Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
333 338
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar Kocioo
0 / 4

Do tego mucha inaczej odczuwa upływ czasu, dla niej to całe życie . Dla poborowego to 12 dni.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P Pasqdnik82
+2 / 6

@Kocioo oczywiście to tylko mój domysł ale obecnie poborowi zapewne popierali działania Rosji... bezpieczni w swoich domach.... ciekawe czy obecnie popierają, jak się okazuje że jadą na front.....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
H humman
0 / 2

Robione podczas 2 wojny światowej, na odp**l żeby tylko zapchać front czołgi T-34 miały dłuższą średnią życia

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Adrian1234
+3 / 5

Czyjaś śmierć nie powinna cieszyć... jednak każdy rusek, który nielegalnie przekracza ukraińską granicę i zaczyna zabijać mieszkańców oraz kraść lub niszczyć ich mienie, automatycznie zrzeka się praw człowieka stając się ruską zarazą, wszą, ścierwem, które trzeba jak najszybciej wyeliminować a śmierć każdego takiego osobnika oznacza ocalenie kilku czy kilkunastu istnień ludzkich (i nie tylko gdyż ten syf dla zabawy zabija też np. psy czy koty). Fajnie by było gdyby można było zakończyć wojnę bez rozlewu krwi... niestety pokój nastanie dopiero gdy ostatni z ruskich najeźdźców legnie martwy u stóp ukraińskich obrońców.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
K k1275
+2 / 4

@Adrian1234 A dodać należy że Ukraińcy zachowują się w tej sytuacji bardzo elegancko. Zapewniają stronę internetową, infolinię, a ponoć nawet i rozrzucają ulotki z informacjami jak się szybko i bezproblemowo dostać do niewoli.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Ella111111
0 / 2

@Adrian1234
Gdzies to juz napisalam ale powtórze:
taka moja parafraza na temat innego powiedzenia... JAKIM SPOSOBEM CYWILIZOWANY SWIAT MA PRZYJÁC POD SKRZYDLA ROSJAN SKORO NIE POTRAFIÁ SIE WYRZEC CHAMSTWA / NOTORYCZNEGO PIJANSTWA / ZLODZIEJSTWA / i OKRUCIENSTWA?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
C konto usunięte
0 / 2

Dotyczy to wszystkich żołnierzy i wszystkich wojen. Wojny ogólnie to bezsens.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem