Demotywatory.pl

Pokaż panel
Szukaj
+
196 209
-

Komentarze ⬇⬇


Komentarze


Dodaj nowy komentarz Zamknij Dodaj obrazek
avatar rafik54321
+18 / 18

Wg mnie to zły pomysł. Z kilku prostych przyczyn.
Po pierwsze, Pazura jest już za stary na komikowego killera. Po drugie, film killer bazował na nieaktualnym dziś humorze. Po trzecie, ten film musi być komediowy, więc albo będzie bazować na nieaktualnej komedii, albo będzie niezgodny z kanonem. Tak źle i tak niedobrze.
Po czwarte, duża część obsady już zmarła, więc się nie pojawią.

Film wydaje się typowym skokiem na kasę :/ .

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
+3 / 3

@rafik54321 Wywiad z Pazurą ujawnia tyle że będzie to pewna kontynuacja ale zarazem nowa historia nakręcona w obecnym styli, zmotywował ich podobno "Top Gun: Maverick" gdzie pokazano że nawet starego bohatera da się wskrzesić :)

Ale na szczęście Machulski będzie podobno pilnował aby tego nie skopali za bardzo i nie odeszli od całej historii.
Bo tak, to byłby nowy film, całkowicie nowa historia tylko żeby lepiej się sprzedała to nazwana "Killer 3".

Odpowiedz Komentuj obrazkiem

Zmodyfikowano 1 raz. Ostatnia modyfikacja: 16 listopada 2022 o 4:13

avatar ZONTAR
+3 / 3

Kontynuacja nie musi być klonem. Podobnie Creed jest kontynuacją Rocky, trzyma podobny klimat, ale Stallone jest dużo starszy i teraz gra mentora. Tak samo Czarek nie musi grać roli glownego, młodego komika, nawet by nie wypadało.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S seybr
+1 / 1

@rafik54321 kwestia dobrego scenariusza. Można nawet dowalić obecnej władzy. Do tego można wstawić mały epizod z Wąskim. W dobie cyfrowych efektów, postaci? Tylko co ma to sens. Sam Killer nie był jakimś wybitnym filmem. Znając obecną naszą kino komediowe nie wróże wielkiego sukcesu.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@yankers ok, tylko że Top Gun też był czymś innym. To inny typ filmu, który się tak nie przestarzał.

Oglądając dziś, starsze polskie komedie, jak właśnie killer, seksmisja, kogiel-mogiel itd, można nie zrozumieć ich humoru bez znajomości kontekstu tamtego okresu. To nie jest taki humor "uniwersalny".

Top Gun nie miał tego bagażu.

"Bo tak, to byłby nowy film, całkowicie nowa historia tylko żeby lepiej się sprzedała to nazwana "Killer 3"." - i z samego tego faktu będzie już na straconej pozycji. Bo killera robił humor, humor dziś nieaktualny. A Pazura już nie może sobie latać i strugać pajaca, zwyczajnie kondycyjnie nie da rady (co jest normalne).
Z trudem ta sztuka wychodzi np Sylwestrowi Stallone, choć tu (w serii niezniszczalni) choć przekuł to na tyle że gra "starego weterana", więc jego już spadająca forma nie kuje w oczy.
Tu z killerem raczej nie da się tego tak cwanie przykryć.
No i skoro sam Pazura ma być scenarzystą to tym bardziej tego nie widzę, tym bardziej że nie on pisał pierwszego killera.
Tym bardziej że jako reżyser, Pazura nagrał 2 filmy, żaden nie był sukcesem, a jako producent wydał 6. Też bez sukcesów.

@seybr idąc tym tropem, to po co wgl Pazura? Weźmy cyfrowego sprzed lat, wstawmy figuranta, twarz się przeklei i czapeczka XD. Tylko u nas nie byłoby budżetu na takie zabawy. To zwyczajnie za droga impreza. A film musi na siebie zarobić.

"Sam Killer nie był jakimś wybitnym filmem." - był wybitnym filmem w skali Polski w tamtym czasie ;) . Podobnie jak Va Bank. Przecież to niemalże takie "polskie Oceans 11" XD (a może to Oceans 11 to takie amerykańskie Va Bank, idąc chronologią).

Tym bardziej się dziwię, że polskie kino nie idzie w stronę legend polskich. To świetny kontent, który ma potencjał również międzynarodowy.
W popkulturze już jest tak oklepana mitologia grecka, egipska i nordycka, że ciężko coś tu wcisnąć.
Wiedźmin pokazał że zainteresowanie mitologią słowiańską istnieje. Legendy polskie świetnie się w to wpisują. Oglądając reakcje amerykańskich YT na temat legend polskich można wróżyć olbrzymi sukces.
Przykład
https://www.youtube.com/watch?v=a9rOmFGJYoo
Czemu budżet ma iść na kontent który jest mocno niepewny nawet w obrębie polskich realiów finansowych, zamiast iść w coś co ma potencjał stać się światowym hitem?
Potencjalnie (ale to już mocno optymistyczna wersja), uniwersum legend polskich mogłoby osiągnąć niemalże status uniwersum marvela. Może nie na aż taką skalę, ale wiadomo o co chodzi :P . Można by do tego potem dopisywać pierdyliard innych filmów, pozwiązywać historie, przeplatać i robić w pytę innych rzeczy. Jest potencjał.
To nie, trzeba pie****ć kolejne guano. Albo soft porno w stylu 365 dni, albo komedię która nie śmieszy :/ . Względnie cały na biało wchodzi Vega i robi jakiegoś ulepa z przekleństwami.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
Y yankers
0 / 0

@rafik54321 Nie no Pazura jest 16 lat młodszy od Stallone a fizycznie nie jest jakimś grubasem, więc pewnie dałby radę to zagrać ale z takim problemem że często robiliby przerwy albo jeden dzień zdjęciowy poświęcali na jedną scenę z nim.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar rafik54321
0 / 0

@yankers tylko że Stallone od zawsze miał super kondycję, więc na starość wytrzyma dłużej. No i niezniszczalni to też nie jest nowy film.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A Assasinsninja
+5 / 5

Nie wyjdzie, nie ma wszystkich aktorow...

Gdyby byli wszyscy to nawet wersja z dziadkami by wyszla jako glupia komedia, ale tak to szkoda probowac.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
A antydemagog
0 / 0

@Assasinsninja może napiszą dobrze...

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar Ashera01
0 / 0

Będą kręcić w domu spokojnej starości?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar psiekrwia
+1 / 1

Widziałeś trzecią część "Psów"?

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
S sl4w3x
0 / 0

Poczekamy zobaczymy. Ale spojrzałem na wikipedię: polski aktor teatralny, filmowy, i dubbingowy, reżyser, producent, artysta kabaretowy i youtuber, okazjonalnie także prezenter telewizyjny i piosenkarz. Nic o scenariuszach czyli nie on będzie pisał. Może to i lepiej.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
D Dragoo
+2 / 2

Komisarz Ryba nie może prowadzić pojazdów.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
W konto usunięte
0 / 0

Usmialam sie z ostatniego zdania. Toz to by bylo zaskoczenie, gdyby jednak zdecydowal się zagrać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem
avatar maggdalena18
0 / 0

To się nie może udać.

Odpowiedz Komentuj obrazkiem