Szczepimysię itp.)
250 milionów złotych – tyle Skarb Państwa przeznaczył na dokapitalizowanie ElectroMobility Poland. Spółka nie działa, bo nie wyprodukowała ani jednego samochodu. A kwota może być większa, bo jeszcze wynagrodzenia Rady Nadzorczej
258 milionów złotych – tyle kosztował projekt Polskie Szwalnie. Projekt upadł. Żadnych maseczek nie ma, ale kto ukradł pieniądze?
308 milionów złotych – straciła Agencja Badań Medycznych na projekty związane z polską szczepionką na COVID (pieniądze dostały spółki, które nigdy nie prowadziły badań w tym kierunku)
313 milionów złotych – kary zostało naliczone przez TSUE w związku ze sprawą Turowa
325 milionów złotych – Skarb Państwa przeznaczył na różnego rodzaju projekty i inicjatywy ojca Tadeusza Rydzyka (2016 – 2021)
400+ milionów złotych – o tyle zwiększył się budżet KPRM w 2022 r. (mniej więcej o 40% w stosunku do 2021 r.)
500 milionów złotych – zapłacili polscy podatnicy spadkobiercom książąt Czartoryskich pół miliarda, którzy później ogłosili bankructwo Fundacji Czartoryskich. Dzieła „Dama z łasiczką” i tak nie można wywieźć z Polski.
585 milionów złotych – mają w sumie przekazać w latach 2016-2027, spółki skarbu państwa na rzecz enigmatycznej Polskiej Fundacji Narodowej*
800 milionów złotych – będzie kosztować Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” budowa lotniska w Radomiu (które już raz zbudowano, otwarto, a potem zamknięto)
900 milionów złotych – tyle kosztowały skutki „reformy” oświaty z 2016 roku autorstwa minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej. Kwota jest prawdopodobnie większa z uwagi na nieodwracalne skutki zniszczenia edukacji na wsi.
1 000 milionów złotych (miliard) – tyle wydano (2016 -2022) na Fundusz Kościelny, który teoretycznie nie powinien istnieć już od 10 lat
1 140 milionów złotych – tyle kosztowało NFZ zorganizowanie akcji szczepień przeciwko COVID
1 220 milionów złotych – tyle kosztowały kary zasądzone przez ETS za działalność Izby Dyscyplinarnej SN. Kary ciągle rosną.
1 500 milionów złotych – to bilans strat związanych z projektem budowy bloku węglowego w Ostrołęce, blok Ostrołęka C (2019-2020), chociaż niektórzy politycy PiS mówią nawet o 2 000 milionach złotych (tak – dwóch miliardach)
1 750 milionów złotych – przeznaczył MON na remont czołgów T-72 realizowany przez polski przemysł zbrojeniowy (2019-2025). Zmarnowano te pieniądze.
2 000 milionów – kosztował przekop Mierzei Wiślanej (projekt jest bliski ukończenia, ale nie spłaci się nawet za 1000 lat). Rocznie dojdzie dodatkowy koszt utrzymania kanału w Mierzei w wysokości 300 mln zł.
2 000 milionów złotych – kosztował realizowany z pominięciem przetargu projekt zabezpieczenia granicy Polsko-Białoruskiej (dwa miliardy!)
2 400 milionów złotych – kosztował zakup szczepionek w ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 (2020-2021). Część szczepionek zmarnowała się.
2 500 milionów złotych – wydane przez MON pod wodzą Macierewicza na zakup 3 samolotów VIP w 2017 r. (jak się okazało z naruszeniem prawa)
2 500 milionów złotych – ma w sumie kosztować odbudowa Pałacu Saskiego włącznie z odbudową sąsiedniego Pałacu Brühla oraz kamienic przy ul. Królewskiej w Warszawie (2021-2030)
2 800 milionów złotych – rocznie będą kosztować polskich podatników dopłaty do górnictwa, zgodnie z decyzją Ministerstwa Aktywów Państwowych (2022). A węgla jak nie było tak

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 3 razy. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 15:50

avatar LowcaKomedii
-3 / 19

A któż to mnie komentuje? Ah, mój fan, który specjalnie dla mnie założył nowe konto, z podobną nazwą, udzielający się niemal pod każdym demotem o Konfederacji :)

Jak nie podobają ci się takie demoty, to tam napisz do polityków Konfederacji, by nie gadali/pisali takich głupot, to nie będą dawali mi podstaw do robienia demotów, a tak... :)

PS Przeoczyłeś u mnie jeden demot o Bosaku, także zapraszam. Możesz pocić się i wojować pod nim do woli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 25 października 2022 o 17:24

avatar LowcaStulejarzy
-4 / 8

@LowcaKomedii Jestem z ciebie dumny! Tak trzymaj! Nie poddawaj się! Jesteś najlepszy! Normalnie dałbym ci soczystego buziaka za to ale wiesz... ja nie z tych tak, że przepraszam! Dobranoc i słodkich snoofff zycy tobie stado mlecnych klooffff.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-2 / 18

@LowcaStulejarzy Powiedziałbym, że zrobiło się nieco niezręcznie...
W każdym razie ciągle trzymam kciuki za to, że w końcu wyrośniesz z tej ślepej miłości do populizmu i Konfederacji. Przecież nie bez powodu im starsza grupa wiekowa, tym mniejsze poparcie. Także jest nadzieja, chociaż trzeba poczekać. Dorosłość i dojrzałość przyjdą z wiekiem. Powodzenia :)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-4 / 14

Dobrze BOSAK powiedział. To nie dokumenty rządowe, ani paszporty, poza tym pani z pfizera się wypowiedziała że nie działały szczepionki jak powinny, już oficjalnie, a nas przymuszano do szczepień aby wejść do restauracji lub na lotnisko,czy autor demota nie ma oczu i uszu? To obywatele byli oszukani. Tak samo bym podrabiał, i nie czuł się winny, to nas oszukiwano.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-3 / 19

@Seba7777 Widzę, że Seba w tym wypadku to nie przypadek, ale do rzeczy.
1. To są dokumenty medyczne
2. "pani z pfizera " wcale nie powiedziała, że szczepionki nie zadziałały jak powinny. Przesłuchaj całej wypowiedzi zamiast jedynie czytać nagłówki z szemranych źródeł
3. Aby dostać certyfikat covidowy nie musiałeś JEDYNIE się zaszczepić. Do jego otrzymania uprawniało cię również przechorowanie oraz negatywny wynik testu.

Obywateli nikt nie oszukał. To antyszczepy chciały oszukiwać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-3 / 3

@Seba7777
Słuchałem wypowiedź, wielką kontrowersja zamieciona pod dywan i dalej ludziom wciskają szczepienia, tylko już nie na taką skalę.

Ja wam powiem tak, dalej głosujecie na PiS. Mój mózg nie ogarnia, bo jak kobita\facet zdradza cię 3-5 da, kradnie majątek i dalej mu wybaczać i nic się nie stało, no to ja nie wiem gdzie ci ludzie idą w życiu. PiS całkiem na zbity pysk, nie ma patriotycznej władzy w pl od 30 lat.

Nikt z nich święty nie jest, ale zawsze mówiłem: dać szansę nowym, (też bym im nie dał całkowitej władzy

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Seba7777
-2 / 2

@LowcaKomedii okazały się tym czym miały się nie okazać u nikt nie poniósł odpowiedzialności, ale robię zabraniali wychodzić z domu lub nie wpuszczali do baru jeśli siei nie zakeczupowałeś jak władza nakazała.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar LowcaKomedii
-1 / 11

@Seba7777 "okazały się tym czym miały się nie okazać " - czyli czym?

"zabraniali wychodzić z domu lub nie wpuszczali do baru jeśli siei nie zakeczupowałeś jak władza nakazała." - zakeczupowałeś? Milutko :) Nie mam wątpliwości, że ty jej całej wypowiedzi słuchałeś, a nie tylko fragmentów z niepoprawnym tłumaczeniem.
I jeszcze raz powtarzam - przecież certyfikat nie dostawali jedynie zaszczepieni, a ozdrowieńcy i osoby z negatywnym wynikiem testu także...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W WeatherReport
0 / 6

No cóż, Bosak niczego sobie nie sfałszował, gdyż nie potrafi.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
0 / 6

Bosak kolejny raz "błyszczy intelektem"

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P pieti79
+1 / 3

Mnie interesuje inna sprawa. co to są "paszporty covidowe" do czego służą i kto je wymyślił? Po co ta cała biurokracja?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem