Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
345 355
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar agronomista
+21 / 39

Ziobro u nas składa propozycje które nas do tego przybliżają.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sancz79
+19 / 23

Raczej za publiczne poparcie protestów po śmierci Mahsa Amini w Iranie i bycie opozycjonistą. Władze totalitarne Iranu tego nie przepuszczą a pretekst zawsze znajdą . Zrobią mu proces na pokaz aby zastraszyć resztę protestujących

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 14 listopada 2022 o 13:17

avatar Cammax
+15 / 31

To nas czeka w Polsce, jeśli Ordo Iuris, PIS, KK, Rydzyk, wszystkie bojówki narodowców i cała reszta katolibanu dostaną 3.kaxencję.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar belzeq
+16 / 30

Mokry sen Episkopatu...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+8 / 8

Pomyśleć, że któryś z Piastów ustanowił prawo (szczegółów nie pamiętam). że "za księgi nikt palon nie bedzie".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 8

@jeszczeNieZajety
A ktoś jest palony? Nergal śpiewa swoje piosenki, kółka różańcowe protestują przeciw jego występom...
... i nic.
Jak widać, poza deklaracjami nawiedzonych ziobrystów, wszystko toczy się jakoś względnie tolerancyjnie.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+3 / 5

@Rydzykant Jasne, że tak źle nie jest. Ale paragraf o "obrazie uczuć religijnych" jest,.A ma być wzmocniony. Jak odkryli nasi przodkowie - "od łyczka do rzemyczka". Albo "daj kurze grzędę - jeszcze wyżej siędę". Są śmiertelne choroby, które rozpoczynają się od niewinnego bólu głowy. Trzeba uważać i nie pozwolić się rozwinąć..
Ale napisałem bo po prostu zrobiło mi się przyjemnie, że u nas już tak wcześnie ktoś to widział i coś zrobił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 2 razy. Ostatnia modyfikacja: 15 listopada 2022 o 18:49

R Rydzykant
0 / 4

@jeszczeNieZajety
Wniosek - należy odebrać władzę temu, kto zaproponował dziwaczny paragraf. Jeśli ktoś poczuje się obrażony, powinien występować do sądu na drodze cywilnej. A sąd identycznie powinien traktować wszystkich obywateli, bez względu na światopogląd.
Już wielokrotnie pisałem, jestem zdecydowanym antyklerykałem. Moim zdaniem Kościół powinien zajmować się "posługą duchową" oraz nauczaniem ewangelii. Nie powinien brać udziału w polityce ani w szemranych biznesach. Wszyscy przestępcy, bez względu na rodzaj sutanny, mundurka czy też kolor krajki na szyi, powinni być osądzani na identycznych zasadach.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Rydzykant No cóż - pozostaje mi tylko dać Ci plusa, co czynię.Ja co prawda żadnej "posługi duchowej" od kościoła nie potrzebuję ale wiem, że niektórzy potrzebują. Daleko nie szukając - moja żona. Ja w ten sposoób uzyskuję "posługę duchową" pośrednio od kościołą bo jak ona pójdzie do kościoła to ja mam spokój. Jakiś pożytek z KK jednak jest....

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
0 / 4

@jeszczeNieZajety
Na podobnej zasadzie ja nie potrzebuję piłki nożnej, jednak toleruję ten sport. Wystarczy mi jeśli policja zacznie wyłapywać kiboli - chuliganów. Zapewne zgodzisz się ze mną, że księży - pedofilów też powinni skutecznie łapać.
Czyli niech sobie istnieją i działają instytucje, których nie potrzebujemy. Byle tylko nie stały ponad prawem, tylko zajmowały się swoimi obowiązkami.

Szkoda, że w Polsce nie potrafimy doprowadzić do takiego stanu :(

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
0 / 0

@Rydzykant Teoretycznie mamy w Polsce wolność wyznania. I w ogóle wolność. Ktoś chce być płaskozimecem - jego sprawa. Ale jeśli nastaje na nauczanie tego w szkołach to już nie. Również nie przeszkadza mi jeśli dwu panów czy dwie panie biorą ślub. Ba - nawet jeśli na przykład 4 panie i trzech panów razem zamieszka i będą tam czynić bezeceństwa - nie mója sprawa. Ale jak widzę tzw "paradę równości" i tych typków na smyczach i w skórach - to nie. Ulice są dla wszystkich. Nic ich nie zmusza do demostrowania swej seksulaności wszem i wobec, Mnie to w ogóle nie interesuje a na domiar zlego mam potem problemy z "odzobaczeniem".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
R Rydzykant
-1 / 3

@jeszczeNieZajety
Faktycznie brak wyboru religii w większości polskich szkół jest jakimś problemem. (W większości, bo na wschodzie Polski są szkoły z lekcjami Prawosławia, a w całej Polsce są pojedyncze szkoły z Judaizmem) Powinien też być lepszy dostęp do lekcji etyki zamiast religii. Jednak lekcje religii nie są zajęciami obowiązkowymi i mam nadzieję, ze pogłoski o wprowadzeniu takiego obowiązku są fejkiem. Fundamentalizm byłby najgorszą możliwą drogą, a w dodatku ślepym zaułkiem.

Jestem gotów zaakceptować związki partnerskie. Natomiast dziwi mnie nacisk środowisk LGBT na nazywanie tego małżeństwem. Zwłaszcza że te same środowiska uznają małżeństwo za niebezpieczny patriarchalny przeżytek. Owa niekonsekwencja wskazuje na jakiś ukryty motyw.
Jestem gotów zaakceptować parady, tak jak akceptuję różnorodne marsze i manifestacje. Warunkiem jest wcześniejsze uzgodnienie tego z władzami miasta oraz "nie przeginanie" - nie każdy chce żeby jego dziecko oglądało panią w lateksowym bikini prowadzącą partnera na smyczy. (Tak samo jak niewielu rodziców chciałoby swoim dzieciom pokazać kibolskie ustawki.) Ich seksualność to ich PRYWATNA sprawa. To samo dotyczy par heteroseksualnych - trzymanie się za rękę lub pocałunek są społecznie akceptowalne (takie samo zachowanie wśród homoseksualistów też przejdzie), ale niektórzy idą na całość. Tylko jak przeciwdziałać przegięciom, by nie byś oskarżonym o nietolerancję? "Obrażanie uczuć" czy też "moralności" brzmi w dzisiejszych czasach śmiesznie.
To jest zadanie dla mądrych prawników.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
J jeszczeNieZajety
+8 / 8

@beeveer Na ulicach zdarzają się też tępe prawaki, którzy by wyrżnęli wszystkich, którzy na milimetr odstają od ich poglądów.
Kiedyś ci co byli przeciw pańszczyźnie to byli lewaki.
Chciałbyś być chłopem pańszczyźnianmym?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 listopada 2022 o 18:49

avatar Cammax
+2 / 4

@beeveer typowy, chory z nienawiści, PISowski, ultrakatolicki oszołom. Zobacz sobie, co robi Ordo Iuris, czego domaga się PIS, posłuchaj Rydzyka, Międlara, Jędraszewskiego. Fanatycy katoliccy niczym się nie roznią od islamskich fanatyków. Dlatego każdy fanatyzm należy zwalczać.

A gdyby nie walka o tolerancję, to ultraprawicowe bojówki mordowałyby ludzi na ulicach za pochodzenie, kolor skóry, religię, ateizm, orientację, poglądy, inny wygląd (np. kolorowe włosy, długie włosy u mężczyzny). Bo są w Polsce organizacje i ludzie mający takie zapędy.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 15 listopada 2022 o 22:40

avatar Darksmakosz
+1 / 3

Że co?! "został skazany ZA śmierć przez powieszenie za herezje..." pisz te swoje durne domoty poprawnie! bo z tego co napisałeś wynika że skazali go na śmierć za to że już się powiesił i jeszcze za herezje...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
P paracetamol100
+2 / 2

Przeczytałam Yaman Sasin

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Cioran
+1 / 3

Nie "za", ale "na" i nie "za herezję i wojnę z bogiem", ale za "wrogość wobec Allaha i uczestnictwo w zmowie z zamiarem popełnienia zbrodni przeciwko bezpieczeństwu kraju" -- wystarczy spojrzeć do jakichkolwiek anglojęzycznych bliskowschodnich źródeł.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
L Logheen
0 / 0

Zawsze moze odkupic swoje winy wyjazdem do rosji i zapisaniem sie do armii fr.
Jakies szanse sa na przezycie - srednio kilkanascie dni :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S Saerion85
+1 / 3

Nie no Religia pokoju jak nic :D

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Nidwer
+1 / 1

prawo prawie tak surowe jak w Polsce ale tam nie rekwirują samochodu pijanemu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W wojtek692137
0 / 0

Do Wszystkich tych co myślą , że Islam jest Religią POKOJU

Odpowiedz Komentuj obrazkiem