Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
187 198
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
D daclaw
+1 / 1

Właśnie nie. Jest, całkowicie, *mechanicznie* logiczny. Jest to najlepszy przykład na to, że rzeczy, wypowiedzi, formalnie logiczne nie muszą być sensowne - i należy tę wiedzę odnieść do pewnej grupy polityków-erudytów. To, że ktoś "dobrze gada" i że logicznie to się trzyma kupy, nie oznacza z automatu, że ma sens i powinno być wprowadzone w czyn.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
T Tescior
+1 / 1

ewentualnie też, mógłbyś się nauczyć jak się miesiące nazywają ;)

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
+2 / 2

Przypomnieli mi się hrejterzy: styczeń, luteń, marzeń, kwiecień, majeń, czerwień, lipień, sierpień, wrzesień, październień, listopdzień i grudzień.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
E Edin77
+1 / 1

@sl4w3x Ma to sens!!!

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
B biuro74
0 / 0

Się śmiej.
A ja do tej pory pamiętam,jak MS Office wchodził na polski rynek i od du*nej pomyłki w nim zaczęto stawiać kropkę po liczebniku. Małomiękkiemu chodziło tylko o listę numerowaną, a ten pacan stawiał te kropki wszędzie - po każdym liczebniku, aż to weszło jakimś cudem do przepisów polszczyzny, które do tej pory kazały zaczynać wyrazy pisane po kropce dużą literą. I teraz tego nie ma, bo "Polacy obchodzą 2. rocznicę ". I tak została wmajstrowana lista numerowana w środek zdania, a regułę wielkiej litery szlag trafił. Dziękujemy ci, polski oddziale Microsoft, za udanego pracownika, który to uczynił.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem